למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!!

look-GOD

Recommended Posts

מה לא נמאס למדדינה שלנו מאנשים מתים! לא נמאס לכם לשחק אותה גברים! לא נמאס לכם ממלחמות?!?!?!?!?!?!?

אני לא מבין מה אנשים בארץ באמת טיפשים???

איך אתם לא רואים שכול מה שקורה בארץ זה שטויות ופרופוגנדה..?!?!?!?!?!?!

די באמת!

אוקי אז בן אדם אחד נהרג מקסאם!!! (לא שאני לא חושב שהחיים שלו לא חשובים) אבל זה לא סיבה עכשיו ללכת להפציץ חצי מהשטחים!! אז מה יקרה הא תגידו לי מה הם כמו שהישראלים כול כך אוהבים להגיד "ילמדו לקח"!

אז זהו שלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כול מה שיקרה זה בדיוק מה שקרה ב 50 שנה האחרונות! מישהו אצלם ימות והם יציירו את זה בדיוק כמו שהתקשורת המוניפולטיבית בארץ מציירת את זה ויעשו כאילו יש לצאת למחלמה כוללת עם ולהשמיד אותם וללמד אותם לקח וכול הזי$#% מוח האלו שמאכילים אותכם ואותם!!!!!!!!!!!!!!!

די די כבר לשחק לידים של שלטונות רעבים לכוח ושליטה (וכן אני מדבר על ממשלת שהיא בדיוק כמו החמאס שמאשרת רצח בני אדם בלי הצדקה!!!)

וכן אני יודע שעכשיו כול דוס וילד מטו$#% יגיד לי שזאת ארץ תגנו עליה בדמינו והם רוצחים בלה בלה בלה וכול ההצדקות שבעולם אבל במציאות אין שום הצדקה להרוג! כי להרוג = רצח!

ובדיוק בגלל זה בישראל אין עונש מוות!!!

חבל רק שזה לא מיושם גם בשילטון!!!

אז רק רציתי להגיד לכם שאני לא רוצה שום תגובות כי אני כבר יודע מה יענו לי פה ואני לא מעוניים לשמוע מצטער.

אבל תשדלו לחשוב דקה לפני שאתם צועקים נקמה נקמה כי זה בדיוק מה שהערבים שלכם צועקים בהפגנות שלהם (וכן אני משווה בין העמים כי הם אותו הדבר!)

P.S:ואם הייתם רואים חדשות הייתם רואים שצהל הרג 20 איש ברצועה יומיים לפני ובגלל זה התחילו הקסאמים בכלל!

אז על תשחקו מי התחיל ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"אז אל תשחקו מי התחיל ראשון"

אתה שם לב שאתה סותר את עצמך?

ועכישו נעביר לך שיעור היסטוריה קצר:

זה לא התחיל ב 2008

זה לא התחיל ב 2007

לא ב 2000

ולא ב 1967

זה התחיל ב 1947-8, שברגע שהאו"ם סיימו את ההצבעה, ובאופן מקובל וגורף ע"י העולם ניתן אישור למיסוד הדבר שנקרא "מדינת ישראל" במקום שנקרא "ארץ ישראל", כל צבאות ערב תקפו בלי להסתכל ימינה ושמאלה, אותם ערבים שגרו פה ועכשיו קוראים לעצמם פלסטינאים ברחו בגלל אותה מלחמה, ועכשיו הם טוענים שכל המדינה הזו שלהם.

זה בקצרה.

ואפשר לדעת מי בדיוק צועק "נקמה נקמה"? או רוצה להשמיד את כל הערבים? אולי העארס ורבע שיושבים בפינת הרחוב, מובטלים, אוכלים פלאפל ב 10 בבוקר ומתלוננים על הממשלה, על המדינה, ואז פולטים "הכל בגלל הערבים סססס'עמק!". אף אדם שפוי הגיוני ושקול לא יפלוט שורה כזו.

היה פרק זמן לא קצר שצה"ל השעה פעילות בעזה בדיוק בשביל לאמת את אותה דעה שאתה מנסה להציג פה (הם יורים עלינו כתגובה למה שעושים להם)

נראה לך שחוסר הפעילות המוחלט של צה"ל ברצועה גרם להפסקת ירי הקסאמים? נחש שוב. הם ירו וירו, ובגלל חוסר סיבה ספציפית, הסיבה שהוכרזה הייתה "התנגדות לכיבוש".

"ממשלת מאשרת רצח בני אדם ללא הצדקה"-

ממשלת וצבא ההגנה של לא יורים על אזרחים ללא הבחנה או הצדקה, אותה ממשלה ואותו מסמנים כמטרות את בכירי הארגונים שאחראים לפיגועים שאתה רואה בחדשות כל פעם, ולירי הקסאמים שאליהם כולנו כבר "התרגלנו".

אני אנסח לך את זה בצורה הכי פשוטה שאפשר:

אם תתקיף- הם יתקיפו.

אם לא תתקיף- הם יתקיפו.

מה אתה בוחר לעשות?

שתיקה יפה לחכמים, קל וחומר לטיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא התחיל ב 2008

זה לא התחיל ב 2007

לא ב 2000

ולא ב 1967

זה התחיל ב 1947-8, שברגע שהאו"ם סיימו את ההצבעה, ובאופן מקובל וגורף ע"י העולם ניתן אישור למיסוד הדבר שנקרא "מדינת ישראל" במקום שנקרא "ארץ ישראל", כל צבאות ערב תקפו בלי להסתכל ימינה ושמאלה, אותם ערבים שגרו פה ועכשיו קוראים לעצמם פלסטינאים ברחו בגלל אותה מלחמה, ועכשיו הם טוענים שכל המדינה הזו שלהם.

זה בקצרה.

ואפשר לדעת מי בדיוק צועק "נקמה נקמה"? או רוצה להשמיד את כל הערבים? אולי העארס ורבע שיושבים בפינת הרחוב, מובטלים, אוכלים פלאפל ב 10 בבוקר ומתלוננים על הממשלה, על המדינה, ואז פולטים "הכל בגלל הערבים סססס'עמק!". אף אדם שפוי הגיוני ושקול לא יפלוט שורה כזו.

היה פרק זמן לא קצר שצה"ל השעה פעילות בעזה בדיוק בשביל לאמת את אותה דעה שאתה מנסה להציג פה (הם יורים עלינו כתגובה למה שעושים להם)

נראה לך שחוסר הפעילות המוחלט של צה"ל ברצועה גרם להפסקת ירי הקסאמים? נחש שוב. הם ירו וירו, ובגלל חוסר סיבה ספציפית, הסיבה שהוכרזה הייתה "התנגדות לכיבוש".

"ממשלת מאשרת רצח בני אדם ללא הצדקה"-

ממשלת וצבא ההגנה של לא יורים על אזרחים ללא הבחנה או הצדקה, אותה ממשלה ואותו מסמנים כמטרות את בכירי הארגונים שאחראים לפיגועים שאתה רואה בחדשות כל פעם, ולירי הקסאמים שאליהם כולנו כבר "התרגלנו".

אני אנסח לך את זה בצורה הכי פשוטה שאפשר:

אם תתקיף- הם יתקיפו.

אם לא תתקיף- הם יתקיפו.

מה אתה בוחר לעשות?

שתיקה יפה לחכמים, קל וחומר לטיפשים.

ואני מצטט

"אם תתקיף- הם יתקיפו.

אם לא תתקיף- הם יתקיפו.

מה אתה בוחר לעשות?"

א.אם אתה בונה משוואה תבנה אותה עד הסוף!!!

אז תשאל את עצמך אם תתקיף האם הם יפסיקו להתקיף...!? ואני מניח שבחור שמשתמש בביטוים כמו קל וחומר לטיפשים צריך לדעת את התשובה לשאלה הזאת.

ב. אני שמח שאתה ציינתה את אתאריך המגוכח "זה התחיל ב 1947-8," וזה לא נראה לך (מצטער אבל אין מילה אחרת לתאר את זה) מטומטם!!!

לא נראה לך טיפשי??? זה כמו שהסונים והשיעים עד היום רוצחים אחד את השני בגלל שאיזה ערבי טמבל הרג איזה ערבי טמבל לפני כמה מאות שנים.

אז אחלה אתה יודע מי "התחיל ראשון"! אז בו אני יספר לך מה שאומרים לידים קטנים... "לא מעניין אותי מי התחיל מעניין אותי מי יסיים את הריב!!!"

P.S:אין תינוקות בני 5 חודש בביניינים משרדיים של הממשלה ואם יש אז אסור לנו לפוצץ אותם!!!

ועוד P.S אני הייתי קרבי שלוש שנים אני יודע בדיוק איך צהל מפזר כדורים פגזים כאילו זה משחק מחשב! (אבל זה מה שקורה כשיש לך של ילדים. ואני לא יזכיר ערסים וכול מיני אנשים ממשפחות מצוקה שאין להם איפה לפרוק את האגרסיות שלהם!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשוואה שלי בנויה עד הסוף, למעשה ציטטת אותה בדיוק כמו שכתבתי אותה.

אם מתקיפים אותי, ואני יודע בוודאות שאם אני לא אתקוף יתקיפו אותי בכל מקרה (וזה הוכח ואושר מספר פעמים במהלך השנים האחרונות), אני אתקוף. אם לא, השתיקה שלי תיתן לגיטימציה לתקיפות שלהם, ובנוסף תיתן לצד התוקף להתחזק. (כמו שקרה באותה "הודנה" מזויפת שארכה כ 3 חודשים במהלך 2005)

אם צה"ל ישב בצד בשילוב ידיים, חמאס יתחמש עוד ועוד ויתבסס טוב יותר.

דמיין לעצמך את התרחיש הבא-

ממהומות אוקטובר 2000 צה"ל לא עשה כלום, לא נכנס אף פעם לרצועה, ורק ביצע פעולות מבחוץ בשביל לסכל פיגועים.

אני יכול להגיד לך בוודאות ש-

ברצועה היו היום מעל 100 מעבדות נוספות לייצור חומרי נפץ ומעל 150 מחרטות ליצור קסאמים/שאר רקטות תוצרת בית (למעשה, אפשרי שהם היו משתכללים ובונים משהו ברמה של גראד)

חמאס היה ארגון חזק פי 2 ממה שהוא היום, עם שרשרת פיקוד והנהגה גדולה יותר.

על כל מנהיג שלא היינו מחסלים, היינו מאבדים 2 אזרחים או יותר.

"אם יש תינוקות בני 5 חודש במשרדי ממשלה לא מפוצצים אותם"

תסלח לי, שמחבל מתאבד עולה לאוטובוס, הוא בוחל בקורבנותיו? אני בספק.

הבעיה היא שהצד השני משתמש באותם תינוקות בני 5 חודש כמגן אנושי, ואז יוצאים בצעקות "צה"ל הורג ילדים"

מה שגם ב 90% מהפעמים אין לך דרך לדעת שאותו תינוק או ילד נמצא שם.

"זה כמו שהסונים והשיעים עד היום רוצחים אחד את השני בגלל שאיזה ערבי טמבל הרג איזה ערבי טמבל לפני כמה מאות שנים."

לא בדיוק. אותם סונים ושיעים רוצחים אחד את השני כי הם טוענים שהצד השני בוגד, פשוט ככה. במקרה שלנו, יש לנו אויב מסוים שרוצה לגרש אותנו מעל אדמה ששלנו באופן לגיטימי.

אגב

"שתיקה יפה לחכמים, קל וחומר לטיפשים" בא כתגובה לצורה המתלהמת שניסחת בה את ההודעה שפתחה את הדיון הזה.

אין לי בעיה עם שום דעה שתצא אל דפי הפורום הזה, גם אם אני לא מסכים איתה- אבל יש צורה ודרך להתנסח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יורים על ערים בשטח המדינה שלנו כי הם חושבים שכל הארץ הזאת שלהם, אז מה אתה רוצה? בגלל שההתקפות שלנו לא מונעות את הקסאמים צריך להפסיק להתקיף?

שלא נדבר על לספק להם חשמל ודלק, שאיתו הם רק מייצרים עוד חומר נפץ נגדנו. מי שמע על דבר כזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא התחיל ב 2008

זה לא התחיל ב 2007

לא ב 2000

ולא ב 1967

זה בקצרה.

לא בדיוק למקום קראו פלסטינה ומפה גם השם פלסטינאים אותם אנשים שגרו בפלסטין.חלקם ברחו וחלקם הולצו לברוח מה שזה לא יהיה הרכוש שהם השאירו מאחור עדיין שלהם.בדיוק כמו הרכוש של ניצולי השואה.

look-GOD, חלק מהדברים שכתבת נכונים אבל אם אתה רוצה שגם אותך לא יראו כמישהו צעיר ובור לפחות תלמד להתבטא בצורה ראוייה.

הם יורים על ערים בשטח המדינה שלנו כי הם חושבים שכל הארץ הזאת שלהם, אז מה אתה רוצה? בגלל שההתקפות שלנו לא מונעות את הקסאמים צריך להפסיק להתקיף?

שלא נדבר על לספק להם חשמל ודלק, שאיתו הם רק מייצרים עוד חומר נפץ נגדנו. מי שמע על דבר כזה :-\

אתה מנסה לרקוד בשתי חתונות בו זמנית :P

ממשלת שולטת על רצועת עזה. היא קובעת מה נכנס ומה יוצא ואיך החיים יתנהלו שם.בגלל לחץ בינאלומי ממשלת מספקת לעזה חשמל. אתה לא יכול להגיד "אז שיפסיקו להם את הספקת החשמל ושהם ייצרו אותו בשביל עצמם" כי זה מאוד צבוע מבחינתך. כי מצד אחד אתה אומר להם שהם צריכים לטפל בעצמם אבל מצד שני ממשלת מונעת מהם דברים בסיסיים שמותר לכל ישות ריבונית כמו: להקים צבא,להקים נמל,תנועה חופשית,בנייה חופשית,לשמור על ריבונת ועוד.לא באמת הייתה התנתקות. אותה "התנתקות" הייתה סך הכל הוצאת הישובים הישראלים מתוך עזה אבל ממשלת עדיין שולטת בעזה ככה ששום התנתקות לא הייתה. התוכנית בוצעה רק כדי לקבל נקודות זכות מהקהילה הבינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא נמאס למדדינה שלנו מאנשים מתים! לא נמאס לכם לשחק אותה גברים! לא נמאס לכם ממלחמות?!?!?!?!?!?!?

אני לא מבין מה אנשים בארץ באמת טיפשים???

איך אתם לא רואים שכול מה שקורה בארץ זה שטויות ופרופוגנדה..?!?!?!?!?!?!

די באמת!

אוקי אז בן אדם אחד נהרג מקסאם!!! (לא שאני לא חושב שהחיים שלו לא חשובים) אבל זה לא סיבה עכשיו ללכת להפציץ חצי מהשטחים!! אז מה יקרה הא תגידו לי מה הם כמו שהישראלים כול כך אוהבים להגיד "ילמדו לקח"!

אז זהו שלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כול מה שיקרה זה בדיוק מה שקרה ב 50 שנה האחרונות! מישהו אצלם ימות והם יציירו את זה בדיוק כמו שהתקשורת המוניפולטיבית בארץ מציירת את זה ויעשו כאילו יש לצאת למחלמה כוללת עם ולהשמיד אותם וללמד אותם לקח וכול הזי$#% מוח האלו שמאכילים אותכם ואותם!!!!!!!!!!!!!!!

די די כבר לשחק לידים של שלטונות רעבים לכוח ושליטה (וכן אני מדבר על ממשלת שהיא בדיוק כמו החמאס שמאשרת רצח בני אדם בלי הצדקה!!!)

וכן אני יודע שעכשיו כול דוס וילד מטו$#% יגיד לי שזאת ארץ תגנו עליה בדמינו והם רוצחים בלה בלה בלה וכול ההצדקות שבעולם אבל במציאות אין שום הצדקה להרוג! כי להרוג = רצח!

ובדיוק בגלל זה בישראל אין עונש מוות!!!

חבל רק שזה לא מיושם גם בשילטון!!!

אז רק רציתי להגיד לכם שאני לא רוצה שום תגובות כי אני כבר יודע מה יענו לי פה ואני לא מעוניים לשמוע מצטער.

אבל תשדלו לחשוב דקה לפני שאתם צועקים נקמה נקמה כי זה בדיוק מה שהערבים שלכם צועקים בהפגנות שלהם (וכן אני משווה בין העמים כי הם אותו הדבר!)

P.S:ואם הייתם רואים חדשות הייתם רואים שצהל הרג 20 איש ברצועה יומיים לפני ובגלל זה התחילו הקסאמים בכלל!

אז על תשחקו מי התחיל ראשון

לא איכפת לי לקבל על זה הרחקה או משו אני מוכן לעמוד לדין על זה

שמאלני מפגר...אתה יותר גרוע מהערבים אם אתה איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לי לקבל על זה הרחקה או משו אני מוכן לעמוד לדין על זה

שמאלני מפגר...אתה יותר גרוע מהערבים אם אתה איתם

קחתה לי את המילים מהפה...

ממש חיפשתי תגובה כזאת כמו שלך, ידעתי שזה יגיעה.

שמאלני שלא מבין שגם הפסקנו להפסיק עם החיסולים הם עדין המשיכו לתקוף אותנו...

משהו שחושב שאנחנו לא רוצים בשלום, משהו שחושב שבעזה השלטון יציב והוא ממש עוזר, שרק "צריך לדבר" איתו.

טעות! אני לא בעד שצריך להשמיד את כל עזה, אבל בהחלט צריך להעביר להם מסר קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

look-GOD, למה שלא תכתוב עוד קצת סימני קריאה?

ואם אתה לא רוצה תגובות בשביל מה פירסמת הודעה בפורום?

תלך לאיזה כיכר עם מגפון ותצעק לעוברים ושבים.

לדבר כבר ניסינו, מה עוד נשאר?

עם הצד השני אין עם מי לדבר - יש לנו עסק עם חיות אדם (חמאס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזה זה קן צרעות...את הקסאמים יורים מאמצע הרצועה לא מהגבולות ולכן כדי להפסיק את ירי הקסאמים בצורה הומניטרית או בשם הנרדף שלה-שמלאנית צריך להכניס חיילים למשימות התאבדות..

מצד שני יש פיתרון ממש פשוט שלא יקח את החיים של אף חייל

מטוס+פצצה=שקט

אם לא רוצים שנעשה את זה ורוצים שנכניס כוחות לתוך עזה שהאו"ם המזד*ן הזה יביא לנו חיילים ושהם יכנסו לעזה...למה שנשלח חיילים שלנו כשאפשר להשיג בדיוק את אותה תוצאה בלי שום הרוג מצידנו

כל דבר שאנחנו עושים לא טוב ולעשות את מה שהם רוצים זה להרוג חיילים שלנו סתם

אז אם זאת הדרך שהם רוצים שהם יספקו את המתאבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם לתגובות כמו של dorviper ששוות לקריאות של תהרגו את ביבי תהרגו את רבין בלי שום גיבוי שיכלי או הסבר או בכלל איזה סיבה אני בטח שלא יגיב.

ושוב אני אומר לכולם די עם המי התחיל ראשון שימו לב שאף אחד ממכם (אפילו החכמים) לא מסוגל להתעלם מהעובדה הלא חשובה הזאת. (זה רק חשוב בספרי הסטוריה. שימו לב שכמעט אף מלחמה לא נגמרה כי פתרו את הבעיה הראשונית שהתחילה אותה............)

המשוואה שלי בנויה עד הסוף, למעשה ציטטת אותה בדיוק כמו שכתבתי אותה.

אם מתקיפים אותי, ואני יודע בוודאות שאם אני לא אתקוף יתקיפו אותי בכל מקרה (וזה הוכח ואושר מספר פעמים במהלך השנים האחרונות), אני אתקוף. אם לא, השתיקה שלי תיתן לגיטימציה לתקיפות שלהם, ובנוסף תיתן לצד התוקף להתחזק. (כמו שקרה באותה "הודנה" מזויפת שארכה כ 3 חודשים במהלך 2005)

אם צה"ל ישב בצד בשילוב ידיים, חמאס יתחמש עוד ועוד ויתבסס טוב יותר.

דמיין לעצמך את התרחיש הבא-

ממהומות אוקטובר 2000 צה"ל לא עשה כלום, לא נכנס אף פעם לרצועה, ורק ביצע פעולות מבחוץ בשביל לסכל פיגועים.

אני יכול להגיד לך בוודאות ש-

ברצועה היו היום מעל 100 מעבדות נוספות לייצור חומרי נפץ ומעל 150 מחרטות ליצור קסאמים/שאר רקטות תוצרת בית (למעשה, אפשרי שהם היו משתכללים ובונים משהו ברמה של גראד)

חמאס היה ארגון חזק פי 2 ממה שהוא היום, עם שרשרת פיקוד והנהגה גדולה יותר.

על כל מנהיג שלא היינו מחסלים, היינו מאבדים 2 אזרחים או יותר.

אני אישית הייתי במבצע "חומת מגן" 1 ו - 2 ומצאתי ועזרתי לפרק 4 מעבדות נפץ אז תאמין לי שאני יודע בדיוק למה הם מסוגלים!!

אבל אם כול החימוש וה"שקט שקינינו לעצמו" יצרנו הרבה אנשים מתים. ואנשים מתים מוביל רק לדבר אחד וזה לגיוס מוצלח יותר של החמאס!

אני לא אומר לא להתגונן...! בכלל לא חומת מגן הייתה די מוצלחת, אבל לשלוח טילים ממטוסים על ביניינים באמצע העיר רק כדי |שלא יעיזו לחשוב שהם יכולים לשלוח קסאמים בלי תגובה מארץ ישראל"(שזה מה שהם ימשיכו לעשות בכול מקרה עוד חודשיים כשכול הסיפור ירגע, רק עם עוד חמש משפחות שתומכות בהן בגלל ההרוגים)

זה פשוט חוסר חשיבה או הרגשת עליונות שלא מובן לי מאיפה היא באה. כי כמו שכבר למדנו ואפילו הערבים למדו EVERY ACTION HAS A REACTION.

והטיל הזה לא הציל חיים של אף ישראלי אם כבר הוא הרג כמה בלי לדעת!

"אם יש תינוקות בני 5 חודש במשרדי ממשלה לא מפוצצים אותם"

תסלח לי, שמחבל מתאבד עולה לאוטובוס, הוא בוחל בקורבנותיו? אני בספק.

הבעיה היא שהצד השני משתמש באותם תינוקות בני 5 חודש כמגן אנושי, ואז יוצאים בצעקות "צה"ל הורג ילדים"

מה שגם ב 90% מהפעמים אין לך דרך לדעת שאותו תינוק או ילד נמצא שם.

"זה כמו שהסונים והשיעים עד היום רוצחים אחד את השני בגלל שאיזה ערבי טמבל הרג איזה ערבי טמבל לפני כמה מאות שנים."

לא בדיוק. אותם סונים ושיעים רוצחים אחד את השני כי הם טוענים שהצד השני בוגד, פשוט ככה. במקרה שלנו, יש לנו אויב מסוים שרוצה לגרש אותנו מעל אדמה ששלנו באופן לגיטימי.

יפה אמרתה! קודם כול השוואתה אותנו למחבל מתאבד!!!! :-X שבאמת אני חושב שעניתה לעצמך שם אז אני לא יוסיף...!

ואתה צודק הם אנשים מכוערים להשתמש בתינוקות כמגן ואם אנחנו לא יודעים אם יש שם תינוקות או לא (או אפילו אנשים חסרי פשע (כן יש ערבים כאלו תאמינו או לא) אז אסור לנו לירות כי אנחנו לא יודעים!)

אהה ובקשר לשיעים והסונים הסיפור זה בגלל שאיזה ערבי אחד רצח ערבי אחר ולצערי חיפשתי אבל לא מצאתי באינטרנט להראות לך למה הם שונאים אחד את השני.

והמלחמה דרך אגב כבר ממזמן לא על אדמה אלא על כוח פוליטי שרוצה להיות בשלטון כדי שיהיה לו כוח..!

פלסטינאי רגיל שמתעורר בבוקר לא הולך להצתרף לחמאס כי הוא חושב שהוא יכבוש את מדינה מחר אלא כי אמא, אבא, אח, דודה, דוד, אחיינית, חבר נהרג מצהל והוא רוצה נקמה והרגשת ביטחון (או כבוד מהמשפחה E.G צ"הל any one) והדבר היחיד שיש לו לעשות (כי אין באמת בצא) זה להצתרף לחמאס.

אז על תגידו לי שזאת מלחמה על שטח כי זה באמת התירוץ הצדדי... קסאמים לא יכבשו את ארץ עוד 200 שנה והפגזת כמו שחברנו אמר בשפה יפה ביניני "הארגונים שאחראים לפיגועים שאתה רואה בחדשות כל פעם" לא יעצרו ולא ימנעו כלום.

אני יודע שכולם יכנסו בי עם אמרות גורפות אחרי המשפט הזה אבל צריך 2 בשביל מלחמה.

אהה ואני מצטער על הניסוח של ההודעה הראשונה פשוט העיניין הזה כבר ממש משגע אותי במיוחד שאני הולך לוואי נט ורואה איך מציגים חדשות בצורה פרופוגנדית כמו שהיו עושים לגרמנים בשואה בקשר ליהודים!

מראים רק את הישראלי המת ומספרים רק על המשפחה שלו ואיך הערבים ה"רעים" הרגו אותו ובקטן בסוף בלי שמות כתוב וצהל הרג 20 איש אתמול.

ואז עוד לראות את התגובות המפגרות של עם שקונה את כול זה למטה פשוט שיגע אותי.

אז סורי על ההתבטאויות ממקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במציאות אין שום הצדקה להרוג! כי להרוג = רצח!

נניח ואתה הולך ברחוב, לפתע אתה רואה מישהו מאיים על ההורים שלך בנשק. פתאום הוא יורה באבא שלך, לא היית יורה בו באותו רגע אם הוא היה עדיין מכוון לאמא שלך ומאיים לירות בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני אומר לכול הילדים ואלו שזורקים סיסמאות לאוויר כמו שמאלני וכול החרטה הזה אני בכלל לא יגיב.

מישהו שמע אותי אומר את המילה שלום??

לא חשבתי.

אבל להגיד ללמד אותם לקח זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי מאז כיתה ב.

אם ""תלמד אותם לקח אז הם בטח יגידו וואו הם יהרגו לנו מלא אנשים בואו לא נתקיף אותם"" נכון וואו אתה כול כך צודק איזה ""חכם"" אתה.[br]פורסם בתאריך: 28.02.2008 בשעה 14:41:10

נניח ואתה הולך ברחוב, לפתע אתה רואה מישהו מאיים על ההורים שלך בנשק. פתאום הוא יורה באבא שלך, לא היית יורה בו באותו רגע אם הוא היה עדיין מכוון לאמא שלך ומאיים לירות בה?

ברור שכן זה נקרא הגנה עצמית!

אבל מדינת היא תחת איום חיסול או פגיעה מידי (לפחות לא מהפלסטינאים) . למרות שאני בטוח שאתם מרגישים שכן.

אם אתה רוצה אנלוגיה לשדעתי יותר מתאימה זה כמו הסרטי גנגסטרים שהרגו לך מישהו אז (לא כהגנה) אתה הולך ורוצח להם את המשפחה כדי שלא "יתעסקו איתך" או כמו שחברי אמרו כדי "שילמדו לקח" (זה היה מצחיק אם זה לא היה כול כך עצוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...