שאלה לגבי כדאיות קניה של מאבד - amd או Intel ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כדאיות קניה של מאבד - amd או Intel ?

נעל בית

Recommended Posts

חייב עזרה בהחלטה

הבחירה היא קשה בשבילי...

אני מעוניין לקנות מאבד אי אמ די שיעלה בסביבות ה- 1000- 1300 ש"ח

הרבה לא המליצו לי לקחת איי אמ די אבל אני ממשיך בשלי כי שמעתי ביקורות טובות על המעבדים של איי אמ די

הכנתי מפרט מחשב שבו הלוח אם והמארז יתאימו לאיי אמ די, בעיקרון אני רוצה לקנות מעבד מהיר

(סביב המהירות של פנטיום 4 עם אפשרות לאובר קלוקינג) בשילוב עם כרטיס מסך מהיר כדי לשחק במשחקים באיכויות תמונה כמו שרק משוגע כמוני דורש.

הינה המפרט:

מעבד ATHLON XP 2600/2700/2800/3000

לוח אם (מתאים לAMD) - חברת MSI או או Gigabyte עם כרטיס קול מובנה

בלי כרטיס מסך מובנה

כרטיס מסך Radeon 9500 128MB + T.V Out או GeForce4 Ti 4800 - 128MB + T.V Out

דיסק קשיח - GB100 72000RPM ATA 133

זיכרון פנימי - 533MHz 256MX

כונן X52 CD-Rom (של חברה ידועה)

כונן FLOPPY

עכבר אופטי - לוג'יטק / מיקרוסופט

מקלדת גדולה - מיקרוסופט

במידה ואני מחליט לקנות אני מחליף את המעבד במעבד 4 4.2Ghz

אשמח לקבל גם תמחור של המפרט הנתון

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוינטרים כלליים:

AMD\אינטל : החלטה שלך. כעקרון, למשחקים ההעדפה שלי נופלת על AMD, בעיקר בגלל יכולות הנקודה הצפה של האת'לון אשר חיונית במשחקים. (לא ארחיב הדיבור, אבל באת'לון מיושמים 3 צינורות עיבוד אשר יעילים בצורה המקסימלית ביותר ובלתי תלויים זה בזה בקצב חישוב הנתונים)

לוח אם : מבוסס פלטפורמת ה nForce2. הבחירה שלי תעשה בין ההצעות מבית ASUS,,LEADTEK,EPOX.

הכל בהתאם לקריטריונים שאתה מציב.

כ. מסך : By all means, לך על ATI (כרגע לפחות). אין שום טעם לבחור בהצעה מבית nV, בטח לא לאור העליונות שהרדאון מפגין.

ה 9500 PRO הוא הBest bet מבחינתך.

דיסק קשיח : אל תתפשר במחלקה הזו: בחר באחת ההצעות מבית WD\SEAGATE\MAXTOR , כאשר ל WD יש סדרת דגמים שכבר נמצאת בשוק זה זמן מה והוכיחה את עצמה, (X00JB - בהתאם לנפח) מקסטור יצאו גם כן עם ליין חדש - שווה לבדוק את ההשוואה באתר.

אם אני לא טועה, סיגייט לא הביאה עימה שינוי משמעותי (לפחות לעת עתה). מה שכן עם אמינות אני לא מתווכח.

בשום פנים אל תלך על דיסק מהדור הקודם. תתעקש על 7200 סל"ד, עם העדפה משמעותית לכיוון דגמי ה 8MB BUFFER של מקסטור וWD.

זיכרון פנימי : אל תתפשר על פחות מ 512MB. אם אתה הולך על קנה שני סטיקים של 256MB כדי לנצל את ה DC שמוטמע בפלטפורמת ה NFORCE.

כונן סידירום - אחד מהמובילים כיום הוא ה X52 שמקבל את המלצתי.

פלופי - הסברה שרווחת (לא יודע עד כמה זה נכון היום), היא שכונני TEAC הם הטובים שתמצא.

עכבר אופטי - כאן אני נוטה יותר לכיוון לוג'יטק - יש להם ליין משובח. כנ"ל לגבי מקלדת.

שאר החברים ימשיכו איפה שעצרתי;

HTH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גבר, אבל אולי יש לך המלצות לגבי מעבד ספציפי של איי אמ די?!

כי זאת הבעיה הרצנית שלי אני לא ממש מבין במעבדים שלהם ואין לי מקור מידע עליהם

אז אני שמח לקבל מידע או לינקים למידע על מאפיינים של המעבדים שלהם על כל הדגמים.

אג"ב: - אמרו לי גם לקחת שני יחידות 256MB -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Barton XP 2500+(512k 333) copper fan 1130

EPoX 8RGA+(n-force2)sb,GF4,lan,USB2.0 780

DDR 400 256MB Samsung 2x350 700

ATI (sapphir) 9500 Pro TV,DVI 128MB 1290

Westarn Digital 80GB 7200 ATA-100 (8MB) 670

Citizen 1.44 50 <- the only brand they have doesn't really matter it's only floopy

ASUS x52 130

Total price 4750

a case depands on your taste so I didn't pick one and about keyboard and mouse, generic fits me, but if you want something better go ahead.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...