מה דעתכם על המערכת 2.1 החדשה שלי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המערכת 2.1 החדשה שלי?

anatoli

Recommended Posts

LOL

מצחיק אותי שאנשים שהיידע שלהם בתחום של האוזניות ספק אם קיים, מדברים כאילו הם מומחים. 1349, קודם אני מציע לך לקרוא קצת על הדגם הזה, אחרי זה נדבר על הסאונד שבורח.

shantax, הכוונה הייתה ל-2.1 עם האוזניות. עם ה-K1000 ספציפית זה משהו שכבר נעשה בעבר, אבל עוד לא יצא לי לשחק ככה אף פעם, כך שאתמול הייתה פעם ראשונה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אנטולי, חברים שלך בקהילה (האודיופילים) מודעים לעובדה שאתה "מנצל" את הK1000 לשימוש כל כך חסר חשיבות כמו משחקים? :smile1:

אני מציע לך להתחיל לחפש מקום מסתור אטום לסאונד... אף פעם לא ראיתי חבורת אודיופילים עצבניים שצדים מישהו, אבל אני בטוח שזה לא משהו שכדאי להתעסק איתו :-X

(או שלא הבנתי את הכוונה וה"משחקים" זה נסיונות סידור של המערכת לשימוש כללי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D0ri, בניגוד למה שהורגלתה כנראה ממערכות ברמה לא הכי גבוהה, סאב לא שומעים. סאב מרגישים. אחרת הוא לא עושה את התדרים שסאב אמור לעשות. במקרה הזה מדובר על האוזניות הכי פתוחות בעולם. אתה יכול ללחוש לידי ואני אשמע אותך, אז תהייה בטוח שאת הסאב הזה שומעים (או למעשה מרגישים, בתדרים האלה כבר כמעט לא שומעים - 50 הרץ ומטה).

IG, מצחיק אתה, משחקים זה משחקים :)

וכן, אני לא מתבייש בזה שמדיי פעם אני משחק. אני אומנם כמעט ולא משחק אבל כשזה קורה זה במשחקים טובים כמו COD4, COH וכו'.

Sven, יקר בהחלט. נעזוב כמה אני שילמתי על העסק (פחות מכמה שזה עולה, בהרבה). אבל המחיר של רכיבים הוא כזה:

מגבר - משומש בן 20 שנה מאות בודדות של שקלים

כרטיס קול - 200$

אוזניות - 1100$ משומשות

סאב - אני לא יודע בכמה הוא נמכר משומש, אבל חדש הוא עלה בארה"ב 1000$ לפני שנים ספורות, מה שאומר בארץ הרבה יותר (ולהזמין יבוא אישי סאב של 34 קילו לא הייתי ממליץ).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לזה שאתה משחק או לא...

אתה משחק עם מערכת של איזה 2500 $$ !!!!!!! (ועוד בטח משודרגת, או שעוד לא "שיחקת" איתה?)....

אישית לא ניסיתי את זה, ואני בטוח שהחוויה מטורפת, אבל זה לא over kill מטורף? ::)

אגב, לפני כמה חודשים סתם שוטטתי באיביי וראיתי את הK1K ( :P) רק ב900 $$... ממש מציאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...