מחפש טלויזיית 32" בסביבות ה 4300ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלויזיית 32" בסביבות ה 4300ש"ח

Vatos-Locos

Recommended Posts

אז זה בעייתי אחי...

תלך למקום רציני לחנויות הגדולות (והיקרות לרוב) סביר להניח שאתה תראה דברים שונים לגמרי כי אני טיילתי בהרבה חנויות אני לא אומר סתם. שאני בדקתי ההפרשים לא היו קטנים בין החברות שאני הזכרתי מקודם לכל שאר החברות. ובכל חנות זה היה ככה נירא לי אם הייתי מצלם את זה במצלמה היה אפשר לראות את ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הR81 32" אני משתמש בה

60% מחשב אולי גם 70

30% PS3

ומתי שיוצא לי כשיש איזה סרט נחמד אז אולי 10% טלוויזיה

במחשב רואים מעולה

בPS3 בכלל בחיבור רואים פשוט מדהים

בYES רואים בסדר גמור בחיבור SCART TO S-VIDEO אם תשב מקרוב יראו מריחות כאילו לא חד כמו בHDMI אבל מרחוק 2מטר בערך יראו מעולה

הצבעים בעיניי נראים טוב מאוד

אם תקח את הממיר החדש של יס החיבור HD אז בכלל יראו מצוין

זו חוות דעת שלי יש גם טלוויזיות טובות יותר אבל הן עולות גם יותר (למשל AQUOS 32 1080P פה בארץ עולה 10K בחול עולה כמו הסמסונג חבל בשבילי ובשביל כולנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המס שמשלמים על מסכי LCD כאלה? יש להם טיונר נכון?

אם אני רוצה להביא מסך כמו ה- 1080P.. יש מצב שאני טס בקרוב לארה"ב. היא עולה שם 1000 דולר, זה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1080 למסכי 32 זה לא משהו קריטי כשמשתמשים בתנאי צפייה רגילים של טלווזיה. הרזולוצייה היא די פונקצייה של גודל תצוגה ומרחק ישיבה.

מה שלא יהיה, 15.5 מע"מ בטוח יש, לפחות 15 אחוז מס קנייה (15 במקרה הטוב), תוסיף לזה משלוח לא זול (בכל זאת טלווזיה) וקפצת מעל התקציב שלך לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, 15.5 מע"מ בטוח יש, לפחות 15 אחוז מס קנייה (15 במקרה הטוב), תוסיף לזה משלוח לא זול (בכל זאת טלווזיה) וקפצת מעל התקציב שלך לא מעט.

אם אני מביא בעצמי (לא משלוחה) ויש 30% מס זה יוצא 4700 ש"ח.. המממ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4800 (והדולר כנראה ימשיך לעלות אחרי הורדת ריבית בנק ישראל), אבל לא אמרת שזה די מעל התקציב שאתה שואף אליו ?

בכל מקרה צריך לעטוף את זה טוב טוב, די מפחיד לסמוך על הסבלים בשדות התעופה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך מאוד לשקול את הפיליפס הטלוזיות עם התמונה הכי יפה שראיתי.

בקשר לזליגת אור בLG שמעתי שזה בעיה רצינית בדגם LC53 שלהם שהוא 32" אז על תתקרב. בכל מקרה גם לפי מה שראיתי יש לה איכות תמונה בין הטובות. כל מקום שהלכתי בLG ובפיליפס רואים הכי טוב מכולם.

בכל מקרה אני ממליץ רק על 3 חברות בנתיים שזה - ושרפ. אבא שלי קנה לא מזמן 32" מסדרת הC עדיין לא יצא לי לראות בה אבל אני יכול לבדוק לך עם אתה רוצה.

רוצה טיפ? אף פעם אל תקנה טלוויזיה על סמך תצוגה בחנות מסויימת. זו ממש לא בעיה לכייל את הצבעים ולחבר את הטלוויזיה עם כבל איכותי שיגרמו לטלוויזיה מחורבנת להיראות טוב. רשום דגם מסויים ותעשה סיבוב במספר חנויות לא מאותה רשת. אם איכות התמונה עקבית אז כנראה מדובר בטלוויזיה איכותית. בכל מקרה, תבקש להריץ סרט באיכות טובה שראית עשרות פעמים. ככה אפשר לראות את האיכות האמיתית של הטלוויזיה. טיפ נוסף - אל תקשיב לאנשי מכירות. תעשה מחקר ברשת ורק אחר כך תגיע לחנות. חלק מהיבואנים נותנים עמלות מטורפות על מותגים מסויימים ואנשי מכירות מנסים למכור את אותם מותגים בכל מחיר. אני, למשל, מקבל 100 ש"ח עמלה על כל מחשב נייד של . לאש מדובר בניידים גרועים, חס וחלילה, אבל בהחלט נותן מוטיבציה למכור רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח רק C3500

יחידה כמעט שנותנת רזולוציה טבעית במחשב

יש לה תמיכה 1080 P

חבר קנה אותו ומחשב רואים פצצה

ואל תיקח דגם A הרבה יותר נחותה מ C

הדגם C נמכר רק בשקם או BIG BOX

אחריות 6 שנים על המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...