Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra

dino

Recommended Posts

Ok אז מי שאמר לי להשאר עם הרדאון 9500פרו אני נשאר איתו אבל במחשב הנוכחי והוא הולך לאח שלי,

אני קונה עוד מחשב לעצמי שבו אני ישים את אחד הכרטיסים שהזכרתי.

ולמי שאמר שה-TI4600 יותר טוב מה-R9500Pro, מאיפה השטויות האלו? כרטיסים לא מודדים

רק לפי כמה פרימים הם מוציאים לשניה {שגם פה היתרון של ה-TI4600 הוא סה"כ כמה פרימים מסכנים}

מודדים כרטיסים לפי איכות תמונה, לפי התמיכה שלהם בטכנולוגיות האחרונות כמו DirectX9.0,

ואיכות TV/OUT שגם כאן ATI לא רואה את , וב-AA בכלל ה-R9500Pro לוקח ובגדול.

וה- 5800 Non Ultra כן מגיע עם מערכת הקירור FlowFX, מי שאמר שהוא לא מגיע טועה,

הכרטיסים בסדרת ה- שלא מגיעים עם המערכת קירור הזו הם ה- 5600/5600Ultra

וה- 5200/5200Ultra.

בקיצר נראה לי שאני יקח את ה-ATI 9700Pro כי הוא הרבה יותר חזק מה-GeforceFX 5800 Non Ultra

וגם יותר זול, המערכת שלו הרבה פחות רועשת, ב-AA ו-Aniso הוא הרבה יותר טוב גם מה-5800Ultra

והאיכות TV/OUT שלו יותר טובה כמו כן גם האיכות תמונה יותר טובה, אז תודה לכל העונים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כוח לכתוב אותו דבר 70 פעם!

פשוט תקנה מה שאתה רוצה אם אתה יודע יותר טוב...

geforce 4ti 4600 יותר טוב מ RADEON 9500 PRO

ויש אנשים שכן מודדים את הכרטיס לפי פריימים לשנייה, מי אתה שתגיד שזה לא קריטריון?

אני לא צריך AA ולא צריך AF אני רק רוצה משחק שרץ מהר בלי כל מיני שטויות, משחקים שירוצו עם XTRA אלמנטים בגלל ההסכמים שNVIDIA חותמת ולהיות עם ראש שקט, אז למה שתשכנע אותי לקחת RADEON?

כל אחד, מה שהוא אוהב, זה לא קשור למה יותר טוב, ותכלס ביצועים 4TI 4600 עוקף את 9500 PRO

ומי אמר שהתמיכה הזאת של ATI בDIRECTX 9 שווה משהו? הרי ב 3d mark במבדקי DX9 הוא לא מריץ את זה מהר, so what's the deal?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בפרימים מינימום מתבטא ב-15 פרימים, אז אתה בא להגיד לי שה-TI4600 יותר טוב שהוא עוקף את ה-9500פרו

במסקימום 5 פרימים? כדי להרגיש הבדל צריך לפחות 15 ואפילו יותר, אז מה זה 5?

וה-DirectX9.0 מאוד חשוב, לא כל משחק נראה כמו דום3, ויהיו עוד אלף משחקים שישתמשו ב-DirectX9.0 וירוצו חלק

וב-TI4600 אתה לא תראה כלום.

ומזל טוב ש-AA ו-AF לא חשובים לך, בלי זה המשחקים נראים מגעיל, ועם זה זה משהו אחר... אז תשמור את מה שאתה חושב

לעצמך כי אתה מטעה אנשים אחרים במה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok אז מי שאמר לי להשאר עם הרדאון 9500פרו אני נשאר איתו אבל במחשב הנוכחי והוא הולך לאח שלי,

אני קונה עוד מחשב לעצמי שבו אני ישים את אחד הכרטיסים שהזכרתי.

ולמי שאמר שה-TI4600 יותר טוב מה-R9500Pro, מאיפה השטויות האלו? כרטיסים לא מודדים

רק לפי כמה פרימים הם מוציאים לשניה {שגם פה היתרון של ה-TI4600 הוא סה"כ כמה פרימים מסכנים}

מודדים כרטיסים לפי איכות תמונה, לפי התמיכה שלהם בטכנולוגיות האחרונות כמו DirectX9.0,

ואיכות TV/OUT שגם כאן ATI לא רואה את , וב-AA בכלל ה-R9500Pro לוקח ובגדול.

וה- 5800 Non Ultra כן מגיע עם מערכת הקירור FlowFX, מי שאמר שהוא לא מגיע טועה,

הכרטיסים בסדרת ה- שלא מגיעים עם המערכת קירור הזו הם ה- 5600/5600Ultra

וה- 5200/5200Ultra.

בקיצר נראה לי שאני יקח את ה-ATI 9700Pro כי הוא הרבה יותר חזק מה-GeforceFX 5800 Non Ultra

וגם יותר זול, המערכת שלו הרבה פחות רועשת, ב-AA ו-Aniso הוא הרבה יותר טוב גם מה-5800Ultra

והאיכות TV/OUT שלו יותר טובה כמו כן גם האיכות תמונה יותר טובה, אז תודה לכל העונים. ;)

כל מילה בסלע. והחלטת נכון בקשר לקנייה של 9700 פרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. AA וAF לא חשובים לכולם.

ב. איזה 5 פריימים?!?! לפחות איזה 15 אם לא יותר.

ג. משחקים כמו 3 וכדומה יעברו optimize גם לDX 8.1 ול 8.0 ואפילו ל7.1.

ד. אני לא מטעה אף אחד פה...חצי מהאנשים פה בכלל לא יודעים להפעיל AA וAF. יש מלא אנשים שזה לא חשוב להם, אז אם כבר מישהו פה מטעה כדי שהוא ירגיש טוב עם קנייה שהוא עשה שיכול להיות שהוא לא מרוצה כמו שהוא טוען להיות. אני חושב גם שאתה צריך ממש לשקול מה לקנות - ULTRA או לא, כי הוא לא מצויד בFLOWFX הרעשני כמו שטענת, אתה יודע מה? תתקשר לפנדה, תשאל על הALBATRON הזה שיש להם באתר וזהו, אני כבר יודע איזה תשובה תקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חברה עשתה מה שבא לה עם הקירור של ה-GeforceFX 5800 Non Ultra,

Nvidia השיקה את הכרטיס עם ה-FlowFx ויש חברות כמו Gainward ו-Leadtek

שלא רק לגירסה הרגילה אלא גם ה-Ultra שינו את הקירור.

אבל יש חברות כמו ASUS שנשארו עם הקירור המקורי של הכרטיס, תראה אפילו באתר

שלהם את התמונה של ה-GeforceFX 5800 Non Ultra שהוא מצויד עם ה-FlowFx.

אני לא מסתכל מה כל חברה עושה, אני מסתכל על החברה הראשית שהיא Nvidia

שהשיקה את הכרטיס עם ה-FlowFx וכל חברה עשתה מה שהיא רוצה.

ואתה מדבר שטויות, קח לדוגמא את ה-UT2003 {בלי AA ובלי AF}

ברזולוציה של 800X600 ה-R9500Pro עוקף את ה-TI4600 ב-4 פרימים בערך,

ב-1024X768 הם שווים בביצועים וב-1600X1200 ה-TI4600 עוקף ב-4 פרימים.

זה הבדל? ז

ולמה אתה מתווכח בנוגע ל-DirectX9.0 והביצועים, קח לדוגמא את ה-3DMARK2003

שמשתמש ב-DirectX9.0, הבאתי למחשב שלי TI4600 של חבר כדי לבדוק, הוא קיבל

1600 ואני קבלתי 3650, אז אתה רואה שה-TI4600 לא מצליח להחזיק טוב ב-DirectX9.0?

Doom3 בכלל יפעל על ה-TI4600 מסריח, אז מה אתה בכלל מתווכח?

והנה בשבילך ביקורת על ה-R9500Pro שמשווים שם גם את הביצועים של ה-TI4600,

תראה לי לפחות 3 מבדקים שה-TI4600 עוקף את ה-R9500Pro ביותר מ-10 פרימים.

גם מתי שהוא עוקף אותו ביותר מ-10 אז זה רק מתי שבכל מקרה הפרימים הם מעל 150,

שזה גם ככה לא משמעותי, שמעמיסים על הכרטיס ה-TI4600 נופל בביצועים.

בבקשה לסקירה:

http://content.guru3d.com/article.php?cat=review&id=19&pagenumber=1

אתה מדבר המון שטויות.

ואין כזה דבר שה-Doom3 יתן תמיכה מיוחדת לכרטיסים עם DirectX8.1, הוא יציג מה שהוא יכול להציג.

כנס ל-Guru3d.com תראה את הביקורת על ה-R9800Pro, לא אכפת לי מה-9800פרו אלא מהשוואה

שיש שם עם גרסת ה-Alpha של DOOM3, ה-TI4600 מוציא 14 פרימים ב-800X600 בעוד שה-9700פרו

מוציא 50, ואם ה-9500פרו היה שם הוא היה מקבל לפחות 25-30 פרימים, אז אל תגיד לי שה-TI4600 יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שכתבת עכשיו בלי בסיס.

כי המשחק הזה לא סופי, תראה לי משחק סופי עם אותן תוצאות, אני אוריד בפניך את הכובע.

אתה יודע מה זה QA? מה זה OPTIMIZATION למשחקים? איך בונים משחק? ואיך אפשר בקלות לבנות משחק שיעבוד יותר טוב על כרטיס מאשר על ATI, מה שייקרה בעצם? אז תגיד לי מה אתה מדבר בכלל? הבנתי שאתה פראייר כמוני שקנה אז תסבול בשקט.

אז פשוט תעזוב, תגדל, תצבור ניסיון, תדע מה זה משחקים מה זה עסקים מה זה חומרה ואז תבוא לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב אני כבר לא מתייחס למה שאתה כותב, שטויות חבל"Z, אתה לא מסביר מה אתה רושם סתם זורק משפטים.

מה פראייר בלקנות R9500Pro? הוא יותר טוב מה-TI4600 והוא תומך DirectX9.0 ב-AA ו-AF הוא אוכל

את ה-TI4600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, זה באמת וויכוח סתמי...כל אחד בעמדה שלו ומתעקש.

יש +- בלקחת את שתי הכרטיסים הללו, לפחות נכון לעכשיו :)

באתר של ALBATRON לא רשום על הקירור אבל לא הייתי מסתכן

פשוט חכה מעט, ותקנה לך 9800 PRO במקום 9700 PRO למרות שגם הוא טוב ועדיף על כל FX.

רק בגלל הגודל והמסורבלות שלו לא כדאי לקחת אותו שלא נדבר על מחיר מול ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מה שיקרה, תהיה אוטמיזיציה לכרטיסים של אבל זה לא אומר שהכרטיסים של ATi לא יריצו את אותם משחקים בצורה מספקת. גם אז כשההבדלים יהיו כ"כ קטנים, הRadeon-ים יהיו עדיין יותר משתלמים. זוהי לא אופטימיזציה מוחלטת שמונעת מהכרטיסים של ATi להריץ בכלל את המשחק אלא הבדלים מאוד קטנים. ובכלל, אין כאן שום עמדה- המשתלמת היא ATi והמתווכח כם זה פשוט לא מקבל את ההסברים שלו, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שכתבת עכשיו בלי בסיס.

כי המשחק הזה לא סופי, תראה לי משחק סופי עם אותן תוצאות, אני אוריד בפניך את הכובע.

אתה יודע מה זה QA? מה זה OPTIMIZATION למשחקים? איך בונים משחק? ואיך אפשר בקלות לבנות משחק שיעבוד יותר טוב על כרטיס מאשר על ATI, מה שייקרה בעצם? אז תגיד לי מה אתה מדבר בכלל? הבנתי שאתה פראייר כמוני שקנה אז תסבול בשקט.

אז פשוט תעזוב, תגדל, תצבור ניסיון, תדע מה זה משחקים מה זה עסקים מה זה חומרה ואז תבוא לדבר.

לב..... בכל פורום אתה רושם אותו הדבר...

מתי תבין שזה לא ככה! זה פשוט לא... ה ים טובים יותר מ NV וזה מוכח בכמה וכמה ביקורות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשה מאחד באפריל .... ::)

בכל מקרה אני חושב כמו נייק בקשר לאופטימיזציה. אולי זה יוסיף כמה פריימים לנוידיה אבל זה לא יהיה דבר אבסולוטי שיוציא את ATI מהמשחק. בקשר ליתרונות של רדאונים ב-AA ו-AF אני לא יודע עד כמה זה יעיל. לי יש GF4 4200 ובמשחקים חדשים שאני משחק ב1280X1024 (בערך) על כל האפשרויות מקסימום המשחקים גם ככה נמצאים על גבול הביצועים של המחשב (למרות שאני מאשים את הזכרון) כך שאני לא יודע מתי יוצא לנצל AA במשחקים חדשים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, אני חושב שאתם מסתמכים על כמה בנצ'מארקים באופן עיוור אבל זה לא הכל...ועוד דבר, המחשבים שנבדקו בבידקות שהבאתם לי הם HIGHEND

אם תסתכלו בVGA PART2 בTOMS תראו ש 4TI 4600 עוקף ביותר מ15 פריימים את ה 9500 PRO בחלק מהמבדקים.

עוד דבר, הגרפאיקה של DX9 תרוץ לאט על ה RADEON 9500 PRO, ומשחקים שיצאו יעברו אופטמיזציה לעבוד גם בגראפיקה של DX 8.1, עובדה שיש משחקים שעובדים עדיין על DX 7.1 שהדרישות שלהם זה איזה GEFORCE 2MX, כי אחרת החברה מאבד לקוחות פוטנציאלים למשחק, כי רוב האנשים קונים NVIDIA אבל לא TI אלא MX כי זה זול וטוב יחסית למחיר (300 שקל זה אחלה ל 440MX). היה לי GF4 MX 440 שהריץ לי UT2003 ב 800*600*32 ביט, מי צריך יותר? והגראפיקה יותר מגעילה נכון, כי הכרטיס לא תומך בDX יותר גבוה עדיין זה רץ ורץ בסדר גמור.

הנה ההוחכה להסכמים:

http://www.theinquirer.net/?article=8861

אז יש בסיס למה שאני אומר מסתבר...תמשיכו להתווכח ולצעוק אבל העובדות נמצאות בשטח...אתם פשוט המומים כי מישהו הביא לכם את האמת בפנים וערער לכם את האמונה העוורת שלכם בTOMSHARDWARE והחזיר אותכם למציאות.בכל אופן, זה וויכוח תאורטי...נכון לעכשיו ה 4TI 4600 יותר טוב וזה מוכח בכל המבדקים האלו שאתם מביאים לי...מה יהיה בעתיד אתם לא יכולים לדעת, אז למה להתווכח בסוגיה תאורטית.

ואני יכול להגיד שהתמיכה של RADEON בDX9 לא תהיה שווה כלום כי כל המשחקים יהיו מותאמים לNVIDIA והמנוע של יראה משחק יותר יפה מאשר ATI, זה תאורטי....אז אל תביאו לי תאוריות על DOOM3!!!! זה פשוט דבילי אף אחד מכם לא כתב את המשחק אז זלא יודע שמץ של מושג על משחקים, מסתמכים לי על איזה BENCHMARK אחד שבו הTI נעקף בגלל יכולות AA וAF נמוכות - BIG DEAL גם ב 9500 PRO זה נמוך...זה פשוט יורד פחות, זה לא שפתאום כשמפעילים AA ו AF הביצועים של עולים מעל הממוצע...הייתי מקבל את הוויכוח הזה על R9700 מול ה FX

אבל לא כשמדובר ב 9500 PRO מול GF 4TI 4400-4600 ומי שמתווכח אני לא מקבל את הטענות שלו כי הוא טועה באופן מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...