ספק Hipro 200W המספק 15A על מסילת ה12V+ יחזיק אינטל סלרון 2.4GHZ וGeForce 6600? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק Hipro 200W המספק 15A על מסילת ה12V+ יחזיק אינטל סלרון 2.4GHZ וGeForce 6600?

ofirr

Recommended Posts

ראשית מצטער שהנושא לא במקום המתאים, רק כאן אני מניח שאקבל תשובה הוגנת ומקצועית כי פורום 'ספקים ומארזים' פשוט מת בלי דניס ודור.

ברשותי מחשב עם הנתונים העיקריים הבאים : מעבד אינטל סלרון 2.4, זיכרון פנימי 2*256, דיסק קשיח, 2 כוננים אופטיים, וכרטיס מסך מיועד 6660.

אני לא יודע כמה צורך המעבד והכרטיס מסך יצרכו(החלקים העיקרים שצריך להתחשב בהם, המעבד אני יודע שדיי חלש), ולכן ארצה לדעת האם ספק כחHipro 200W שנותן 15A על המסילה של ה12V+ יוכל להחזיק את המחשב הנ"ל.

תודה,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי.

זה לא המקום. לא משנה כמה הפורום מדרדר, אתה לא יכול לבוא לפורום הכי פעיל לפרסם הודעות שלא קשורות, תשמרו על הסדר והחוקים!

אני אישית הייתי מביא לך אזהרה על זה. כי אתה בכוונה מפרסם בפורום לא נכון! ועוד אתה אחד ותיק יחסית בפורום.

אם זאת הייתה טעות אז מילא, או בין החדשים שלא יודעים. אבל אתה! זה לא בסדר. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, כשפתחתי את האשכול לקחתי בחשבון שאוכל לקבל אזהרה - זה לא מה שמדאיג אותי.

למה פתחתי כאן? למרות שזה לא בסדר, אני לא יכול לחכות. אני עוזר ועוזר ועוזר ולא מקבל אף תשובה שם לשאלות שלי וזה משגע.

כאן לפחות קיבלתי למרות ש"לא נראה לי" לא עוזר לי כל כך כי זו לא תשובה החלטית.

בכל מקרה, נחכה לתגובות של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אתה אמרת, לא אני.

אני אמרתי שאני עוזר עוזר (כי אני נהנה בין היתר מכך ולפעמים לומד מתגובות של אחרים, אבל מה זה משנה?), ופתאום שאני צריך עזרה אז אני לא מקבל אף תגובה וזה משגע אותי.

בקיצור, לא מתאימים לי ההטפות מוסר שלך, זה התחיל יפה אבל אתה מתחיל לחרוג.

אני אחכה לתשובה, אם אין לך משהו מועיל להוסיף לאשכול, תעשה טובה אל תגיב (לא משהו אישי נגדך, זה גורר ספאם).

בהקשר לאזהרה/עונש מה שזה לא יהיה - תשאיר את זה למנהלי הפורום אני בטוח שהם לא יצטרכו את חוות הדעת שלך.

תודה מראש,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שהבנת את זה ככה.

פשוט בזמן האחרון יש פה יותר מידי שטויות כאלה של אנשים.

אז זה לא אישי נגדך, פשוט בכללי שאנשים יכנסו לת'ראד הזה שיראו.

ואני מבין אותך בקשר לזה שאתה עוזר ואתה צריך עזרה אז לא עוזרים.

אני עוד מעט יעלה לפה מחשבון של W וכל הדברים האלה כדי שתוכל לחשב כמה תצטרך בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכת ההספק המצרפית של המעבד-הראשי וכרטיס-התצוגה שציינתה *יחסית* נמוכה - כך שייתכן שזה יספיק, אך יש להניח גם שזה יהיה פתרון גבולי מאד - ולכן ממליץ על שדרוג ל-300W לפחות (מתוצרת HEC או FSP, למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, תודה עבור הניסיון לעזור אבל זה לא עוזר לי כל כך.

זה שזה שצריכת הרכיבים העיקריים שלי נמוכה - אני יודע, וזה שהספק שלי מספק הספק נמוך - אני יודע.

השאלה היא אם מישהו יודע בוודאות אם הוא יחזיק את המחשב כי אי קנייה של הספק עניין דיי חשוב עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אותו דבר בניסוח יותר מפורש : סביר להניח שזה לא יספיק, וגם אם זה יספיק איכשהו - זה עלול לגרום לעומס-יתר בספק-הכוח, ולנזקים מצטברים ו/או מקריים לספק-הכוח ואף למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים הישנים האלה נותנים הרבה מאוד אמפר ל5V כי פעם המחשבים היו בנויים על זה.

היום העיקר זה ה12V

בהחלט לא מומלץ לעשות את זה.

לפנטיום 4 צריך מעל 20 אמפר על ה12V (לא סגור על זה אבל בטוח יותר מ12)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא מספק 20 אמפר במסילת ה5V+.

תשובה וודאית אני מניח שלא אקבל כאן, כי בכל זאת זה חשוב לי. אבל תודה לכם על העזרה.

דבר נוסף, אם אנסה בכל זאת לעלות את הכרטיס מסך החדש עם הספק הנוכחי, אם הוא לא יחזיק, מה הסיכוי (רק מי שמבין ולא סתם) שכל המחשב/עוד חלקים ישרפו מלבד הספק עצמו או שגם הספק עצמו יכול וזה בסיכוי נמוך. כאילו הוא יתכבה/ישרף? מה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200W למערכת ישנה זה מספיק כי המעבד לוקח אולי 35W,וכל שאר החלקים עוד איזה 25W,והכרטיס מסך שלך לוקח 75W במנוחה ובמאמץ 125W אז ניראה לי שהכל יעבוד ולא צריך להישרף לא קרה לי דבר כזה אבל עם אתה דואג אז אני מציע ליקנות ספק רגיל של 500W ולא לידאוג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנסה בכל זאת לעלות את הכרטיס מסך החדש עם הספק הנוכחי, אם הוא לא יחזיק, מה הסיכוי (רק מי שמבין ולא סתם) שכל המחשב/עוד חלקים ישרפו מלבד הספק עצמו או שגם הספק עצמו יכול וזה בסיכוי נמוך. כאילו הוא יתכבה/ישרף? מה יקרה?

מדוע להמשיך לשאול את אותה שאלה בשינויי נוסח לאחר שכבר קיבלתה תשובה כמעט זהה ממספר מקורות ?

קל וחומר אם היה בכך יותר מלחסוך כ-100ש"ח על החלפת ספק-הכוח לחדש וחזק יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא מספק 20 אמפר במסילת ה5V+.

תשובה וודאית אני מניח שלא אקבל כאן, כי בכל זאת זה חשוב לי. אבל תודה לכם על העזרה.

דבר נוסף, אם אנסה בכל זאת לעלות את הכרטיס מסך החדש עם הספק הנוכחי, אם הוא לא יחזיק, מה הסיכוי (רק מי שמבין ולא סתם) שכל המחשב/עוד חלקים ישרפו מלבד הספק עצמו או שגם הספק עצמו יכול וזה בסיכוי נמוך. כאילו הוא יתכבה/ישרף? מה יקרה?

בדרך כלל הספק לא שובק חיים מיד.

מה שיקרה זה שהוא יתחמם, ההתנגדות שלו תרד ואחרי כמה זמן תשמע פיצוץ חזק מהמחשב שלך מלווה בריח טיגון עמוק של סיליקון.

ואז תבכה.

אבל זה יחסית נדיר כי ספקי כח של 200W זה זן נכחד.

http://www.youtube.com/watch?v=50YaOt_C2n0

אגב, זה מאוד לא נעים כשזה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהיה בחנות (פנדה) נראה מה נוכל לעשות. חבל שאין להם את הספקים של FSP .

וחבל שזו החנות היחידה שאני מכיר שהיא אמינה ואיכותית. מישהו מכיר חנות אחרת באיזור ב"ש עם אתר שאפשר לראות בו מוצרים והיא אמינה ואיכותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...