אם הפסיקו לייצר את ה1700 מי מלך הOC עכשיו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם הפסיקו לייצר את ה1700 מי מלך הOC עכשיו?

naorai

Recommended Posts

לא הייתי בטוח איפה לפתוח את הת'רד כאן או בפורום אז מנהלים אם טעיתי סליחה מראש :saint:

אוקיי אז זאת השאלה עד עכשיו שלט ב OC הXP 1700 כשלצידו הXP 2100 עכשיו אני מניח שבקרוב יפסיקו לייצר גם את ה2100 והבארטון 2500 לא ממש משתווה (באחוזים כמובן) 1700ו2100 אז מה יקרה?

נ.ב אני מבקש שלא תענו לי בסגנון "מה אנחנו מגידי עתידות" וכו... אני יודע שאין תשובה בטוחה כי אף אחד לא רואה את העתיד אבל אם אפשר לקבל השערות\ ניחושים מלומדים אני יודה לכם מאוד :D:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב בחדשות שיפסיקו לייצר את המעבדים הללו, אבל אני זוכר ככה לפני שובעיים- שלושה, לא זוכר, היה כתוב ש מתכוונת להוציא מעבד חדש לאור שנקרא 1600+ שישמש בעיקר ל oc, עכשיו אני לא מבין אם הם יפסיקו לייצר מתחת ל 2000 אז אך בדיוק ייצרו אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוק המעבדים לOC הוא שוק דינמי ביותר המשתנה כל הזמן. אתה מכיר את ה1700 כברירת מחדל בגלל שאתה נמצא כאן באתר זמן מואט אבל "זקנים" ממך זוכרים תקופה שבכלל שלטו עם ה1.6A שלהם שהרשים מבחינת OC ולפניו אלו היו מעבדי הפלומניו שלא היו פצצות אבל היו הכי הרבה שאפשר להציע. הדבר היחידי שאפשר להגיד הוא לחכות להייפ האוברקלוקינג הגדול הבא מאיזה צד שהוא יבוא. אם הוא יהיה בזמן הקרוב. אולי מעבדי ה2.4 של עם באס 800 יעשו את העבודה? נחכה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ATHLON XP 2100+ מבחינת לאן הוא מגיע באוברקלוק בהשוואה ל-AXP1700 הם בערך אותו הדבר,

וה-2100 אפילו קצת יותר טוב ככה שעדיין יש שולט בשוק האוברקלוק.

וזה לא שה-AXP1700 לא ימכר, יש ליבואנים ול- עצמה מלא עודפים, אל תדאגו, כל מי שתכנן לקנות

ב-3 חודשים הקרובים עדין יוכל, יש מלאי ענק ליבואנים ולחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...