צריך המלצה למצלמה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למצלמה

id3232

Recommended Posts

תודה

יש עוד המלצות?

עדיף אחת מובחרת שעולה כמה שפחות בטווח הזה.

---עריכה--

אתה המלצת לי על הF40, עכשיו, מה אתה אומר עליו לעומת הCANON SD1000 ixus70 +כ"ז 1 G ונרתיק (אחריות כמובן ל4 שנים) במחיר של 820 שקל?

אשמח להתייעץ עמך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

יש עוד המלצות?

תלוי בצרכים שלך, שלא פירטת.

-אילו נושאים אתה מעוניין לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר?

- מהו טווח העדשה שחשוב לך? המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי הטווחים השונים.

- כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או איכות עבור מצלמה שנכנסת לכיס? האם מצלמה עם יכולות גבוהות יותר, אבל עם מימדים גדולים יותר ומשקל של 600 גרם היא אופציה מבחינתך?

- האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה חסר לך בה?

- האם התקציב כולל כרטיס זכרון? בכמה אפשר להגדיל אותו (אם בכלל)?

- האם תשקול קניה של מצלמה יד שניה?

אתה המלצת לי על הF40, עכשיו, מה אתה אומר עליו לעומת הCANON SD1000 ixus70 +כ"ז 1 G ונרתיק (אחריות כמובן ל4 שנים) במחיר של 820 שקל?

ה-F40 הרבה יותר טובה מה-SD1000:‏

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=311785.msg2719503#msg2719503

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה היא לשימוש חובבני,טיולים חברים מאורעות....

המשקל והגודל חשובים אבל אם באמת יש הבדל ענק בין איכות המצלמות,והפוג'י לא ענקית ולא קומפקטית,אני מוכן להתפשר עליה.

בעקרון רציתי לדעת איזה עוד מצלמות יש בתווך של 820 שקל כמו שאני מקבל תSD1000 עם כ"ז ונרתיק ואחלה אחריות.אני לא רוצה לקנות משו ב850 ועם כל התוספות להגרר ל 950+.

מקווה שהבנתם

עוד עצות יתקבלו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה-אם רוחב העדשה ממש חשוב ומוסיף המון ,אני מוכן להתפשר על הכל.

בתנאי שזה בתווך המחיר 820.

אני רק רוצה שתמליץ לי על אחת במחיר הנ"ל שהיא טובה ואיכותית -אני לא צלם מיקצועי. לשימוש משפחתי בלבד.

ד"א לפי המאמר הצילומים עם הרחבה באמת נראים יפים יותר,אם זה ממש הופך את המצלמה ללא קומפקטית- אני מוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך קשה למצוא מצלמות עם עדשה רחבה בתקציב הזה. האופציות הסבירות היחידות שאני רואה הן ניקון P50 וריקו R3. הניקון די איטית, ובאופן כללי לא מאוד מוצלחת. הריקו היא דגם ישן יחסית שכולל מצד אחד תכונות מדהימות (זום גדול ורחב במצלמת כיס, מקרו טוב יותר מכל מה שאפשר למצוא כיום בקומפקטיות), אבל מצד שני פלאש לא כל כך מדוייק, ועיבוד שדורש יותר הבנה מצד הצלם. אם אתה רוצה פחות מאתגרת, לך על ה-F40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזאפ המחיר מתחיל מ860 (לא בחנות משו) ורק שנה אחריות...כל השאר מעל 1000 שקל...

אני רואה שהF40 כבר יצאה מהתווך מחירים שחיפשתי.

עוד שאלה חשובה היא-האם הF40 תעבוד גם בויסטה? אני לא רואה לויסטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...