נתונים מוזרים ב- Everest ו- CPU-Z ומעלות OC של Q6600... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתונים מוזרים ב- Everest ו- CPU-Z ומעלות OC של Q6600...

LazyCat

Recommended Posts

המפרט שלי הוא -

Gigabyte X38-DS4

Corsair 520W

Q6600

V1

G.Skill 4GB CL5

Inno3D iChiLL GeForce 8800 GT 512MB

Vista X64

המעבד שלי מומהר ל- 3GHz 335x9 והנתונים בתוכנות Everest, CPU-Z ו- Temp סותרים.

ב- Temp אני רואה את המהירות כפי שהיא צריכה להיות ומופיעה בביוס (כלומר 3GHz), ב- CPU-Z (הגרסה אחרונה) אני רואה שהמכפלה היא 6 ולכן מהירות המעבד היא 2GHz (כלומר Under clock), וב- Everest הנתונים משתנים כל מספר שניות כלומר המכפלה משתנה מ-6 ל-9 וחוזר על עצמו.

למישהו יש מושג מה קורה כאן?

יתכן והתוכנות עדיין לא יודעות לקרוא את הנתונים הנכונים מהביוס של הלוח החדש הזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבטל את ההורדת המכפלה דרך הביוס בכל מקרה לא נראה לי שיש לך בעיה עם החשמל :\ זה טוב למחשבים ניידים כדי לחסוף בסוללה בכל מקרה בC2D שלי שהיה לי ועשיתי בדיקת BENCHMARK בEVEREST הייתה בעיה עם המכפלה שלא ירדה ואז המעבד פעל בתדר נמוך יותר.. ככה שלפי דעתי עדיף לשים את זה על מצב 9 קבוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- CPUZ המכפלה קבועה על 6. רק ב- EVEREST זה משתנה...

אגב,

הגיוני שב- OC לא גבוה כזה וקירור V1 למעבד המעלות במאמץ (4 חלונות Prime2K4, חלון לכל Core) יהיו מינימום 60 ומקסימום 67 ב- Temp?

אולי לא הייתי צריך חלון לכל (הגרסה שיש בהורדות ל- DualCore מספיקה?)?

אין לי שגיאות בבדיקות.[br]פורסם בתאריך: 07-03-2008, 12:32:03

עברתי ל- Prime95 עם 4 . העלתי את ה- FSB ל- 355 כלומר המעבד עובד עכשיו על 3.2GHz. העלתי גם את המתח ל- 1.38v ושמתי את מהירות הזכרון על 333 (במקור 400), העלתי לו גם את המתח ב- 0.1v ובנוסף גם את המתח ל- FSB ב- 0.5v, עכשיו המעלות בסדר עדיין מתחת ל- 70 אבל אחרי כמה דקות של בדיקת מאמץ, יש לי חלון כחול (BSOD), לאן מכאן?

אגב,

תודה על המידע בקשר ל- EIST, ברגע שביטלתי אותו, הנתונים הסתדרו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינתה מפרט מלא .........תציין את כולו בהודעה הראשונה שלך או בצד ,איזה ספק כרטיס מסך וכו .

בקשר למעלות גם לי יש מעבד כמו שלך ואני עדיין 25 מעלות מתחתיך ואני משתמש ב-טוניק ,כלומר אני כרגע על 44 -43 מנוחה בממוצע ,ויש לי איזה 20 פתוחים ב MAXTHON וזה מכביד ,מאמץ גג 55 -58 (2.4@3.0).

מסך כחול-יש לך הסבר בתמיכה תכנית איך בודקים מסך כחול כלומר ,צריך להוריד תוכנה בשם WINDBG ועוד לעשות משהו תבדוק בתמיכה תכנית בסטיקי ,רשום שם בדיוק מה לעשות .

לדעתי המעבד שלך ממש חם ,ולא שווה לקחת סיכון בלעלות לו מתח ,לכמה עלתה הטמפ אחרי שבדקתה עם PRIME 4 ליבות ? 70-75 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את ההודעה הראשונה...

במנוחה אני על 37-43 מעלות 3.01@2.4, מאמץ מלא עם 4 חלונות Prime2K4 זה מתייצב בסופו של דבר על 65 מעלות, ניסיתי לעלות ל- 3.2@2.4 והעלתי גם מה שכתבתי בהודעה הקודמת, אך משום מה אני מקבל BSOD עם Prime95 ועם Prime2K4 (4 חלונות) הכל בסדר המעלות עולות ל- 70-72 אולם אז שמתי לב שה- V1 על המהירות המינימלית שלו (הבורר על Low).

מה שמוזר לי ש- Prime95 עושה בעיות, יתכן והתוכנה לא מסתדרת עם X64 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...