Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9700Pro Versus GeforceFX 5800 Non Ultra

dino

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מחשב חדש לקראת החופש הגדול ואני מתלבט בין שתי כרטיסים,

ה-Radeon 9700Pro וה- 5800 לא בגירסת ה-Ultra הכוונה הפשוט יותר מבין ה-5800.

מבחינת ביצועים אני יודע שהרדאון 9700פרו עולה על ה-GFX שאני רוצה אבל בגלל ההתפתחויות ש-Nvidia

חותמת הסכמים עם חברות משחקים שהמשחקים שלהם יתמכו בכרטיסי יותר טוב אני קצת מפחד

לקנות ATI {למרות שיש לי כרגע 9500Pro ואין בעיות עם אף משחק} אבל מה יהיה בעוד שנה

שלדוגמא Electronics Arts תשחרר את כל סדרת משחקי הספורט של שנת 2004, האם כרטיסי Ati יציגו

בעיות מסוימות עם המשחקים האלו? {מי שלא יודע חתמה על הסכם עם EA שהמשחקים שלה יותאמו

לכרטיסים של יותר מאשר ATI, דעתי האישית שזה גועל שזה נעשה ככה במקום להתחרות כמו שצריך}.

אז תודה מראש לכל העונים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקח GEFORCE 4TI 4600 יותר זול ב1000 שקל

וגם לא כזה רחוק ממנו בביצועים.

בעניין התמיכה בDIRECTX 9 זה באמת פלוס, אני לא ממש יודע עד כמה כדאי לך לקנות כרטיס בכזה מחיר...

http://www6.tomshardware.com/graphic/20030311/geforcefx-5600-5200-03.html#unreal_tournament_2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי מציעים למישהו Ti4600 ?!!! זה אחד הכרטיסים הכי לא משתלמים.

הוא לא עולה 1000 שקל יותר זול, הוא עולה 1600, שזה 400 שקל יותר זול.

אין לו תמיכה ב DX9, שזה חשוב מאוד למשחקים בעתיד, וגם הוא הרבה יותר חלש.

אם התקציב לא מגיע ל9700PRO, אפשר להסתפק באחיו הקטן - 9500PRO.

בעיניין של הרדאון9700פרו נגד FX 5800 לא אולטרה,

ה9700פרו לוקח אותו ברוב המקרים, ואת זה אפשר לראות בבנצ'מרקים שונים.

אך מי יודע, אולי בקרוב תוציא שישפרו לFX את הביצועים משמעותית, ואז תגיד "אויש למה קניתי 9700פרו".

בכל זאת,

לך על 9700PRO, המלצה שלי.

FX ישבור לך את האוזניים, ויתפוס הרבה מקום בלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תבדוק אצל הדובים

4600 עולה 1100 שקל.

ב. 5800 לא ULTRA לא מצוייד בFLOW FX, אז מה יהרוס לו את האזניים חוץ מהחוסר ידע המוחלט שלך?

ג. התאימות של המשחקים לNVIDIA זה באמת דבר חשוב.

ד. וואו תמיכה בDX9....רצת פעם יישום של DX9 על RADEON 9700 PRO או RADEON 9500 PR? זה נע בין 10-20 FPS...אז מה זה שווה התמיכה הזאת, גם ככה יחליפו כרטיס, אז אני חושב שבמחיר של 1100 שקל 4TI 4600 הפך לנהיות למשתלם ביותר.

בקשר לסדרת הFX, כולה לא משתלמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFX לא ULTRA ממש לא זהה ל 9500 PRO ואני חושב שההשקעה בו תשתלם יותר מאשר השקעה בRADEON 9700 PRO שוב בגלל כל ההסכמים שNVIDIA חותמת אני חושב שNVIDIA היא הדרך שצריך לבחור.

נבידיה תפסו אותך ברשת שלהם , הא ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת......................................................

ההסכמים של וEA או כל חברה אחרת זה בגדר שמועות, והסיכוי כל-כך קלוש שמשחקים ירוצו רק על כרטיסי ולא

על משפחת הRADEON שזה פשוט מצחיק!

תשאר אם הראדון 9500 הוא כרטיס חזק חבל"ז, ואין משחק שלוקח אותו היום.

EA יפסידו כל-כך הרבה כסף אם יחתמו בלעדיות עם שזה לא הגיוני.

מה שכן יכול להיות זה שEA תאמץ לעצמה טכנולוגיות שNVIDIA משלבת בכרטיסה.

אבל במקביל תשאר אם טכנולוגיות שגם מתאימות לATI.

לדוגמא בSOF2, המשחק מזהה את חברת כרטיס המסך (ATI או NVIDIA) ולפי זה משתמש בשיטות המתאימות

להרצת המשחק בצורה הכי טובה..

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא פה את החדשות בHWZONE ותראה שזה לא שמועות.

ההסכמים לא אומרים שהמשחקים לא יעבדו על ATI, אלא יעבדו יותר טוב, עם יותר אלמנטים גראפיים על כרטיסי .

חוץ מזה, כמה כבר אנשים קונים ATI? יותר ממה שקונים NVIDIA? מה אתה חושב שכולם מבינים במחשבים כמוך ויודעים שהמוצרים שלה טובים יותר?

התמיכה הבלעדית והשליטה על השוק הבינוני בידי בלבד, ATI לא כאלה שולטים כמו שאתה חושב...ואני ראיתי גם בסקר שעיתי כאן שלרוב האנשים יש כרטיסי NVIDIA! אז הנה לך, גם כאן אנשים אמרו ...אז אני הייתי מציע לך לבדוק עובדות.

RADEON 9500 PRO יותר חלש מGEFORCE 4TI 4600 וגם מGEFORCE FX 5800

אולי כשמפעילים AA ו AF זה משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תבדוק אצל הדובים

4600 עולה 1100 שקל.

ב. 5800 לא ULTRA לא מצוייד בFLOW FX, אז מה יהרוס לו את האזניים חוץ מהחוסר ידע המוחלט שלך?

ג. התאימות של המשחקים לNVIDIA זה באמת דבר חשוב.

ד. וואו תמיכה בDX9....רצת פעם יישום של DX9 על RADEON 9700 PRO או RADEON 9500 PR? זה נע בין 10-20 FPS...אז מה זה שווה התמיכה הזאת, גם ככה יחליפו כרטיס, אז אני חושב שבמחיר של 1100 שקל GEFORCE 4TI 4600 הפך לנהיות למשתלם ביותר.

בקשר לסדרת הFX, כולה לא משתלמת!

א. אני לא רואה שם שום Ti4600 שעולה 1100 שקל. אשמח אם תביא לי לינק.

ב. תוכל להראות לי הוכחה?

ג. הכוונה ל EA ו nVIDIA ? אז מה? UT2003 הוא optimized ל , זה אומר שהוא לא יפעל על טוב?

ד.מה זה שווה התמיכה הזו? המון, במיוחד למשחקים שיצאו עוד חודש-חודשיים. וזה לא ינוע בין 10-20FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא פה את החדשות בHWZONE ותראה שזה לא שמועות.

ההסכמים לא אומרים שהמשחקים לא יעבדו על ATI, אלא יעבדו יותר טוב, עם יותר אלמנטים גראפיים על כרטיסי .

חוץ מזה, כמה כבר אנשים קונים ATI? יותר ממה שקונים NVIDIA? מה אתה חושב שכולם מבינים במחשבים כמוך ויודעים שהמוצרים שלה טובים יותר?

התמיכה הבלעדית והשליטה על השוק הבינוני בידי בלבד, ATI לא כאלה שולטים כמו שאתה חושב...ואני ראיתי גם בסקר שעיתי כאן שלרוב האנשים יש כרטיסי NVIDIA! אז הנה לך, גם כאן אנשים אמרו ...אז אני הייתי מציע לך לבדוק עובדות.

RADEON 9500 PRO יותר חלש מGEFORCE 4TI 4600 וגם מGEFORCE FX 5800

אולי כשמפעילים AA ו AF זה משתנה.

זה שלרוב האנשים יש TNT2 זה אומר שהוא הכי טוב? כנ"ל לגבי ATI וnVIDIA.

עדיין לא קלטתי באיזה צד אתה, ATI או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. www.pandas.co.il - פנדה

יש להם של ALBATRON ושל CHAINTECH ב 1100-1300 שקלים

2. הוכחה ש FX 5800 לא מצוייד בFLOWFX? אתה צריך הוכחה? חפש בGOOGLE!!! או באתר של .COM אתה לא מכיר את האתרים הללו או משהו?

3. כן, זה אומר שהוא יפעל טוב יותר על יותר טוב מאשר על וזה מתבטא בהרבה מבדקים שאתה רואה היום...

4. אני לצד המציאות הנוחכית ומה הכי שווה, ואני נגד להמליץ למישהו על ATI לאנשים סתם, בלי לדעת באמת למה הבנאדם מצפה כשהוא קונה ATI או , אם מישהו סתם רוצה איזה כרטיס נחמד שיריץ לו הכל בלי בעיות, למה יש לקפוץ עליו ולהמליץ לו ATI?

למשל 4TI 4600 הוא יותר מהיר מRADEON 9500 PRO

אבל בAA ו AF הוא נופל, אז מה? ואם אני בכלל לא רוצה AA או AF ולא משתמש בהם כאשר אני משחק?

ואם אני לא רוצה תמיכה בDX9 בכרטיס ובכלל לא צריך את זה? וזה כן ינוע לאט!!!

תריץ פעם 3d mark 2003 ותראה איך גראפיקה שבנויה באופן מוחלט על DX 9 רצה ב10 FPS עם 9500 PRO

ועל 30 FPS בRADEON 9700 PRO - מרשים הא? הנה ההוכחה שלך, אם אתה לא מאמין פשוט תקנה כרטיס של ATI כמו שאני עשיתי תתקין NBA 2003 ותהנה עד כמה שתוכל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. www... - פנדה

יש להם של ALBATRON ושל CHAINTECH ב 1100-1300 שקלים

2. הוכחה ש FX 5800 לא מצוייד בFLOWFX? אתה צריך הוכחה? חפש בGOOGLE!!! או באתר של .COM אתה לא מכיר את האתרים הללו או משהו?

3. כן, זה אומר שהוא יפעל טוב יותר על יותר טוב מאשר על וזה מתבטא בהרבה מבדקים שאתה רואה היום...

4. אני לצד המציאות הנוחכית ומה הכי שווה, ואני נגד להמליץ למישהו על ATI לאנשים סתם, בלי לדעת באמת למה הבנאדם מצפה כשהוא קונה ATI או , אם מישהו סתם רוצה איזה כרטיס נחמד שיריץ לו הכל בלי בעיות, למה יש לקפוץ עליו ולהמליץ לו ATI?

למשל 4TI 4600 הוא יותר מהיר מRADEON 9500 PRO

אבל בAA ו AF הוא נופל, אז מה? ואם אני בכלל לא רוצה AA או AF ולא משתמש בהם כאשר אני משחק?

ואם אני לא רוצה תמיכה בDX9 בכרטיס ובכלל לא צריך את זה? וזה כן ינוע לאט!!!

תריץ פעם 3d mark 2003 ותראה איך גראפיקה שבנויה באופן מוחלט על DX 9 רצה ב10 FPS עם 9500 PRO

ועל 30 FPS בRADEON 9700 PRO - מרשים הא? הנה ההוכחה שלך, אם אתה לא מאמין פשוט תקנה כרטיס של ATI כמו שאני עשיתי תתקין NBA 2003 ותהנה עד כמה שתוכל :P

1. Chaintech עולה 1400. והיא חברת קבר, ואני עוד מהמר שזה לא גרסאת ה Second Edition של ה Chaintech (עם הקירור הקטן).

2. באתר של לא אומרים כלום על גרסאת הלא-אולטרה.

3. -

4. Ti4600 אכן יותר מהיר ממנו, אך זה ממש לא משמעותי. ולמה לא לרצות תמיכה ב DX9 ? זה אחד הדברים החשובים למשחקים בעתיד. תראה לי מישהו שלא רוצה תמיכה מלאה ב DX9. בקשר ל 2003, הם שמו בכוונה בנצ'מרקים כבדים. אפילו Ti4600 מריץ את הבנצ'מרקים שהם DX8 על 1-10FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...