תראו איך עובדים על אנשים בעיניים\מפאטים דרק עם אחלה מעבד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איך עובדים על אנשים בעיניים\מפאטים דרק עם אחלה מעבד

naorai

Recommended Posts

תראו זה מפרט שראיתי באינטרנט כתוב במודעה מחשב P4 לוח אם זה לא עבודה בעיניים תראו איזה מפרט חרא:

מארז מהמם (צבע כסף) ATX מפואר כולל שתי יציאות USB.

לוח אם P-4 S533 כולל 6 יציאות USB נוספות על הלוח!!!!

מעבד INTEL P-4 2.4GHz 533MHz

זיכרון 256MB 333MHz (לא ( !!! SDRAM

מאיץ גרפי משולב 3D מעולה 64MB (על הלוח) "shared memory"

כ.קול AC 97

כ.רשת 10/100 כולל הכנה ל ADSL

כ.מודם 56K V92

דיסק קשיח ענק 40GB 7200RPM ATA 100

כונן 1.44

כונן ASUSx52 בעל מנגנון יחודי למניעת רעידות !!

מקלדת אינטרנט

עכבר + גלילה

עובדים על האנשים בן אדם שרואה וASUS חושב שזה אחלה מחשב, צריך לעצור את התופעה, למישהו יש רעיונות?

נ.ב שימו לב לכרטיס מסך החייתי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אחד המפרטים היותר טובים שמפרסמים בעיתון.

לדעתי רק הכרטיס קול, והכרטיס מסך דרושים שיפור, וזה במקרה שלבנאדם לא מספיק הכרטיס קול המובנה.

וכמובן המקלדת, העכבר והמארז ג'נריים לגמרי...

סתם לסקרנות, כמה זה עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר בדבר חדש, אבל אל תשכחו שבסך הכל לא כולם מפעילים משחקים כמונו ולא מעט משתמשים במחשבים בעבור שימוש משרדי. המחשב הזה אמנם לא חזק אך מחירו אני מאמין בהתאם.

צריך ליצור בארץ מודעות בחשיבות של החומרה שונה בעבור שימושים ומטרות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן אותי זה לא שמוכרים את המחשב הזה, בכיף למה לא, אבל מציגים אותו כשיא הטכנולוגיה המחשב הכי טוב שתמצא בארץ, אבל מה, כמו שאומרים בשוק בעכו "בעל הבית הישתגע" ועכשיו הם מוכרים את המחשב הזה ב3000 ש"ח וזה מעצבן כי זו העלות האמיתית של המחשב ולא צריך להציג אותו כמעבורת כי בסו הוא יהיה הקולומביה!!! (קצת הומור שחור לא הרג אף אחד (אני מקווה ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד כלום לילד מהכיתה שלי מכרו מחשב עם מפרט דומה ב-6000 ש"ח אבל במקום עם כרטיס מובנה נתנו לו RIVA TNT2 ואמרו לו בחנות שהוא קנה שזה כרטיס מצויין שיריץ כל משחק בלי שום בעייה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן אותי זה לא שמוכרים את המחשב הזה, בכיף למה לא, אבל מציגים אותו כשיא הטכנולוגיה המחשב הכי טוב שתמצא בארץ, אבל מה, כמו שאומרים בשוק בעכו "בעל הבית הישתגע" ועכשיו הם מוכרים את המחשב הזה ב3000 ש"ח וזה מעצבן כי זו העלות האמיתית של המחשב ולא צריך להציג אותו כמעבורת כי בסו הוא יהיה הקולומביה!!! (קצת הומור שחור לא הרג אף אחד (אני מקווה ::) )

הומור שחור לא, אבל משפטים לא מנוסחים הגיונית שנמשכים 2 שורות כן.

בכל מקרה אולי המחשב הזה סביר אבל הרבה פעמים מפרסמים מחשבים וקוראים לו "סופר מחשב משחקים" ב5000 ש"ח עם מסך 17 וGF4MX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בושה וחרפה למכור כזה דבר גם אני רואה הרבה הודעות כאלה על מחשבים דפוקים שרק המעבד בהם טוב ומה הם כותבים

לוח אם של אסוס עם צ'יפסט של (לא סיס) כדי שאנשים יחשבו שהם קונים דבר על רמה והמחירים לגמרי מוגזמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים.. לא כולם מבינים בחומרה אז מה ירשמו להם dual ו aa-af הם גם ככה לא יבינו... מי שמבין בחומרה לא יקנה שם ומי שלא יקנה שם הרי הם גם ככה לא מבדילים בין פטיום 4 לפנטיום 2 שהיה להם .. ומי שקונה שפ בד"כ עשיר אז מה זה משנה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תירגע, אתה לא צריך לכעוס אם אתה לא נפלת בפח. חוץ מזה , אתרים כמו זה הם הפיתרון, עם דגש קריטי על ביקורות ומאמרים

בעברית כי יש הרבה אנשים שנרתעים מלינקים לאתרים שנמצאים בלועזיה.

לגבי דברים שמכעיסים- גם אותי לפעמים מעצבן לראות כאן בפורום כל מיני שאלות(תמיכה וכו') טיפשיות שיכולות להמנע ע"י שתי דקות

של השקעה וקצת מחשבה-Big Deal - אז זה מעצבן - זה מזיז למישהו? לא! אז איש איש באמונתו יחיה ואני מאמין בסלוגן הישן של האתר:

when everything else fails, RTFM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תירגע, אתה לא צריך לכעוס אם אתה לא נפלת בפח. חוץ מזה , אתרים כמו זה הם הפיתרון, עם דגש קריטי על ביקורות ומאמרים

בעברית כי יש הרבה אנשים שנרתעים מלינקים לאתרים שנמצאים בלועזיה.

לגבי דברים שמכעיסים- גם אותי לפעמים מעצבן לראות כאן בפורום כל מיני שאלות(תמיכה וכו') טיפשיות שיכולות להמנע ע"י שתי דקות

של השקעה וקצת מחשבה-Big Deal - אז זה מעצבן - זה מזיז למישהו? לא! אז איש איש באמונתו יחיה ואני מאמין בסלוגן הישן של האתר:

when everything else fails, RTFM

מי התעצבן בכלל מה תרגע?? מה קורה איתכם ? כבר כמה פעמים זה קורה לי אתם הוזים ... חלק מכם אבל הרוב כאן אחלה משתמשים תמיד עוזרים לי!! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...