Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra

dino

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

It doesn't say whether, for instance, the games will only work better on Nvidia Geforce FX chips using 9 or whether the improvements will work on everyone else's chips too

קודם כל, עוד לא בטוח שהכל יעבור אופטימציה, אולי רק הFX, כדי שיהיה ללקוחות תמריץ לקנות אותו.

דבר שני, בסוגיית ה9700PRO-FXULTRA אתה מבין שה9700PRO הוא קצת יותר טוב מהFX? עזוב אופטימציה שמופטימציה, בתכלס הוא יותר טוב?(לב אומר כן ;D)

ולפי בנצ'ים שאני ראיתי, ה9500PRO ברמה של TI4400 בלי AA\AF, ועימם הוא מתעלה על כרטיסי הTI למיניהם.

אבל בוא נודה בעובדות- כל יישום של DX9 ירוץ יותר טוב על R9500PRO מאשר על TI4600, בלי AA\AF, ועם קצב פריימים גבוהה יותר(אני מדבר על יישומים "נקיים", לא בעלי אופטימציה כלשהי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מבין שעד שייצאו משחקים כאלו שמתבססים על DX9 באופן נקי ייקח לפחות 3 שנים נכון? :)

וחוץ מזה כשיש לך כרטיס 4TI 4600 ב1100 שקל ולעומת זאת 9500 PRO ב1200 אני חושב שאתם תסכימו איתי שעדיף לקנות GIFA.

בסוגגית הFX מול ה RADEON 9700 פרו אין לי ספק שATI מנצחת נכון לעכשיו גם כן, שלא נזכיר עד כמה מסורבל הGEFORCE FX 5800 ULTRA עם הקירור הזה שלהם, אני הלכתי לחנות מחשבים וראיתי כרטיס GEFORCE 4TI 4400 ו 4600 של ALBATRON, זה ענק (מבחינה פיסית)!! זה יותר ארוך מהלוח שלי 8RDA, ה RADEONים למיניהם הרבה יותר נוחים, קטנים יותר וקרירים יותר...לדעתי זה משהו שאני מעדיף יותר מביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלו אם יש לך TI4600 ב-1100ש"ח הוא עדיף על Radeon 9500Pro ב-1200ש"ח,

אין כזה דבר, ה-9500Pro יותר טוב מה-TI4600 חד וחלק, אתה ממציא דברים, כל אתרי החומרה בעולם בסקירות

שלהם אומרים במפורש שה-R9500Pro יותר טוב מה-TI4600, אז לב מישראל אומר שלא ועדיף TI4600, אתה יודע מה אני חשוב

על מה שאתה אומר {פשוט SpiritKnight מחק את זה}.

ועוד 3 שנים יהיו משחקים הרבה יותר חדשים מהמשחקים שיהיו על DirectX9.0, אפילו כבר התחילו לצאת משחקים של DirectX9.0,

ועוד שנה כבר יהיו משחקים שמבוססים על DirectX9.0 באופן נקי.

וכבר כולם אמרו לך שההבדל בפרימים בין ה-TI4600 לבין ה-R9500P הוא מסכן, אז מה אתה מתווכח עם כולם?

כנס לאתרי חומרה אומרים במפורש בכל סקירה על ה-R9500Pro שהוא יותר טוב ויותר מהיר מה-TI4600 והרבה יותר חדיש.

אני כבר לא עונה לך, אתה מדבר רק שטויות, אתה עובד או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני עובד :)

אני עובד הד-ארצי...ואני יודע בוודאות שאתה מדבר שטויות על איזה משחקים יצאו בעוד 3 שנים...מאיפה אתה יודע?! אתה לא צופה עתידות ואתה בטח לא מפתח משחקים לבד.

אז מה שאתה יודע זה שקראת סקירה באיזה אתר ואתה מומחה, טוב. רק שנכון לעכשיו בבדיקות שעשו למשחק SPLITNER CELL

אפילו 4TI 4200 עוקף את 9500 PRO

וב UT2003 הGEFORCE 4TI 4600 עוקף את ה 9500 PRO גם ברזולוציה של 1024X768X32 BIT.

וכל זה אתה יכול למצא באותם אתרים שאתה לא מפסיק לציין כמו למשל TOMS HARDWARE, נכון לעכשיו 4TI 4600 נותן ביצועים יותר טובים בביצועים ברוב המשחקים שיש היום בשוק וזה כן עובדה, תסתכל בכל המבדקים ותראה.

זה שאתה מתווכח שבעתיד הRADEON 9500 PRO יריץ משחקים בDX 9 באופן נקי? ושבכלל יהיו משחקים עוד שנה שיתבססו בלבד על DX 9?! איך אתה מסביר את זה שהיום יש עדיין משחקים שעובדים עם 7.1? אה? כי כל משחק עובר אופטמיזציה לכרטיסים הכי נמוכים בשוק, אני בטוח שאפילו בעוד שנה המשחקים ידרשו מינימום 4MX או אפילו מינמום 3, זה תלוי בירידת מחירי החומרה, אבל אתה לא זה שיכול לדעת את זה.

אני לא מדבר שטויות זה אתה פשוט בנאדם שלא מבין שום דבר, כי אין סקירות שאומרות שRADEON 9500 PRO יעבוד יותר טוב על משחק שייצא עוד שנה כי הוא תומך DX9? איזה שטויות!תראה לי איפה קראת, תעשה PRINT SCREEN ותראה לי את השורה באדום לוהט!

ומה אתה בכלל משווה את 9500 PRO ל GEFORCE 4TI 4600 בפריימים נכון לעכשיו? כשהוא בקושי מתחרה בTI 4400?

נכון לעכשיו ה 4600 יותר טוב, הוא מנצח ביותר BENCHS וזאת עובדה לא זניחה כמו שאתה טוען , בעתיד אתה לא יכול לדעת מה יהיה.

http://www6.tomshardware.com/graphic/20030311/geforcefx-5600-5200-03.html

http://www6.tomshardware.com/graphic/20021218/index.html

http://www6.tomshardware.com/graphic/20030120/index.html

נ.ב - חבל שSPIRIT מחק מה שיש לך להגיד, תמיד רציתי לשמוע מה יש למפסידי הוויכוח להגיד :) חבל עליך אני רואה איך אתה לוקח את זה ללב ופשוט חבל.

אתה יודע שאתה טועה אז פשוט תוציא את זה החוצה.

"אני דינו, ואני לא מבין בכרטיסי מסך" :)

עריכה- מחקתי גם לך שורה מסויימת, אני לא מוכן שיהיו ירידות אחד על השני בפורום!

ויכוח הוא לגיטימי כל עוד הוא נשאר בגדר ויכוח, אבל לא להתדרדר לרמה של קללות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אני יגיד את זה שוב, אתה לא מבין כלום, שמח?

מענין כל האנשים בכל העולם היום קונים R9500Pro ולא את ה-TI4600 {מי שמעוניין במחיר הזה בערך}

ורק לב מישראל אומר ש-TI4600 יותר טוב, מעניין.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, תלך לtoms hardware ותראה שבמשחק dx8 הTI46 עובר את הR95 בבין 5-10 פריימים שזה מעט, בייחוד עם ההפרש מחיר (לא הסתכלתי על כל הקטע עם כן יותר זול לא יותר זול אז לא משנה, אם המחיר לא נכון פה מה שאמרתי לא לקטול). עכשיו, כשאתה מפעיל AA/AF הTI46 פשוט צונח אחורה אחורה אחורה. האמת היא שרוב (האמת היא כל, אבל בטח יש כאלה שלא) מי שאני מכיר שמשמתמש בכרטיס HIGH END מפעיל ANTI ALIASING, בשביל המטרה הברורה של לראות יותר טוב... שים לב שכל זה זה עוד בDX8, כשהTI46 בכלל לא תומך בDX9 והרדאון כן.

ככה שאולי בדבר אחד יש לו יתרון קטן אבל על כל זה יש כמה חסרונות לעומת הRADEON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. התכוונתי לHIGHEND בCOMPUTER, יעני במחשב שעליו יושב הכרטיס, לא הכרטיס עצמו, RADEON 9500 PRO רחוק מלהיות HIGH END, למשל כשמפעילים AA וAF בRADEON 9500 PRO הביצועים שלו גם יורדים, אבל פחות מזה של ה 4TI, נכון שם הוא נופל, אבל כמו שאמרתי לא כולם משתמשים בזה. וחוץ מזה גם הביצועים של הRADEON 9500 PRO בAA לא מזהירים ממש, הם מאיטים את המשחקים גם כן, אולי לא כמו בTI אבל גם. ושוב, לא מדובר ב 10-5 פריימים, אלא על מעט יותר, 10-15 ואל תחשוב שאין הבדל במהירות כי יש.

ב. לא מדובר באיכויות תמונה בAA ו AF, לא על זה הוויכוח אלא על הביצועים נטו, וזה פשוט מוכח במלא מבדקים שה 4TI 4600 יותר טוב.

לוקחים מחשב חדש, שמים עליו ומתקינים משחק, בלי להגדיר שום AA ו AF, איזה כרטיס יריץ יותר טוב את ספלינטר סל , אה? אני חושב שה TI 4600 :P

ג. SPIRIT, לא קיללתי אף אחד בפוסט הקודם שלי, אז למה ערכת את זה? לא חשוב, צריך להשאיר את הוויכוח ברמה תרבותית.

ד. למה אתה מתנפל עליי כאילו לי יש TI 4600?

לי יש 9500 PRO והוא עובד יפה, אבל במשחקים שחשובים באמת הוא מאכזב באמת - כמו SPLINTER CELL וNBA 2003 שהפ פשוט לאט יותר מאשר על TI במחשב שלי (יש לי חבר עם TI 4600, שהסיבה שלא קניתי אותו היא שהוא היה עולה 1600 שקל ולא 1100 כמו עכשיו). ואני אף פעם לא משחק עם AA ו AF אז למה לא עדיף TI, הוא פשוט יותר טוב למקרים כאלה, נקודה. ואם אתה רוצה עוצמה בAA ו AF אז כבר הולכים על 9700 PRO כי גם בAA וAF ה9500 PRO לא משהו משהו, אולי יחסית לTI אבל בפני עצמו...SLOW...אז DINO, יש לך כמה דברים ללמוד על חומרה וכרטיסי מסך והחיים, אתה אפילו לא מבין מה אני כותב וכותב כל הזמן שטויות דומות כשאני כל פעם מוכיח אותך על טעותך אז פשוט תוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. התכוונתי לHIGHEND בCOMPUTER, יעני במחשב שעליו יושב הכרטיס, לא הכרטיס עצמו, RADEON 9500 PRO רחוק מלהיות HIGH END, למשל כשמפעילים AA וAF בRADEON 9500 PRO הביצועים שלו גם יורדים, אבל פחות מזה של ה 4TI, נכון שם הוא נופל, אבל כמו שאמרתי לא כולם משתמשים בזה. וחוץ מזה גם הביצועים של הRADEON 9500 PRO בAA לא מזהירים ממש, הם מאיטים את המשחקים גם כן, אולי לא כמו בTI אבל גם. ושוב, לא מדובר ב 10-5 פריימים, אלא על מעט יותר, 10-15 ואל תחשוב שאין הבדל במהירות כי יש.

ב. לא מדובר באיכויות תמונה בAA ו AF, לא על זה הוויכוח אלא על הביצועים נטו, וזה פשוט מוכח במלא מבדקים שה 4TI 4600 יותר טוב.

לוקחים מחשב חדש, שמים עליו ומתקינים משחק, בלי להגדיר שום AA ו AF, איזה כרטיס יריץ יותר טוב את ספלינטר סל , אה? אני חושב שה TI 4600 :P

ג. SPIRIT, לא קיללתי אף אחד בפוסט הקודם שלי, אז למה ערכת את זה? לא חשוב, צריך להשאיר את הוויכוח ברמה תרבותית.

ד. למה אתה מתנפל עליי כאילו לי יש TI 4600?

לי יש 9500 PRO והוא עובד יפה, אבל במשחקים שחשובים באמת הוא מאכזב באמת - כמו SPLINTER CELL וNBA 2003 שהפ פשוט לאט יותר מאשר על TI במחשב שלי (יש לי חבר עם TI 4600, שהסיבה שלא קניתי אותו היא שהוא היה עולה 1600 שקל ולא 1100 כמו עכשיו). ואני אף פעם לא משחק עם AA ו AF אז למה לא עדיף TI, הוא פשוט יותר טוב למקרים כאלה, נקודה. ואם אתה רוצה עוצמה בAA ו AF אז כבר הולכים על 9700 PRO כי גם בAA וAF ה9500 PRO לא משהו משהו, אולי יחסית לTI אבל בפני עצמו...SLOW...אז DINO, יש לך כמה דברים ללמוד על חומרה וכרטיסי מסך והחיים, אתה אפילו לא מבין מה אני כותב וכותב כל הזמן שטויות דומות כשאני כל פעם מוכיח אותך על טעותך אז פשוט תוותר.

א. אז מה הקטע, לקנות מחשב סוף הדרך ולא להשתמש בAA וAF? במצב כזה אתה יכול להשתמש בGF4MX440SE, שיביא לך את הפריימים שאתה רוצה

ב. זה 5-10 פריימים, ואם לא מפעיליםAA וAF(מה שאתה אומר), אז אין הבדל בקצבים הללו

ג. הקטע עם האנגלית נערך

ד. אז אולי כדאי שתתחיל להשתמש בAA וAF, ותרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי :) זה רק מאט את המשחקים עוד יותר... :(

אבל גם בלי AA ו AF זה לא הכי מהיר, וחשבתי שזה המחשב אבל יש לי מחשב 2000MHZ של עם 512 זכרון עם תזמונים של 2-2-2-5 512MB ולוח אם של 8RDA+ אז שמתי לי TI 4600 והכל התחיל לעבוד מהיר ( SPLINTER CELL, NBA 2003 אבל POSTAL 2 עבד לא משהו ת'אמת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב לפי דעתי כל מה שאמרת היה על הנסיון שלך עם ה-9500Pro, וכנראה שיש לך בעיה אחרת שהיא לא הכרטיס,

אצלי ה-NBA LIVE 2003 רץ ב-1024X768 {אני לא מנסה יותר מזה} עם 6AA ו-16AnisoTropic על ההגדרות

הכי גבוהות של המשחק {Maximum} והמשחק טס בלי קרטוע קטן אפילו, יש לך בעיה במחשב.

גם UT2003 עובד אצלי בלי קרטועים על ההגדרות הכי גבוהות עם 6AA ו-16AnisoTropic ומי שלא מאמין מוזמן לביקור

בנהריה, אותו דבר NFSHP2 רץ אצלי על ההגדרות הכי גבוהות, ו-FIFA2003, ו-No One Lives Forever2 ו-Mafia {היותר חדש}

ו-GTA3 וכל המשחקים בקיצר על ההגדרות הכי גבוהות.

השוותי את התוצאה שלי ב-3DMARK2003 יחסית קבלתי תוצאה מאוד גבוהה, אני רואה באתרי חומרה הם מקבלים 3400

עם כרטיס כמו שלי על מחשבים עם AXP3000 וה-Pentium4 3.06 ואצלי AXP1800 בלי מקבל 3600, ובדקתי

את זה וזה יחסית מאוד גבוה.

כנסו לקישור הבא ל-אלבום שלי יש שם צילום מסך של ה-NBA בזמן הטבעה {זה מציג כמו קטעים אז לכדתי תמונה}

יש איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את זה שקיבלתי יותר ממך ב 3d mark 2003?

את התוצאה אתה יכול לראות בoverclockers database פה באתר, עשיתי OC למחשב, לא לכרטיס.

אין מצב שאתה משחק כ"כ חלק עם AAX6 אתה משקר, אתה יודע שאף אחד לא ייתרח לבוא לנהריה כי לאף אחד לא איכפת מהוויכוח הזה כמו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...