G5 VS MX518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G5 VS MX518

davidreznic

Recommended Posts

קח MX518.

עכבר עם חיישן יותר טוב..

G5 נתקע לפעמים ומדלג על פיקסלים... (למרות שהוא .. עדיף MX518 והוא גם יותר זול..)

אבל אם תיקח G5 זה גם יהיה סבבה.. שניהם עכברים מעולים :xyxthumbs:

שטויות.

יש לי כמעט שנה וחצי אותו ופעם אחת לא קרה לי משהו כזה.

G5 אחלה עכבר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש KSP לא מומלצת (בלשון המעטה) אבל האם יהיה זה פשע נגד האנושות לקנות את העכבר MX518 משם. יש לי נסיון די טוב איתם. קניתי נגן של סנדיסק, הוא נדפק, באתי למעבדה שלהם(5 דקות מהבית שלי), הם בדקו אותו כמה דקות, ובלי קונצים הביאו לי אחד חדש (באריזה הרמטית)

כ. מסך או לא הייתי קונה שם, אבל עכבר, או שהוא עובד או שהוא לא עובד, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש KSP לא מומלצת (בלשון המעטה) אבל האם יהיה זה פשע נגד האנושות לקנות את העכבר MX518 משם.

שמע, אני לא מכיר אישית את החנות, אבל אני חושב שמה שאנשים חוששים מחנויות כאלה יותר נוגע לקניית מחשב שהרכיבו במקום, שאז לך תדע איזה רכיבים שמו לך בפנים, באיזה איכות הרכבה זה נעשה וכו'. אבל ציוד הקפי כמו עכברים בא בקופסה סגורה ואטומה, אז אני אישית לא הייתי פוחד. מדובר בחנות מוכרת סה"כ (לא איזה מישהו שפתח דוכן ברחוב...), אז הם מן הסתם יתנו לך אחריות וכל זה.

אגב, לי יש את ה G5 ואני יכול להמליץ עליו, אבל אני מניח שגם ה MX הוא סבבה, תכל'ס אני מסופק אם באמת ניתן להרגיש הבדל בין עכברים איכותיים מסוג אחד לסוג אחר (בהחלט יש הבדל מורגש בין עכבר איכותי לעכבר רגיל, אבל לדעתי אין בין האיכותיים עצמם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...