G5 vs. Mx518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G5 vs. Mx518

dani2k

מה עדיף לקנות ?  

2325 הצבעות

1. 1. מה עדיף לקנות ?

Recommended Posts

טוב

אחרי שרשמתי בפורום משחקים אמרו לי שהנושא לא כל כך קשור לשם(חשבתי שמן הסתם על עכבר משחקים צריך לרשום בפורום משחקים),

אני רושם פה,

על איזה עכבר כדאי לי ללכת ?! אם יש אחד אחר בטווח המחירים של אלו - אני פתוח להמלצות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך מאוד על ה-G5

אבל יהיו כאן אנשים שיגידו לך שיש איתו בעייות בעינית של הליזר והוא קופץ על פיקסלים, רק תדע שכל זה שטויות ויש לי את ה-G5 כשנה וחצי

ופעם אחת לא היתה לי בעיה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX518

הG5 כבד יותר, מגיב לאט יותר, נכנס לתאוצה שלילית מהר מאוד ובאופן כללי נחות מאחיו הפשוט והזול יותר.

פעם השתמשת ב-G5 או שאתה סתם מדבר?

ד"א:

אתה בכלל יודע מה זה תאוצה שלילית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי G5 ואחרי שבועיים שהייתי משחק משהו הוא באמת היה מדלג על פיקסלים הוא היה נתקע כזה ועושה מה שהוא רוצה..

לא הצלחתי אפילו לשלוט עליו ובגלל זה אני עכשיו כל כך שונא את העכבר הזה

אז לכן MX518 שולט כאן.. [br]פורסם בתאריך: 1.03.2008 בשעה 14:53:07

אבל אם אני לא טועה יש גרסא חדשה של G5 שטוענים שLogitech סדרה את הבאג שהיה

אבל אני עדיין לא מאמין בשיט הזה ומאז ומתמיד אני שונא עכברי גיימינג אני מעדיף עכבר שיהיה לי נוח ואני יוכל לשחק איתו נורמאלי וכל מי שאומר אחרת

אין לי ויכוח כי אני התנסתי והוחכמתי בנושא העכברים שאם אתה לוקח משהו נוח לך לא משנה כמה DPI יש לו או משהו כזה כמו שיש לכל עכבר גיימינג..

אתה יכול לקחת כל מי שאתה רוצה תשחק איך שנוח לך לא מה שכולם ממליצים

זה סתם חרטא אני לא מאמין בשטויות האלה "עכברי גיימינג" :screwy::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם השתמשת ב-G5 או שאתה סתם מדבר?

ד"א:

אתה בכלל יודע מה זה תאוצה שלילית?

יש לי G5 מונח בארון, אז כן, השתמשתי בG5.

תאוצה שלילית היא כשאתה מזיז את העכר ומהירות התנועה שלו על המסך קטנה ככל שאתה מזיז את העכבר יותר מהר, במילים הכי פשוטות שאפשר. מה שזה אומר זה, שאם אתה מזיז את העכבר מהר מדי, הוא לא יגיע לאן שאתה רוצה, אלא יסיים את העקיבה שלו (על פני המסך) מוקדם יותר, מה שיוביל לכך שתחטיא את המטרה.

התנצלותי על-כך שאני משמיץ את העכבר שיש לך, אבל אני לא כותב דברים סתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי G5 מונח בארון, אז כן, השתמשתי בG5.

תאוצה שלילית היא כשאתה מזיז את העכר ומהירות התנועה שלו על המסך קטנה ככל שאתה מזיז את העכבר יותר מהר, במילים הכי פשוטות שאפשר. מה שזה אומר זה, שאם אתה מזיז את העכבר מהר מדי, הוא לא יגיע לאן שאתה רוצה, אלא יסיים את העקיבה שלו (על פני המסך) מוקדם יותר, מה שיוביל לכך שתחטיא את המטרה.

התנצלותי על-כך שאני משמיץ את העכבר שיש לך, אבל אני לא כותב דברים סתם :)

גם זה נכון.. הוא עכבר סליחה על הביטוי אבל עכבר מפגר יש לו מלא באגים וLogitech פישלו בעכבר הזה ולכן אין מפורסמים שמשתמשים בו אלה בmx518

ועוד כמה עכברים של Razer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו ל-Garm הוא מבין לא מעט.

yotam360 אלה אינם שטויות אלא דבר מוכח מדעית בבדיקה שנעשתה על ידי אנשים שמבינים הרבה יותר ממך בעכברים. עכברי פשוט לא מגיבים טוב כמו עכברים אופטים וזה מתבטא בין השאר בדילוג על פיקסלים כשאתה מזיז את העכבר במהירות גבוהה.

מה גם שה-MX518 זול יותר וקל יותר מה-G5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש G5 ולא חוויתי את כל הבעיות האלו.

אבל באמת כמו שכתבו מעלי, תיקח עכבר שנוח לך ליד... זה לא משנה כמה DPI יש לו, בסופו של דבר הנוחות קובעת יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת כמו שכתבו מעלי, תיקח עכבר שנוח לך ליד... זה לא משנה כמה DPI יש לו, בסופו של דבר הנוחות קובעת יותר....

את ה שכתבתי למעלה הרבה אנשים שאני אומר להם אומר "טוב..." כי לא מעניין אותם הם חושבים שזה לא נכון הם חושבים שאם יהיה להם עכבר "גיימינג"

הם יהיו הרבה יותר טובים אבל בתכלס זה הדבר הכי דפוק ששמעתי!

מה שצריך זה נוחות לא עכבר טוב

אם יהיה לי נוח אפילו לשחק עם עכבר עם הגולה הזאת למטה מהישנים ואני יתרגל אליו אני ישחק כמו שתמיד שיחקתי אין שום הבדל בעכברים חוץ מהצורה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העכבר מייקרוסופט שלי עוד היה אצלי הייתי ממשיך להשתמש בו....

פי מאה נוח על הG5 הזה שיש לי עכשיו.

פותח הת'ראד, תיקח בחשבון שלא בטוח שG5 או MX518 יהיו יותר נוחים ממה שיש לך עכשיו, כל אחד מה שמתאים לו.

לפי נתונים טכניים הG5 עדיף.

אבל אנשים אומרים שיש איתו כאן בעיות... אם יש לך איפה להתנסות עם העכברים תתנסה איתם ותראה מה יותר נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לגמרי

אין שום בעיות בעכבר הזה עם משתמשים בו נכון. זאת אומרת עם משטח של עכבר ולא על לוח עץ

בחיים לא פגשתי מישהו שיש לו את העכבר ויש לו את הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסל סדר בורות ::)

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=17

הבדיקה הזו נערכה על Steelpad QcK, רחוק מלהיות "לוח עץ".

G5 לא מתאים למי שמשתמש ברגישות עכבר נמוכה, בגלל העובדה שהוא , נקודה.

"אבל שמע, אולי הוא לא טוב למי שמשתמש ברגישות עכבר נמוכה. אבל הוא בטח טוב למי שמשתמש ברגישות עכבר גבוהה!"

אז זהו, שלא. הG5 מעוצב לאחיזת כף יד מלאה, רק מה, הוא גדול מדי עבור מי שיש לו יד קטנה, וקצר מדי עבור מי שיש לו יד טיפה גדולה מהממוצע, בעיקר בגלל שהכפתורים "נגמרים" לפני הסוף, כך שאם אני למשל תופס אותו במלוא כף יד, אני לא יכול ללחוץ עם קצה האצבעות, לא נוח בעליל. כלומר, הוא מתאים רק למי שיש לו יד בינונית, כל אחד אחר לא יסתדר איתו. הנ"ל תקף אגף גם לשאר העכברים באותו הסגנון מתוצרת , שאף על פי שהם באמת חברה נפלאה, העיצוב הארגונומי שלהם עדיין לוקה בחסר, לעניות דעתי. העכבר יכול להיות "מושלם" למי שיש לו את היד המתאימה, אבל לכל השאר הוא נוח רק כשמשלמים מחיר של שליטה פחותה עליו.

"אז פשוט תפוס אותו עם קצות האצבעות"

אז זהו, שהוא קצת גדול וכבד מדי בשביל לאחוז אותו ככה, אתה מוותר על הרבה שליטה כשאתה תופס עכבר כבד כזה עם קצות האצבעות. בהנחה שאתה לא מתאמן בקונג פו ומחשל את קצות האצבעות שלך בשביל לשבור איתן לוחות עץ. בעצם, אם האצבעות שלך עד כדי כך חזקות, סביר להניח שאין להן את הרגישות שצריך בשביל אחיזת אצבעות ורגישות עכבר גבוהה.

אני מתנצל על-כך שאני מגיב לך באופן בוטה כל-כך, אבל הS&S שלי נעלב מאוד מכך שקראת לו "לוח עץ" :nixweiss:

עריכה:

אני רק רוצה להבהיר, הG5 לא "עכבר נוראי" או משהו. הוא ממשיך את המסורת של לייצר עכברים באיכות בנייה גבוהה שמשדרים "יוקרה" בכל היבט שלהם. למי שמשחק ברגישות עכבר גבוהה ובעל ידיים בגודל בינוני הוא מעולה. אבל לכל השאר הוא לא. העניין הוא, שהעכבר שהוא נועד להחליף, הMX518, הוא פשוט עכבר טוב יותר. איזה יתרון יש לG5 על פניו? ה400 DPI הנוספים? המשקולות?

תכלס, הייתי שמח לראות את לוג'יטק מוציאים מחדש את ה518 עם הרגליות, החוט ופני השטח המחוספסים של הG5, כי המנוע שלו באמת טוב בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

קבלתי את מה שאתם אומרים ולא נראה לי שאני יוכל ללכת לחנות ולהרגיש כל עכבר :pissed:

אז אתם יכולים להגיע לתשובה חד משמעית ?!

יש לי את העכבר הסטנדרטי של מייקרוסופט והוא לא גדול בשבילי , אפילו אפשר להגדיל אותו קצת איך הוא ביחס ל G5 אני לא מצליח להשוות דרך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...