אני רוצה לקנות מסך DELL UltraSharp 2407wfp ב EBAY מה עם אחריות ? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מסך DELL UltraSharp 2407wfp ב EBAY מה עם אחריות ?

mrbig

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם רוצים מהבן אדם

הוא מבין את הסיכונים שיש בדבר

ובכל מקרה יש לו כסף כמעט חופשי בPAYPAL פשוט אם הוא ימיר את זה לארץ לחשבון שלו הוא "יפסיד משו כמו 10% ממנו רק על עמלות

ושלא לדבר על זה שבחול זה עולה מקסימום 600$ כולל משלוח שזה מינימום 800 שקל ואפילו 1000-1200 הפרש

וזה לא כסף קטן

אני גם הייתי מעוניין להזמין את המסך הנ"ל מחו"ל אם יש לי התחייבות שאין עליו מכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מוגדר במכס כטלוויזיה ולכן המס עליו הוא בשיעור 15.5+17.3=32.8%

המכס יגבה את הסכום מהחשבונית או לפי מחירון שיש לו.

[תשובה זו אינה מוסמכת או מהווה יעוץ מס או יעוץ אחר לגבי נהלי מוסדות ממשלתיים כלשהם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני מכיר באופן אישי בנאדם שהביא לארץ אופנוע דרך דואר חבילות ולא שילם שקל במכס, פשוט שלחו לו אותו בחלקים!

אז נראה לכם שזה בעיה להביא מסך בלי לשלם מכס? הכל שאלה כמה השולח מוכן להשקיע מזמנו.

דווקא בהכרות עם המכס הם לא כאלה טיפשים.

והם עושים מעקב אחרי חלקים . . . והם כן אמורים לעלות על אנשים שמביאים עופנוע בחלקים ... לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין? אם יש אחריות לא צריך לשלם על כלום, אתה אמור לקבל מסך תקין במסגרת האחריות.

כל עוד זה לא ככה(וזה בפירוש לא ככה) אין לך אחריות או אחריות מלאה כמו מי שקונה נורמלי בארץ.

זה לא נפוץ בארץ, אב לרוב במקרים של עודפים וכל מיני דברים בסגנון מחלקים מפורשות את האחריות לPARTS - החלקים עצמם ולLABOR - העבודה. הרבה פעמים רואים בארה"ב בעיקר ב"מציאות" : 1YEAR PARTS - 3MONTHS LABOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה, שים לב שהמוכר הזה בכלל לא שלוח Worldwide ככה שלארץ המסך הזה לא יגיע.

עכשיו, לגבי האחריות - נראה לי טמוע לחלוטין שDell בארץ יתנו לך אחריות למוצר שנרכש ממשווק לא רישמי (מה שרוב המוכרים בEbay).

לגבי המכס - לפי מה שידוע לי אין מכס בארץ על מחשבים / חלקי מחשב ככה שאם באיזה שהיא דרך תוכל להצהיר על המסך שהוא כזה חסכת לעצמך כמה עשרות אחוזים.

בכל מקרה, הייתי מציע לך לחשוב פעמיים אם כל הבלאגן הזה שווה לך את הכסף שאתה "חוסך".

כי שים לב שבסוף החיסכון הזה יעלה לך, ויכול להיות שאפילו הרבה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי אחריות:

יש דבר כזה שנקרא אחריות בין לאומית שאמורה להיות מכובדת על ידי כל נציגות של היצרן בעולם.

אני יודע לגביי שבמחשבי כף היד שלה למשל שהיו מיובאים על ידי ניופאן האחריות הבין לאומית לא הייתה תופסת משום מה

לגביי מה שהבחור מעליי רשם אין מכס על חלקי מחשב אלא רק מע"מ זה נכון אבל אם הייתה קורא קצת אחורה היית רואה שהמסך הספציפי הזה מוגדר כטלויזיה על ידי המכס ולא כחלקי מחשב לכן המכס הגבוה עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...