מחפש טלויזיית 32" בסביבות ה 4300ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלויזיית 32" בסביבות ה 4300ש"ח

Vatos-Locos

Recommended Posts

50 אחוז 50 אחוז מחשב (גם וגם דסקטופ)

מתאים לי להשקיע 4300 שקל, אם יש משהו שבאמת באמת שווה חריגה אני אמתח ל 4500

אל תקחו בחשבון את המחירים של המכרזים, אני קונה בחנויות "פיזיות" באיזור חיפה, אז המחירים בהתאם.

האיכות בחיבור לטלויזיה יותר מפחידה אותי כי אני יודע שבחיבור למחשב קשה ליפול, אם יש מקור איכותי אז בדר"כ גם התצוגה תיהיה טובה עם רוב המסכים, אבל בחיבור ליס\הוט זה יותר קריטי ואני ממש לא רוצה להתפשר על תמונה מלוכלכת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את הסדרות , אבל שמעתי הרבה על בעיות של זליגת אור (לפחות בLCD) בטלוויזיות של , אם אתה רוצה 32 בשביל לחבר למחשב בעיקר ופחות ליס\הוט אז ה32r81 של מאוד המליצו עליה בhomethater

בכל מקרה אני מציע לך להיכנס לפורום שלהם ולראות שם

*זליגת אור = "כתמים" לבנים בפינות המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלויזיה תחובר הרבה למחשב וגם ירוצו עליה תכנים ברזולוציה נמוכה (DVD, שידורי לווין וכו'), אז ה81 לא מתאימה לי.

מה אתם אומרים על 3000 ו-3500, ומה בנוגע לדגמי A ו-C של החברה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טושיבה לדעתי הכי מומלצים בLCD!

הם מעולים, עצה שלי, תתקשר לניופאן(היבואנים של טושיבה)

תגיד להם גודל שימושים וכד' והם ימליצו לך! ככה אני עשיתי והם הביאו לי כמה דגמים ל37'

אבל מסיבות כאלה ואחרות לא קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טושיבה טובה יותר, בעיקר בכל מה שקשור לשידורי טלווזיה באיכות נמוכה (כמו שיש בארץ). אבל לרוב גם יקרה יותר (אם משווים יבואן רשמי מול יבואן רשמי).

כשקונים , ובעיקר כשרוצים להתחבר למחשב - להתרחק מסדרת הA, לקחת רק את סידרת הC האיכויתית שמתאימה לחיבור למחשב (1:1 PIXLE MAPPING).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה על התגובות

סדרת C בכלל לא קרובה למחירים של ה-, מה גם שעד היום לא יצא לי לראות איזשהי C זמינה בחנויות בחיפה, ככה שזה נראה לי שבירת ראש לנסות להשיג אותה (ועוד במחיר נוח).

אם להסתכל את ה 32A3500 שהציעו לי ברוב החנויות, אין לה בכלל סקארט, אז אני מבין שהיא כבר בנקודת התחלה נחותה יותר מה-LGים...

בהתחלה רציתי לקחת איזה נחמד, אבל הבנתי שהם בכלל קטסטרופה בחיבור ליס\הוט.

היטאצי לא באות בחשבון (אל תשאלו למה, חבל לטחון מים).

המחיר שאני רוצה להשקיע בטלויזיה כרגע הוא בסביבות ה 4300, אם יש משהו שבאממת שווה את זה אז אני אחרוג ל4500, אבל כרגע נראה לי קצת מיותר.

אני חייב לציין שלמי שיש תקציב יותר פתוח. השארפ WD1 מדהימה,

לא ראיתי עדיין 32" עם תמונה יפה כמו שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב לקנות אחת בסכום דומה. אולי פחות אפילו..

אבל בעיקר שבשביל סדרות מהמחשב/אקס בוקס.

מה עם הדגמים של היצרנים שפחות חזקים בתחום הטלוויזיות כמו BenQ, Mag ו-Haier, לא שווה לשקול אותם בכלל?

הבנתי שה- מוצלחת, אבל אני לא אוהב להשקיע סתם בדברים שלא בטוח שאני אשים לב להבדל בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HAIER עד כמה שאני זוכר נכון עושות בעייה עם חיבור למחשב בהתאמה לרזולוצייה טבעית.

המותג MAG אכן נקנה ע"י PROVIEW ומדובר אכן במסכים ברמה זהה (למעשה - אותם מסכים בדיוק).

הדבר הראשון שחשוב הוא לחפש טלווזיה שתומכת בPIXXLE MAPPING וברזולוצייה טבעית דרך הHDMI או VGA.

צריך להיזהר מטלווזיות LCD זולות. צרות או איכות נמוכה בLCD זה כאב ראש ויכול מאוד לאכזב. ראיתי גם טלווית LCD 32 ב2500 ש"ח עם שנה אחריות, זה כנראה בערך הזמן שהיא תחזיק עד שתתחיל לעשות צרות יקרות.

גם במותגים רציניים יש עדיין בעיות בLCD, הטכנולוגייה לא מספיק בשלה בשביל לחפש תחליפיים במותגים הזולים או מותגי המדבקה. תמיד יש הפתעות לטובה, אבל היתי נזהר מלרכוש מוצר כזה ללא 3 שנים אחריות או לחלופין עם שירות גרוע בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך מאוד לשקול את הפיליפס הטלוזיות עם התמונה הכי יפה שראיתי.

בקשר לזליגת אור בLG שמעתי שזה בעיה רצינית בדגם LC53 שלהם שהוא 32" אז על תתקרב. בכל מקרה גם לפי מה שראיתי יש לה איכות תמונה בין הטובות. כל מקום שהלכתי בLG ובפיליפס רואים הכי טוב מכולם.

בכל מקרה אני ממליץ רק על 3 חברות בנתיים שזה - ושרפ. אבא שלי קנה לא מזמן 32" מסדרת הC עדיין לא יצא לי לראות בה אבל אני יכול לבדוק לך עם אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בשישי באלקטרושופ וראיתי את הפיליפס עם ערוץ MTV BASE

זוועה כזאת לא ראיתי המון זמן...

לא יודע אם זה הערוץ או הכבלים או הטלויזיה עצמה, אבל אם הייתי מחבר את הטלויזיה בבית ורואה תמונה כזאת הייתי עושה פרסה לחנות בלי לעצור לשתות כוס מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע,

שמעתי רעות בנוגע לחיבור ליס\הוט על ה R81 אבל צריך לבדוק על ה S81 (דגם נחות יותר בחיבור למחשב, אולי הוא יהיה עדיף בחיבור לטלויזיה).

בתכלס למרות שהמון משבחים את הטושיבה ובאמת הרוב המליצו לי עליה, גם על התמונה שלה לא השתגעתי בתצוגה של אלקטרו-קובי.

אגב, אני חייב לציין שזאת בערך התצוגה הכי חאפרית שראיתי בחיים שלי, הם שמו מדף גבוה גבוה, שבערך בחצי מהאורך שצריך למס' הטלויזיות שיש עליו, ככה שהטלויזיות היו באלכסון, צמודות, ומה שהלקוח רואה זה חצי מסך מכל ובזווית צפיה מטופשת לחלוטין מלמטה...

ככה שאני אצטרך מחר בבוקר לעשות עוד סבב חנויות בתקווה למצוא רציניים יותר...

:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...