4in1 on winXP - yes or no ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4in1 on winXP - yes or no ?

The_Byter

Recommended Posts

שלום !

אני בעל לוח EPOX 8KHA+

ואחרי התכתבות קצרה עם התמיכה של EPOX נשלח לי המשפט הבא :" Dear uSer,

Sorry for the confusions.However, running windows XP doesn't require via 4in1 driver.Here are the driver needed for the board running XP.below.

Windows XP

Update to 10/17/2001 newer before installing .

VIA Apollo 8233 chipset audio

Video card driver"

אז מה ? צריך להתקין או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , הדריוורים הפנימים של הם לא להיט בכלל , אז לסמוך על הWINDOWS שיזהה את הכל לבד , בחיים לא הייתי עושה כזה דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- VIA 4in1 מתקין דרייברים לבקר ה-IDE שיש לך על לוח האם ול-AGP. יש לו עוד כמה תוספות וככל שידוע לי VIA ממליצים להתקין את זה והם אלה שקובעים לדעתי בתור יצרני ה-CHIPSET (עם כל הכבוד שיש לכולנו ל- כמובן ;) ).

בשביל קובץ ששוקל פחות מ-1 מגה וההתקנה שלו מסתכמת בכמה דקות קצרות (כולל איתחול למחשב), זה לא שווה בכלל את כל ההתכתבות שלך עם התמיכה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדוס מגיע עם דרייברים 4in1, זה נכון.

אבל, אם עדיין לא שמת לב, כל הזמן VIA מוציאה דרייברים חדשים יותר.

כלומר, הדרייברים שבאים עם הופכים לישנים יותר ויותר ולכן זה לא רק מומלץ אלא כמעט הכרחי להתקין את הדרייברים האחרונים של VIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בקשר אתם בגלל שאחרי התקנה מקורית מהcd שלהם לכרטיס קול קבלתי מסכים כחולים עליו

אתה בטוח שמה שהיה על ה-CD המקורי שקיבלת היה מיועד ל- ? נסה לעשות BROWSE ל-CD הזה ולבדוק אם יש שם תיקיות בשם או WINXP שיכולות לרמוז על כך שיש לך שם למערכת ההפעלה הזו.

כשאני קונה חומרה חדשה אני תמיד הולך לאתר היצרן ומשיג לי את הדרייברים החדשים שיצאו (וזה לא בגלל שיש לי ADSL, עשיתי את זה גם כשהיה מודם רגיל ואיטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלגן בקיצור בלגן ...

באתר עצמו אין דרייברים חדשים מדי או דרושים מדי.

קבלתי עוד תשובה מEPOX למרות שאני מסכים על עניין התיישנות ה4in1 שמגיע עם ה XP

"Dear Usr,

Yes, via 4in1 driver is not needed when running .The audio on the board is ac 97."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלגן בקיצור בלגן ...

באתר עצמו אין דרייברים חדשים מדי או דרושים מדי.

קבלתי עוד תשובה מEPOX למרות שאני מסכים על עניין התיישנות ה4in1 שמגיע עם ה XP

"Dear Usr,

Yes, via 4in1 driver is not needed when running windows XP.The audio on the board is ac 97."

למה בלגאן ?

באיזה אתר אין דרייברים חדשים ? של EPOX ?

ואם זה באתר של EPOX אז למה לא להוריד את הקובץ של via 4 in 1 מהאתר של VIA ?? והנה הלינק הדרוש :

כאן-נכון שיש פה ממש הכל ? ?

בקשר לתשובה שקיבלת מ-, קודם כל אם אכן מדובר בסאונד ONBOARD שהוא AC97 אז זה אפילו לא כרטיס קול אמיתי אלא יישום בתוכנה של כרטיס קול וזה מנצל את משאבי המעבד במחשב כדי לעבד את הסאונד. אם אכן מדובר ב-AC שהוא חלק מהצ'יפסט של VIA שיש על לוח האם שלך אז זה בד"כ נתמך אוטומטית על ידי חלונות . בכל מקרה תכנס ללינק ותוכל למצוא שם גם עבור ה-AC97 הזה

(שהוא לא משהו בכלל).

שים לב שאתה חייב שמתאימים לצ'יפסט הספציפי שלך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...