האם ה-SARS הוא האיידס הבא? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-SARS הוא האיידס הבא?

maverick

Recommended Posts

המחלה החדשה והמיסתורית הפוקדת אותנו בנויה, אף היא מ-4 אותיות SARS. כמו אחותה ה-AIDS גם היא קטלנית ואפילו קטלנית יותר. בעוד שאיידס מועבר דרך מגע מיני או דרך עירויי דם, נראה שה-SARS הוא airborn, כלומר מועבר באויר.

שאלוהים ישמור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2578714,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך להתרגש יותר מדי, בסך הכל מדובר במחלה לא יותר מדי קטלנית, אחוזי התמותה ממנה לא גבוהים כמו באיידס.

הרשו לי להזכיר את היסטריית "קדחת הנילוס המערבי" בקיץ שעבר, גם כאן היה מדובר במגפה שגבתה קורבנות אך נעלמה כפי שבאה.

ומהבחינה הזו גם קדחת הנילו המערבי יותר חמורה מבחינת אחוזי תמותה מהSARS.

לסיכום - לא מדובר במחלה קלנית כלל וכלל, מדובר במגפה שפרצה, ותחלש. (ואגב מקרים כאלה של התפרצויות אלימות של כבר קרו לא מעט פעמים במשך ה 100 שנים האחרונות וכולם נעלמו אחרי מספר שבועות או חודשים)

ורק בשביל הסטטיסטיקה - אחוזי התמותה ממחלת הSARS היא 5% (לפחות על פי הנתונים המספריים הרשומים בכתבה שפורסמה כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... מחלה מסוכנת אבל לא ממש מסוכנת, האחוז תמותה הוא די נמוך, ואני מעריך שימצאו חיסון בקרוב.

אתה לא יכול להשוות איידס לסארס, בגלל סיבה אחת, איידס היא מחלה קטלנית (שמתים ממנה בסוף), בגלל

שהיא תוקפת את מערכת החיסון (מה שהורס כל יכולת להבריא), לעומת הסארס שהוא פשוט נגיף שפעת ממש ממש קטלני,

שפשוט מחכים שימצאו לו תרופה, לפני כמה ימים רק הצליחו לבודד את הנגיף, ועכשיו בודקים את הDNA שלו ומאיזה משפחת מחלות

הוא באמת בא, ואז יהיה אפשר לראות איזה טיפול אפקטיבי ניתן ליצור... אבל עד אז...

תעשו את האובר-קלוק הכי עצבני שלכם, כי מי יודע אולי תחטפו סארס מחר ולא יהיה מי שיעשה למחשבכם OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתרגש יותר מדי, בסך הכל מדובר במחלה לא יותר מדי קטלנית, אחוזי התמותה ממנה לא גבוהים כמו באיידס.

הרשו לי להזכיר את היסטריית "קדחת הנילוס המערבי" בקיץ שעבר, גם כאן היה מדובר במגפה שגבתה קורבנות אך נעלמה כפי שבאה.

ומהבחינה הזו גם קדחת הנילו המערבי יותר חמורה מבחינת אחוזי תמותה מהSARS.

לסיכום - לא מדובר במחלה קלנית כלל וכלל, מדובר במגפה שפרצה, ותחלש. (ואגב מקרים כאלה של התפרצויות אלימות של כבר קרו לא מעט פעמים במשך ה 100 שנים האחרונות וכולם נעלמו אחרי מספר שבועות או חודשים)

קדחת הנילוס המערבי עוברת דרך יתוש, ומיתושים ממש לא בעיה להתגונן (קצת סנו דיי נגד יתושים). אבל כשנגיף נישא באוויר זה בעיתי!~

תחשוב שלא יהיה מיגור למחלה וכל כדור הארץ ידבק בא... 6 מיליארד איש 4% שיעור תמותה.... 300,000,000 מיליון הרוגים ברחבי

העולם! ותחשוב נגיד זה מגיע לאפריקה, שם אין להם אמצעים רפואיים מתקדמים אז אני בתוך שיהיה הרבה יותר מ4% שיעור תמותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדחת הנילוס המערבי עוברת דרך יתוש, ומיתושים ממש לא בעיה להתגונן (קצת סנו דיי נגד יתושים). אבל כשנגיף נישא באוויר זה בעיתי!~

תחשוב שלא יהיה מיגור למחלה וכל כדור הארץ ידבק בא... 6 מיליארד איש 4% שיעור תמותה.... 300,000,000 מיליון הרוגים ברחבי

העולם! ותחשוב נגיד זה מגיע לאפריקה, שם אין להם אמצעים רפואיים מתקדמים אז אני בתוך שיהיה הרבה יותר מ4% שיעור תמותה.

לא הגזמת קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לאיידס ?! יא אללה למה סתם להלחיץ אנשים...

בסין יש מיליארד בני אדם, אם אלף חולים זה לא סוף העולם, זה מחלה קשה אמנם אבל זה לא איידס ואין קשר, אפשר לצאת ממנה ולא כולם מתים ואיידס... איידס לא גורם למוות אלא רק גורם עקיף למוות, איידס הורס את המערכת החיסונית ואז כל מחלה קטנה הופכת להיות סיוט כשזה הופך להיות כמעט בלתי אפשרי להבריא ממנה.

SARS זוהי עוד מחלה שעושים ממנה סיפור בשביל לנצל את החלל הריק בתקשורת כי המלחמה בעירק נגמרה ולאחרונה אין פיגועים בארץ אז מה יש ? SARS.

אין ממה להתרגש, שום דבר לא יקרה ולפחות תנסו להתסכל על הצד החיובי שאם נמות אז לפחות נמות ביחד, לא? ;)

תעשו את האובר-קלוק הכי עצבני שלכם, כי מי יודע אולי תחטפו סארס מחר ולא יהיה מי שיעשה למחשבכם OC

:lol: :lol: :lol: חזק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתון נוסף ששווה לציין הוא שנגיף ה SARS לא מסוגל לשרוד תקופה ממושכת באוויר, ולכן הוא מדבק לטווח קרוב (מאוד) ולא לטווח רחוק.

ואכן כפי שרשום גם בכתבה וגם במקומות אחרים רוב הנדבקים החדשים הם קרובי משפחה של חולים או אלו שהיו בקרבתם של חולים אחרים.

ואגב - לכן אחוזי ההדבקה הגדולים במזרח הרחוק - מדובר בערים צפופות ולכן לא מעט אנשים נדבקים.

אבל עם כל הכבוד המחלה הגדולה היא התקשורת שכמו שהפכה את קדחת הנילוס המערבי למחלה קטלנית ורצחנית היא עושה זו גם עכשיו עם הסארס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה כל הסיפור

כבר היו מגפות כאלה בעבר הם הרגו מיליונים ונעלמו

סתם עושים מזה סיפור

וכהערת אגב-זה וירוס לא חיידק אין לו DNA וגם אין לנו תרופות נגדם (ראה ערך שפעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה כל הסיפור

כבר היו מגפות כאלה בעבר הם הרגו מיליונים ונעלמו

סתם עושים מזה סיפור

וכהערת אגב-זה וירוס לא חיידק אין לו DNA וגם אין לנו תרופות נגדם (ראה ערך שפעת)

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרג אף אחד חשוב או משהו... :lol:

העולם צריך כמה מגיפות כאלה-

גם כדי להוצא את הרפואה מהאופריה

של הניצחון במלחמה נגד המגפות

וגם לדלל קצת את עדר בני האדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני אפילו לא רוצה שיזכירו פה אבעבועות שחורות זוהי מגפה נוראה שקטלה מיליונים אין מה להשוות, מישהו פה ראה של אנשים עם תסמינים מתקגמים של המחלה? אני כן אני עשיתי על המחלה עבודה מעמיקה למדי ואל תשבו אפילו רק להסתכל על סרטם ישנים ולראות את הזוועה אני מקבל צמרמורת עכשיו רק כשאני נזכר בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה חבר'ה!

צריך לקחת הכל בפרופורציה נכון המחלה מסוכנת וכ'ו

אבל היא כבר הובחנה וכמה שנאמר פה היא מודבקת מטווח קצר בלבד

הערכה אישית שלי תוך חודש - חודש וחצי תמצא תרופה למחלה

ובנתיים כמובן לא צריכים להיות אדישים אבל גם לא צריכים לחיות בפחד

אם אני לא טועה במומצע מתים יותר בחודש מתאונות דרכים-אז מה מפסיקים לנסוע?

ומישהו דיבר פה על אבעבועת שחורות- הצורה שנלחמו באבועות השחורות הייתה מדהימה

זה כיאלו האנושות אמרה "לא עוד" ועובדה שכאשר מתאחדים דברים טובים יוצאים

המחלה נעלמה מן העולם כליל אולי יש אותה בכמה מקומות ממש ממש נידחים באפרקיה

חוץ מזה לא היה שריד למחלה כבר כמה וכמה שנים

אם האנושות תחליט להיות "חכמה" שוב ולהילחם במחלה לפני שהיא תגדל אנחנו ננצח את המחלה

אתם שואלים איך להילחם ?!

לפי דעתי עד שתמצא תרופה צריך לשים את האנשים החולים בהסגר מוחלט - ממש בתוך בועה

כמובן לספק להם חמצן וכ'ו אבל שלא יהיה לה קשר לעולם החיצון-קשר היכול להדביק את הסובבים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שלא צריך להזכיר את האבעבועות השחורות,

ב. אין אותו יותר בשום מקוםחוץ ממעבדות סגורות.

ג. לארה ורוסיה יש אותו בטוח ולעוד מדינות בטוח אבל לא באופן רישמי

ד. אתה צודק זה באמת היה מאמץ מדהים איך שחיסלו את המגיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...