המלצה לבחירת מעבד למחשב חדש Q6600 או e8200 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לבחירת מעבד למחשב חדש Q6600 או e8200

pelo911

Recommended Posts

היום הזמנתי מחשב חדש:

gigabyte p35s3r

ocz platinum 4-5-4-15

enermax librety 500

hd2600xt ddr3

מארז ג'יגהבייט האוררה

arctic cooling freezer

מחר מגיעים לחנות מעבדים חדשים מסדרה e8000

בחרתי כרגע ב e8200

והוא עולה בדיוק כמו Q6600

אבל אני לא יודע איזה מהם עדיף לקנות

או שאולי כדאי להוסיף קצת ולקנות e8400 במהירות 3GHZ

וכמו כן רציתי לשאול אם הלוח הנ"ל ממולץ?

והאם המאורר מספיק טוב לאוברקלוקינג?

יש לי אפשרות לקנות מארה"ב

הזכרונות שבחרתי מספיק טובים או שכדאי לקנות משהו יותר חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך הייתי מחפש בנץ-מארק על הE8000 כי המזעור יכל להפוך אותם לאוברקלוקרים יותר משתלמים מהQ6600

אבל בכל זאת הייתי ממליץ לך ללכת על ה6600, למרות שהוא לא טכנולוגי כמו E8000 הוא אוברקלוקר מעולה והופך ונהיה יותר טוב כי יותר ויותר ישומים מתחילים להשתמש בארבע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות שהמחיר של שניהם אותו דבר ה-Q הרבה יותר יקר

תראה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_76_2376&products_id=16946&PHPSESSID=a7a5eef25fd4369eac46ab94a8a4ce14

ה-Q עולה 1300

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_76_2211&products_id=20078&PHPSESSID=a7a5eef25fd4369eac46ab94a8a4ce14

וה-E8400 עולה 1100 והוא יותר טוב מה-8200 וגם יותר יקר

כדאי שתברר בעוד מקום לפני שאתה קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איזה מעבד הכי כדאי

לפי דעתי כדאי לך ללכת לפורום המפרטים ולבקש שיבנו לך מפרט וגם אל תשכח לציין השימושים העיקריים של המחשב ומה התקציב שלך בכותרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהוא קונה מivory אולי מסבירה איך הוא בחר את הקומבינציה הלא משתלמת הזאת . אז במקום להתחיל להסביר לא למה לא כדאי לקנות מהם מחשבים מורכבים שלחתי אותו לפורום מפרטים שיבנו לו משהו נורמאלי . עדיין זכותו לבחור איזה חנות שהוא רוצה עדיין יש כמה חנויות שינסו לשכנע אותו לסטות מהמפרט שנתנו לו כדי להרוויח קצת יותר כסף או למכור סטוק ישן מהמחסן (וזה קורה בכל חנות) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהוא קונה מivory אולי מסבירה איך הוא בחר את הקומבינציה הלא משתלמת הזאת . אז במקום להתחיל להסביר לא למה לא כדאי לקנות מהם מחשבים מורכבים שלחתי אותו לפורום מפרטים שיבנו לו משהו נורמאלי . עדיין זכותו לבחור איזה חנות שהוא רוצה עדיין יש כמה חנויות שינסו לשכנע אותו לסטות מהמפרט שנתנו לו כדי להרוויח קצת יותר כסף או למכור סטוק ישן מהמחסן (וזה קורה בכל חנות) .

אני קונה מהם מחשבים לי ולמשפחה כבר כמה שנים טובות

תמיד הם נתנו לי את המחיר הכי זול שיש בארץ.

תמיד לקחתי מהם את החלקים והרכבתי הכל לבד.

על איזה בעיות אתה מדבר?

לפני שהמחשב יגיע בעוד כמה ימים

איזה חלקים כדאי לי לשנות מהמפרט?

את הקירור החלפתי לטרמל טק v1 שקראתי עליו רק דברים טובים

ואת המעבד החלפתי ל e8400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...