Microsoft Natural Wireless Laser 6000 - אשמח לחוות דעת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft Natural Wireless Laser 6000 - אשמח לחוות דעת

xtract1

Recommended Posts

איך הוא לעבודה משרדית נטו? לא משחקים ולא בטיח..

אני כעיקרון לא מתלהב מאלחוטיות אבל הוא נראה לי מאוד נוח ואני אשתמש איתו בסוללות נטענות שיש לי בין כה וכה.

היד שלי גדולה,מישהו יודע איך אני אסתדר עם העניין?

והאם אתם חושבים שזה דיל טוב לשלם עליו 199 ש"ח כשהוא ב-OEM בלי כלום? (דרייברים אפשר להוריד מהאתר הרשמי של MS,אני כמעט משוכנע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אותו אצל חבר בעבודה - לא רע בכלל אבל מרגיש מגושם וגבוה מדי לטעמי.

לי יש ידיים גדולות יחסית והעכבר שהיה לי הנוח ביותר הוא ה-MX1000 הותיק והטוב - הרבה יותר מהעכבר הנ"ל.

199 ש"ח נראה לי מחיר טוב ל-OEM ודרייברים לא יהוו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,תודה רבה על התגובה..בהחלט חיזקת לי את העניין הזה.

לא יצא לי לצערי לנסות אותו מעבר להחזקתו (כשהוא היה בתוך הקופסא) אבל בתצורת OEM לא צריכה להיות להם בעיה לתת לי לנסות אותו אני מניח..

ה-MX1000 יקר לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ עליו בחום רב!.

אחי קנה לי את הגירסה המלאה שלו (ולעצמו את ה-OME),

נוח - מאוד!!!!,

אם שדר שלו ממול לעכבר הוא יכול להגיע בקלות ל-3-4 מטר (אצלי לפחות).

והוא גם יפה (שזה נראה לי פרט שולי למדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..אז סה"כ אתה מרוצה ממנו?

שוב אני מזכיר שעיקר העבודה שלי היא משרדית,גלישה רבה באינטרנט והרבה הרבה מעברים בין עמודים באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מאוד נוח,אבל אני חושב שזה די תלוי בגודל כף היד.

אם החנות קרובה אליך,פשוט תלך ושאל אם הם מוכנים לתת לך לבדוק אותו (להחזיק הכוונה).

אבל החיסרון היחיד שלו הוא הגלגלת,היא ממש מעצבנת,היא יכול להילחץ לך לכל הכיוונים,ואתה צריך רק לאמצע.

חכה לחוות דעת נוספות.

דעה של אחת יכול להטעות.

(מרוצה?-כן,אני גם לא משחק איתו במשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז במידה ואני לא לוחץ על הגלגלת בכלל זה מפריע ? מדברייך הבנתי שלא..

ולגבי גודל כף היד,היד שלי בהחלט נחשבת לגדולה +..זה בסדר או שהעכבר מתאים דווקא לבעלי ידיים קטנות יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מפריע אם לא לוחצים.

לגבי גודל כף היד אני באמת לא ממש יודע,היד שלי רגילה :lol:,אני לא יודע להסביר,

והוא בדיוק על כף היד שלי.

וכמו שאמרתי,תחכה לחוות דעת נוספות,אני לא רוצה שיווצר מצב של אי נעימות,שתקנה,ובסופו של דבר זה לא יהיה לך נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון :

היום רכשתי אותו,חזרתי הביתה וניסיתי אותו כחצי שעה עם כל מיני אתרים ופעילויות כאלו ואחרות - וכ"כ לא אהבתי אותו..

הלכתי והחזרתי אותו. אולי זה לא אומר כלום לגביו אבל זו תחושתי ודעתי האישית אבל הוא נוח בישביל לשים עליו את היד בתנוחה הזו - אבל לעבוד עם עכבר בתנוחה כזו זה פשוט לא זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית את הMX REV? יש לי אותו ואני נהנה ממנו כל רגע... (אני מודע לזה שהוא לא כ"כ תואם לתקציב שלך, אבל בכ"ז ראיתי לנכון להמליץ לך עליו. ד"א ראיתי בטרייד זון מישהו שמוכר אחד כזה חדש ב350, שווה לבדוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...