WoW ירידת מחירים עצומה ! AXP 2700 VS 2500 BARTON - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WoW ירידת מחירים עצומה ! AXP 2700 VS 2500 BARTON

OR007

Recommended Posts

נכסנתי להסתכל ב-PCH ולהפתעתי מחירים ירדו בצור הניכרת ביותר גם של המעבדים וגם של הזכרונות...

now the question is:

Axp 2700 (333mhz VS axp 2500 barton

איך ה-2700 ל-O/C ? ומה ההבדלים בביצועים בין שניהם ?

תודה רבה, התשובה דחופה לי, תכננתי להזמין את המחשב כבר מחר אבל עכישו לאחר ירדית המחירים העצומה אני אדחה את זה בעוד

כיום יומיים.

אז על איזה מעבד ללכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AXP=AMD XP

מעבדים שטובים לOC זה מעבד AXP1700+ 0.13מיקרון עם סטפינג JIUHB DLT3C והAXP2100 AIUHB

זה שסימנתי אז לא ידוע אם יש בארץ כרגע אבל הוא הכי טוב להיום, בכל אופן ה JIUHB הרגיל גם טוב, אתה יכול לבדוק ב OC DB באתר ולראות לאן הגיעו איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AXP=AMD XP

מעבדים שטובים לOC זה מעבד AXP1700+ 0.13מיקרון עם סטפינג JIUHB DLT3C והAXP2100 AIUHB

זה שסימנתי אז לא ידוע אם יש בארץ כרגע אבל הוא הכי טוב להיום, בכל אופן ה JIUHB הרגיל גם טוב, אתה יכול לבדוק ב OC DB באתר ולראות לאן הגיעו איתו.

ה-DLT3C הם המעבדים שמגיעים עם מתח מקורי של 1.5V או שאלו אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שה2500 הוא לא OCER גרוע אלא פשוט סביר, אתה יכול להגביר לו את המהירות במידה מסוימת תלוי בתנאים השונים, יש סיכוי שלאחר OC הוא יהיה יותר טוב מה2700+ בגלל ה512 KB ב CACHE ויש סיכוי שה2700 יכול לעבור OC יותר טוב ואני סתם מזיין לך ת'שכל ולא עוזר אבל אני לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שה2500 הוא לא OCER גרוע אלא פשוט סביר, אתה יכול להגביר לו את המהירות במידה מסוימת תלוי בתנאים השונים, יש סיכוי שלאחר OC הוא יהיה יותר טוב מה2700+ בגלל ה512 KB ב CACHE ויש סיכוי שה2700 יכול לעבור OC יותר טוב ואני סתם מזיין לך ת'שכל ולא עוזר אבל אני לא בטוח.

אכן בלי להעליב אבל.

ה2500בארטו עשו לו Oב והוא לא עמד ב באס 180 אפילו עם מתח גבוה כך שהייתי אומר שהוא גרוע לOC ביחס לזה שהוא מתחיל מבאס 166 ולא 133.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...