הארד דיסק נשרף כנראה - המידע אבוד? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק נשרף כנראה - המידע אבוד?

גיימרית

Recommended Posts

באמצע עבודה על המחשב, פתאום המחשב דפק ריסטרט ואז נכנס ללופים. בלי מסכים כחולים, פשוט ספר זיכרון, נתן לי צ'אנס לאתחל דרך CD ואז כשאמור להופיע מסך הטעינה של ה- חזר שוב להתחלה.

אחרי כמה וכמה ניסיונות נואשים לבדוק מה קורה (בהתחלה האשמתי את הווינדוז), ניסיון לעשות repair בכדי להציל את המידע שיש לי על הדיסק פתאום הרחתי ריק מתקתק מוזר כזה מהמארז, פתחתי אותו ואני רואה עשן קטנטן מיתמר לו מה-HD שלי. כמובן שמיד סגרתי את המחשב, ניתקתי את החשמל ושלפתי החוצה את ה-HD.

המוזר הוא שזה לא ריח של שרוף, אלא ריק מתקתק מחליא כזה.

בכל מקרה, רציתי לדעת אם אני יכולה לנשק לשלום למידע שיש לי שם ולהכנס סופית לדיכאון. :errrr: :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא שמעתי על מקרים כאלו עם דיסק קשיח... בכל מקרה נראה שלא תהיה לך בריריה אלא לפנות לחברה שמתעסקת בשחזור מידע כמו טיקטק או מיטסי וקחי בחשבון שמדובר בהוצעה כספית לא קטנה כמובן אם אתה מחליטה לבצע את השחזור דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לנסות להחליף את הפלטה של האלקטרוניקה באחת זהה לחלוטין. זו האופציה הייחידה שלך לנסות לשחזר את המידע, וגם זה בסימן שאלה גדול.

(היחידה באופן עצמאי, בהנחה שיש את הרכיבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר

המעגלים הלכו כנראה

לא חושב שיש נזק פיזי לפלטות, סיכוי שחזור = 90%

כל מה שצריך לעשות (ואת זה החברות עושות) זה לקנות קשיח זהה ולהחליף בינהם את הפלטות

השאלה היא האם המידע חשוב כל כך, כי התהליך יקר כשמדובר בחברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא, את העבודה החשובה מאוד יש לי גם על דיסקים או דיסק גיבוי חיצוני. מה שהלך זה רק עבודות טריות שלא הספקתי לשמר, אבל אין לי כסף כרגע להוציא על זה, בהתחשב שקניתי עכשיו HD של 500GB.

נפעיל את האחריות וזהו

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך גיימרית ...

שאלה לי אלייך מה הנסיון שלך במחשבים ....

בגדול את צריכה לפרק את הקשיח פיזית מהמחשב ולהגיד לי את המספר סידורי שלו ומה הגודל ...

מה המספר LBA ו מספר MDL

ואני ינסה למצוא משהו דומה מי יודע אולי נוציא לך תעבודה ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהלך זה רק עבודות טריות שלא הספקתי לשמר, אבל אין לי כסף כרגע להוציא על זה, בהתחשב שקניתי עכשיו HD של 500GB.

חשוב לי רק לציין, for the record, שהעלות של כונן 500GB היא במילא זניחה לחלוטין לעומת עלות שחזור המידע בחברות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...