דרושות המלצות לסרטים וסדרות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושות המלצות לסרטים וסדרות

IG

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המממ מבחינת סדרות, על קצה הלשון:

24

יוריקה

גיבורים

עקרות בית נואשות

יריחו

ניפ טאק

הצילו!

mythbusters

30 rock

קוראים לי ארל

הפמליה

סאות'פארק

והסימפסונס

אלא המומלצות ביותר בלוז שלי :)

יש עוד כמה יותר דרמתיות או דברים כאלה שלא טרחתי לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראיתי פרסומת לסידרה חדשה בהוט - Damages.

זה נראה מאוד מעניין.

בשל תקופת היובש אני כבר משיג את הסידרה, ובעתיד אוכל לתת ביקורת משל עצמי.

להן פרטים מויקי:

http://en.wikipedia.org/wiki/Damages_(TV_series)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coupling, קומדיה משובחת!

family guy, american dad

ויש אין ספור אנימציות יפניות משובחות!

תראה את כל העונות של TOP GEAR ;D

סרטים: princess bride

Michael Clayton

Syriana

Brazil של טרי גיליאם

Training Day

Reservoir Dogs

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את Stargate Atlantis (עכשיו יש עונה רביעית)? היא יותר טובה מ-Stargate SG-1.

יש ב-HOT VOD סדרה חדשה - Tell Me You Love Me. דרמה די משעממת, אבל הרבה Explicit Sex!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו שויין, כמה הצעות לפני השינה, יכול להיות שאני אחזור על כמה דברים ויכול להיות שזה לא יקלע דווקא לטעם של פותח השרשור, אבל נראה.

סדרות

futurama - מהיוצר של הסימפסונים, סדרה הרבה יותר בוגרת, מתוחכמת ועדיין קורעת מצחוק (בזמן כתיבת התגובה שלי ראיתי שהוסיפה אותה ואני בא כאן לחזק).

GITS SAC - שתי העונות. כן, אני יודע, זה אנימה. עלילה אולי קצת פלצנית אבל דורשת שיעקבו אחריה אם לא רוצים ללכת לאיבוד, אנימציה מעולה, דמויות עם (קצת) נפח, נהדרת, המון אלימות.

גמד אדום (red dwarf) - סדרת פרודיה מד"ב בריטית, רוב הפרקים דביליים ברמות אבל יש כמה פנינים ששווה לראות, ולו בשביל הקטע.

אם אתה מעונין להרחיב אופקים, לא מפחד מאיכות ורוצה לראות את פטריק סטיוארט הצעיר, תנסה את "אני קלאודיוס". אחת מהסדרות הטובות שנעשו אי פעם.

אם תצליח למצוא אותה ואם אתה מתחבר להומור בריטי כבד וסרקסטי - porterhouse blue אחת מהמיני-סדרות הבריטיות היותר קרועות (ביחוד הקטע עם הקונדומים המנופחים בגז בישול).

סרטים

אם יש לך זמן להרוג, זה אולי הזדמנות לטעום כמה קלסיקות. אני אנסה להזכר בכמה קלסיקות קלילות יחסית שצפיתי בהן...

קורוסאווה - בערך כולם, אבל תנסה את "שבעת הסמוראים", "יוג'ימבו", "המבצר הנעלם", "ראן" - ותבין את ההשראה לשבעת המופלאים, בעבור חופן דולרים, מלחמת הכוכבים ותראה עיבוד יפיפה של המלך ליר.

"האזרח קין", אפילו אם לא תאהב במבט ראשון, חשוב לסמן V על הסרט ההוליוודי הנחשב ביותר (ולא בכדי).

הסרטים של קובריק - 2001, התפוז המכני, full metal jacket, הניצוץ, סטריינג'לאב. וגם הכבדים יותר "בארי לינדון", "נתיבי התהילה".

מד"ב קלאסי - הנוסע השמיני הראשון, טרמינטור הראשון, סטאלקר וסולאריס תוצרת תעשיית הסרטים הסוביטית, מטרופוליס (זה מ-1927 ותבין את ההשראה לאלפי סרטים אחרים).

סרטי אנימה מוצלחים

אקירה - האבא והאמא של רוב סרטי האנימה המודרניים. קצת נפוח ומוערך ביתר, אבל עדיין מאוד טוב.

נאוסיקה - סרט מוצלח, רעיון מבריק, נהדרת.

GITS - ההשראה לסדרה שהוזכרה קודם, קצת נפוח מדי, אבל אנימציה נהדרת, אווירה נהדרת, וגם מראה כמה MATRIX לא מקורי...

מונונקה-הימה - הסרט הטוב ביותר של מיאזקי ובהחלט אחד מסרטי האנימה היותר מוצלחים ומרגשים שנעשו אי פעם.

קבר של גחליליות - סרט דיכאון (טורקי קטן עליו), לא הצלחתי לסיים אותו, למי שאוהב דרמות עצובות ואנימה מתוחכם.

סרטי מלחמה מוצלחים

הצוללת - הסרט הטוב ביותר של וולפגנג פטרסון, הסרט הטוב ביותר על צוללות, אחד מסרטי המלחמה הטובים שנעשו אי פעם, משחק מעולה, סטים מדהימים, , ממתק.

הגשר על נהר קווי, אפוקליפסה עכשיו, צייד הצבאים, פלאטון - אם עדיין לא ראית, זה הזמן לסתום חור בהשכלה, שכל אחד מהם עושה בית ספר לז'אנר ונתן השראה לרבים אחריו.

זהו, הולכים לישון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרות:

The Black Adder

monty python flying circus

OZ

רצח מאדום לשחור

Boston Legal

Battelstar Galactica

Whose.Line.Is.It.Anyway - BBC

Scrubs

Coupling

Band of Brothers

"Saturday Night Live" .... Various / ... (86 episodes, 1975-1979) בכיכובו של ג'ון בלושי האלמותי

סרטים:

כל סרטי מונטי פייטון

SIN CITY

DUNE

Mad Max Trilogy

Platoon

בעבור חופן דולרים

הטוב, הרע והמכוער

כלבי אשמורת

פארגו

4 חדרים ובכלל - כל סרטי טרנטינו

Pink Floyd The wall

BraveHeart

Apocalypse.Now

house of the flying daggers

Thin Red Line

Aplocalipto

Memento

Animal House של ג'ון בלושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארגו

אם כבר, אז יש את כל הסרטים המעולים של האחים כהן מהעשורים שעברו:

רציחות פשוטות - הסרט שהציג לנו את האחים כהן, עם ככל הסגנון הייחודי, האלימות והמתח שנשאר עד הסוף.

אריזונה - קומדיה הזויה מאוד.

צומת מילר - והפעם הגרסה של האחים כהן ליוג'ימבו של קורוסוואה, הרבה אלימות מסוגננת, ממש לא סרט מאפיה טיפוסי.

ברטון פינק - סרט יותר מורכב מקודמיו לפי דעתי, כרגיל מאוד הזוי עם הרבה סימבוליקה. אני חושב שהוא מעולה.

הקפיצה הגדולה - בהחלט לא הכי טוב של האחים כהן, אבל תמיד מהנה לצפייה.

פארגו - שהוזכר מעלה, שווה ביותר בזכות עצמו, שווה עוד יותר בזכות המשחק המדהים של פרנסיס מקדורמנד (כשוטרת בהריון עם המבטא הנהדר)

הסרטים החדשים יותר הוזכרו כאן אם אינני טועה - לובובסקי הגדול ואחי היכן אתה.

Band of Brothers

בהקשר הזה של על מלחמת העולם השנייה - מי שעוד לא ראה את סרטיו של קלינט איסטווד -גיבורי הדגל ומכתבים מאיוו-ג'ימה (בייחוד את השני), עוד לא מבין כמה הבן-אדם הזה במאי דגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...