עזרה בקשר להרצת סרטי HD בחיבור לאלסידי. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר להרצת סרטי HD בחיבור לאלסידי.

kindermaN

Recommended Posts

היי,

אני הולך לקנות בשבוע-שבועיים הקרובים מחשב חזק.. כולל כרטיס גרפי חזק שמריץ High definition. ובנוסף,

גם לוח אם שכנראה יכלול חיבור . בכל מקרה.. אני מאוד מעוניין להריץ של HD במחשב, ולראות אותם ישר

על האלסידי אחרי החיבור . וכן, תומך HDTV. האם יש איזו תוכנה שמריצה את הסרטים האלה או שאפשר לראות אותם על וינאמפ, רגיל ?

בבקשה פרטים ועזרה... תודה, בן ! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכני HD בד"כ מגיעים ב-3 סוגי קבצים: MKV, TS או WMV. בקשר לאחרון, כמובן שמדיה פלייר יקרא אותו ללא צורך בהתקנת שום דבר נוסף. בקשר לשניים הראשונים, תצטרך קודם כל להוריד splitter בשבילם, והמומלץ ביותר הוא Haali Media Splitter שיטפל לך בשניהם מצוין. הדבר האחרון שאתה צריך זה כמובן קודקים מתאימים: TS הוא בסה"כ קובץ MPEG-2 כך שאתה לא חייב להוריד קודק בשבילו (אבל מומלץ, הרגיל של ווינדואוס נוראי) למרות שבמקרים נדירים הוא יכול להיות H.264, מה שגם מוביל אותי למקרה של קבצי MKV שהם תמיד בפורמט הזה. בגלל שאתה קונה מחשב הכי מומלץ שתשמש ב-ffdshow, ובאותה הזדמנות תן לו גם לפענח את MPEG-2 שדיברנו עליו מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי לראות אם הבנתי אותך נכון. בקשר לWMV באמת אין בעיה. לשני הקבצים הראשונים אני צריך להוריד ספליטר, שעושה מה אגב?

ואז אני מוריד קודק לTS ורואה את הסרטים בתוכנת ffdshow או שזה חבילת קודקים?

תודה ! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MKV ו-TS הם קונטיינרים, הם מכילים ואודיו, בדיוק כמו AVI. ה-splitter הוא מה שלוקח את הקובץ ו"מפריד" אותו לוידאו ולאודיו בנפרד ושולח אותם לקודקים.

ffdshow זה לא תוכנה, זה קודק אחד גדול ומצוין שתומך בערך בכל הפורמטים של ואודיו שקיימים. כמו שאמרתי, אתה צריך אותו בעיקר לקבצי MKV, אבל הוא בהחלט יעזור גם ל-TS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...