בתקציב של 380 ש"ח - ALTEC ATP3 או משהו אחר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בתקציב של 380 ש"ח - ALTEC ATP3 או משהו אחר?

kub

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני צריך להודות שמעולם לא קניתי סט של למחשב..

כבר מהמחשב הראשון שלי אני שומע אך ורק במערכת, וכיום ברוך השם הציוד משביע רצון..

חברה שלי קונה מחשב, ורציתי לדעת מה יהיה לה הכי טוב לסרטים ומוסיקה

הכל יהיה יותר טוב ממה שיש לה עכשיו - יש לה רדיו ??? :P

שמעתי שמהללים את הATP3 וזה בדיוק מתאים בתקציב - השאלה אם כדאי אותם או משהו אחר?

תודה רבה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה לפני הכל.

לפני שרצים לקנות בסכום שכזה,שווה לעשות בדיקת מוצרים עפ"י אוזן הקונה,יכול להיות שSBS של קריאטיב בחצי מחיר יהיו מספקות.

חברה שלך צריכה לעשות איזשהוא סביב בחנויות בעלות תצוגה כגון באג וכדו' ולבדוק כמה סוגים,סה"כ גם לSBS יש צליל טוב,במחירים כאלה קונים כבר אנשים שיותר שמים דגש על איכות הצליל וגם יותר רגישים לאיכות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שבאמת שם דגש על האיכות מתחיל לחשוב במינימום של 1500 שקל.

400 שקל זה עדיין ה MID-LOW END, ואכן בקטגוריה הזאת (לפחות בארץ) ה ATP3 שולטים כבר הרבה מאוד זמן.

ממליץ בחום.

ולצערי כמעט ואין חנויות בארץ שיתנו לך לשמוע רמקולים שתבחר לפני קניה (חוץ מ שלבאג אין שום בעיה להשמיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי יש את ה SBS 245 שעושים את העבודה כמו שצריך

אבל זה גם תלוי באיזו איכות אתה רוצה את המוצרים + אם האיכות ממש משנה

לי לא ממש משנה האיכות (לא שהSBS לא איכותיים) אבל זה תלוי אם לחברה שלך ממש משנה האיכות

+ גם אם תקנה הכי איכותיים היום בשוק לא תוציא מהם את מקסימום איכות כי זה גם תלוי בכרטיס קול

אני מציע לך לקנות ב250שקלים וכרטיס קול נחמד ב130 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהATP3 יותר טובים בסאונד מהVS2421? למה ל**** תשכל?

הVS2421 יותר חזקים, יותר יפים, באים עם שלט שבו יש : מיקרופון מובנה, יציאה למיקרופון, כיוון הסאונד וכיוון הטרבל, ויציאה לאוזניות.

קראתי בהרבה מאמרים מאתרים בחול ויש שפע של המלצות - מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש בגוגל כל ביקורת של 2421 שמציינת את הדגם ATP3 אומרת שמבחינת איכות הוא עדיף.

אני בעצמי רציתי לקנות את ה 2421 במקום ה-ATP3 שיש לי עכשיו והביקורות בגוגל הם מה שביאס אותי וביטל את הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין רעש סטטי,

תראה ה-ATP3 בנויים כנוסחה מנצחת עם שני טוויטרים ויחידת מיד מתחת הפונה לקרקע בכל סאטלייט,

הצליל מפורט , עשיר בכל תחומי התדרים וחמים עם בסים די טובים(עד רמת ווליום מסוימת-ורמה מספקת),

בהיבט הסאב- ציפיתי לשיפור בסט החדש (vs2421), אך הוא מצועצע לעומת הסאב בATP3 ,

בנוסף הסאונד לא מספיק נפתח ועשיר,

אם אין לך ניסיון קודם יכול להיות שתהיה מרוצה מה-2421 ,סה"כ הם לא רעים, לא תופסים הרבה מקום,

כוללים שלט וזולים(ש"ח300- KSP) .

אך נטו מבחינת - קח ATP3 ותהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אני קונה מחשב חדש בKSP עוד מעט והרמקולים עולים שם זול וכבר אני כמעט בטוח סגור עליהם. אין לי בכלל ניסיון קודם ברמקולים, הרמקולים שלי הם 2 סיניים מסכנים שעלו לי 60 שקל ככה שאני בטוח ירגיש שיפור עצום. הבנתי גם שהVS241 הם יותר חזקים, ולדעתי הם יותר יפים. בוא נקח בחשבון גם שכבר כמעט אין יותר מלאי בישראל לATP3 (לפי מה ששמעתי) ואולי נשאר רק עודפים ואין לי כוח עכשיו לחפש בחנויות.. הרמקולים גם עולים יותר יקר וכבר חרגתי מספיק מהתקציב, כנראה שאני יקנה VS2421 וזהו. ותגיד, הכפתור של כיוון עוצמת הסאב הוא מאחורי הסאב, זה נוח בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה על העזרה, כנראה שאני יקנה אותם =]

ואתה בטוח שאין איזה רעש סטטי או BUZZ כזה שהרמקולים פתוחים ואין קול? למה ראיתי הרבה תלונות שזה ככה ברמקולים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...