דיסק VIDEO עם סוגים שונים של VIDEO אפשרי ??? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק VIDEO עם סוגים שונים של VIDEO אפשרי ???

overload

Recommended Posts

שלום לכם

יש לי בעייה ;D ( מדהים הא? )

אני רוצה ליצרוב דיסק של קבצי מהמחשב כדאי להפעיל אותו בDVD, הבעיה היא שאני לא יודע אם אפשר כי יש שם שני סוגים שונים של קבצים 3 של MOV ואחד של MPEG, מה אני עושה צורב הכל ביחד כדיסק VIDEO ? יש לי NERO הכי חדש, אם זה משנה.

נב:אני יודע שהרוב יודעים את זה אבל...... אתם יודעים למה יש ציור של הקולסאום באש באיקון של NERO ? כי זה מצחיק כזה כאילו NERO BURNING ROM = נרו שורף את רומא... LOL,

אני יודע שזה ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להמיר לDVD על דיסק רגיל - זה פועל רק בחלק מהמכשירים ולא תרוויח כלום כם ככה.

SUPER VIDEO CD זה פורמט שמשתמש בMPEG2 - אין לך מה להשתמש בו בשביל קטעי MPEG1 ו MOV.

אתה לא יכול לערב סוגי ווידאו שונים והVIDEOCD שלך יעבוד בנגן רק עם הMPEG שלך הוקלטו (קודדו) בנתוני הסטאנדארט של הווידאוסידי, לגבי הMOV תצטרך להמירו ל MPEG1 , אם אני לא טועה NERO עושה את כל ההמרות כשאתה בוחר שם לעשות VIDEOCD ,

בהצלחה !

ד"א - באמת חידשת לי עם האייקון של נרו :) - כל הכבוד על הסיפור , באמת אף פעם לא הבנתי למה יש להם אייקון של צמיג שרוף מהאינתיפאדה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית כן , היא יכולה רק לרדת , אבל אין לך הרבה ברירה , וזה גם תלוי מאוד מה האיכות של הMOV שלך - אם הוא גם ככה ממוצע אז לא ממש תפסיד הרבה.

הגיוני שנרו לא יתמוך בMOV , אין לי מושג איזו תוכנה כן , אני בעצמי מחפש משהו למצלמה הדיגיטלית שמקליטה גם כן בMOV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפקט מה ? ? ?

בכל מקרהTMPEG דוחסת אך ורק ל MPEG 1 או 2 ולא נראה לי שהיא פותחת MOV (למרות שאבדוק זאת).

ולגבי הMOV שלך , אתה בטוח שהוא 1000 על 540 ? זה לא יושב על שום סטאנדארט וגם לא ביחס תמונה , הדבר היחידי שקרוב לזה זה HDTV שהתקן שלו זה 1900 על 1080 או 1270 על 760 (בערך לא זוכר בדיוק), בכל מקרה ספר מאיפה בדיוק הקובץ שלך ומה הוא מכיל , אני מחפש בין היתר כל מיני קטעי HDTV וגם המלצה לנגן טוב שמנגן סטרימים של HDTV שמקודדים בMPEG2 (בקצבים של עד 4 מגה לשנייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...