חיבור רשת של 3 מחשבים [מהי הדרך הטובה] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור רשת של 3 מחשבים [מהי הדרך הטובה]

Mr.wiz

Recommended Posts

כל מודם - כל ספק אנטרנט

השאלה היא איך אתה רוצה לחבר

ישנם כמה אפשרויות - הראשונה והזולה היא פשוט לקחת מחשב אחד שיהיה מחובר

לאינטרנט ובעזרת שני כרטיסי רשת נוספים לחבר שני מחשבים נוספים - אם אתה ב WINXP יש לך אפשרות שהמערכת תיצור BRIGE

בין הכרטיסים ככה שגם שני המחשבים הנוספים יוכלו לראות אחד את השני - עלות - רק שני כרטיסי רשת נוספים

דרך יותר יקרה ויותר טובה היא באמצעות HUB - אשר אליו אתה מחבר את המודם אינרנט - ואת 3 המחשבים יותר מהיר יותר אמין ויותר פשוט

אבל צריך לקנות HUB

בגדול - אבל זה לא קשור ל3 מחשבים או לרשת עדיף לך מודם אינטרנט שמתחבר דרך כרטיס רשת ולא

אבל גם זה לא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות מטעות ולא נכונות.

אי אפשר לחבר מודם ל-hub ולגלוש דרכו.

אפשר לחבר מודם להאב ולהגיד מחשב אחד שעושה חיוג לרשת ב-ADSL ולחסוך את הצורב ב2 כרטיסי (כן אני מתכוון להאב ולא לראוטר פשוט יש מחשב שרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאן המודם מתחבר ?

למרות זאת השרת חייב בשני כרטיסי רשת , היות וצד אחד מחובר ל- Hub לשיתוף 2-8 מחשבים נוספים (למרות שזה ממש לא רצוי !)

וצד השני מחובר למודם , כמובן מודם עם רשת , ולא .

אני מעדיף לוותר על האופציה הזו , ולחסוך ולקנות יעיל בסביבות 400 ש"ח. המחירים ירדו וזה ממש שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך איך זה הולך אצלי

יש לי 3 מחשבים

כולם מחוברים לswitch וגם המודם מחובר ל-swich

באף מחשב אין 2 כרטיסי רשת

במחשב השרת הכרטיס רשת מוגדר על 2 כתובות IP שונות 192.168.0.1 (עבור הרשת) ו-10.200.1.1 (עבור המודם) אני מדגיש מודבר בכרטיס רשת אחד עם 2 כתובות IP

המחשב השאת עושה ICS לחיוג לאינטרנט וכל שאר המחשב מוגדרים עם IP 192.168.0X ומקבלים דרך gate way מהכתובת 192.168.0.1

מקובל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגדיר 2 IP בXP (אני מרגיש פה נימה של ציניות)

תכנס לכרטיס ל-TCP\IP

ל-Advanced

למעלה שם אתה מוזמן להגדיר כמה כתובת IP שאתה רוצה (נראה לי עד 255) כולל subnet שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מודם יש לך?

בכל מקרה, מי שפתח את התראד, אם המודם ADSL הנו מודם אלקטל ניתן לחבר אותו לHUB/SWITCH של 10 או של 10/100 ושהוא יתפקד גם כראוטר (וככה לא צריך מחשב שישמש כשרת, לפחות לא לגישה לאינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...