צורב LG 52/24/52 ב-350 ש"ח כולל הובלה עד הבית - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב LG 52/24/52 ב-350 ש"ח כולל הובלה עד הבית

Sunny Jim

Recommended Posts

אין ממש טעם ב52x. עדיף שתקנה 48x של LiteOn במחיר קמעה טוב יותר.

נכון.

ההבדל בביצועים לא משמעותי, אבל ההבדל במחיר כן.

מה גם, שאני לא חושב שקיימות בשוק מדיות למהירות 52X.

ואם כן, אז זה לא נפוץ במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא לא המהירות והאמינות, אלא איכות הצריבה. חוץ משלא תמצא מדיות במהירות 52x ושזה יחסוך לך רק 10שניות, איכות הצריבה לא תהיה טובה.

כלומר, היא אמנם יכולה להיות מספקת מאוד, אבל היא לא תהיה טובה כמו זו של הLTR-48246S. זהו צורב מאוד משתלם וטוב שכבש בצורה חלקה את השוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינות זה דווקא אחד הגורמים החשובים בקניית צורב. לא משנה עד כמה הצריבה איכותית, כל עוד הוא דופק כל דיסק שני או ששובק חיים אחרי 30 צריבות זה חסר טעם. לכן צריכים לחפש צורב שגם ייתן את האמינות וגם את האיכות ולכן הבחירה היא LITE ON ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינות זה דווקא אחד הגורמים החשובים בקניית צורב. לא משנה עד כמה הצריבה איכותית, כל עוד הוא דופק כל דיסק שני או ששובק חיים אחרי 30 צריבות זה חסר טעם. לכן צריכים לחפש צורב שגם ייתן את האמינות וגם את האיכות ולכן הבחירה היא LITE ON ;)

דומני שלא הבנת את עיקרון נושא האמינות. שובק חיים לאחר 30צריבות? אל תגזים. דופק כל דיסק שני? שום, אל תגזים.

כפי שאמרתי, אתה לא יודע מהי אמינות של חברה מסוימת. קח לדוגמא את . רמת הצגים שלה למחשבים הביתיים ירדה ועימה גם האמינות שלה. בפרט, כשנדפק למישהו מוצר שלהם, מבחינתו האמינות שלה לא כפי שהייתה כשקנה את המוצר ושמע רק טוב. לפיכך שאמינות היא ידע עקרוני לגביי החברה. כלומר, האם המוצרים שלה בעיתיים, האם הם ידועים כלא משתלמים או שהחברה ידועה בבעיות בעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינות חברה אתה לא קובע בהכרח לפי קו מוצרים אחד. קח לדוגמא את , ההארד דיסקים שלהם היו מאד לא אמינים אך אין זה מעיד שהחברה עצמה אינה אמינה. כנ"ל לגבי . העובדה שליין המסכים והצורבים שלה לא טוב, לא אומר כי החברה כולה אינה אמינה. מכשירי החשמל שלה מצויינים וליין אחד אינו מעיד על משנהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIKE, אני לא מבין על מה היה הויכוח עכשיו. בהודעה האחרונה שלי אני חיזקתי את מה שאמרתי בהודעה שלי לפניה.

מה הפריע לך בהודעה הזו:

ההגזמות? ההגזמות נועדו להעביר את הנקודה שליין הצורבים של אינו טוב. אל תתחיל להיטפל לקטנות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...