CM690 VS. Poesidon - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM690 VS. Poesidon

ofirr

Recommended Posts

ה CM690 קולל אפשרות להרבה יותר מאוורים ולכן יהיה יותר מאוורר לאמות השני שיש לו רק 2 מאווררים.

הוא גם כולל קליפסים לסידור נוח של חוטים, הספק למטה ולוקח את האוויר ישירות מבחוץ והתקנת קוננים HDD הכי פשוטים שראיתי אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי רמת השקט והאם יש לשני המארזים מסננים בכל מקום למאוורר?

לשניהם יש כמובן פילטר מקדימה. ל 690 יש גם פילטר למטה במקרה שתרצה לסים עוד מאוורר 120 שמכניס אוויר.

שניהם צריכים להיות שקטים - ה 690 גם עם תוסיף לו מאוורים צריך להיות שקט כי המאווררים שבאים איתו של החברה הם שקטים, והשני יש לו רק 2 מאווררים אז הוא בטוח שקט.

לפוסידון יש צג LCD שמראה כנראה טמפ' - אם לא ידעת, בא עם חלון ושני המאוררים LED.

אני ממליץ על ה 690 ככה שבעתיד תוכל תמיד להוסיף מאווררים אם תרצה, אבל אם זה לא נחוץ לך כך את הפוסידון - ניראה לי שהוא יותר יפה, מאווררי LED צג LCD - אומנם רק 2 מאוורים אבל יש זרימת אוויר טובה קיצר יותר מגניב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניהם יש כמובן פילטר מקדימה. ל 690 יש גם פילטר למטה במקרה שתרצה לסים עוד מאוורר 120 שמכניס אוויר.

שניהם צריכים להיות שקטים - ה 690 גם עם תוסיף לו מאוורים צריך להיות שקט כי המאווררים שבאים איתו של החברה הם שקטים, והשני יש לו רק 2 מאווררים אז הוא בטוח שקט.

לפוסידון יש צג LCD שמראה כנראה טמפ' - אם לא ידעת, בא עם חלון ושני המאוררים LED.

אני ממליץ על ה 690 ככה שבעתיד תוכל תמיד להוסיף מאווררים אם תרצה, אבל אם זה לא נחוץ לך כך את הפוסידון - ניראה לי שהוא יותר יפה, מאווררי LED צג LCD - אומנם רק 2 מאוורים אבל יש זרימת אוויר טובה קיצר יותר מגניב כזה.

לפוסידון אין שום צג LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז היחיד שמגיע עם צג לזכרוני זה ה NZXT LEXA ....

ואין מה להשוות בכלל את ה POSEDION ל CM690 שני המארזים בליגה אחרת ,ה 690 ברמה הרבה יותר גבוהה לדעתי ברמה של ה 180 אפילו .

זה כמו להשוות SHKODA OCTAVIA רגילה ל גקסת ה RS משהו בסגנון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות בכלל את ה POSEDION ל CM690 שני המארזים בליגה אחרת ,ה 690 ברמה הרבה יותר גבוהה לדעתי ברמה של ה 180 אפילו .

לפי הביקורות של שני המארזים הם מצויינים, גם הפוסידון ולכן פתחתי כאן אשכול.

מה שגם תרם לכך זה ששניהם מתומחרים באותו מחיר +- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרשו לי לצחוק בפניו של זה שאמר ש CM690 הוא ברמה של P180 :-*

בכל מקרה, בין שתי המארזים האלה כנראה הCM690 יהיה עדיף על הפוסיידון, למרות שגם לו יש כמה בעיות מציקות.

אפשר להשיג בארץ לדעתי גם את ה HEC 6XM1 שמהנסיון שלי עדיף על שניהם... תענוג של מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...