מפגש שישי - מה?! עוד אחד?! השתגעתם?! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש שישי - מה?! עוד אחד?! השתגעתם?!

anatoli

Recommended Posts

ההרשמה נסגרה, שכן אנו מלאים עד אפס מקום (ומעבר), רשימה מלאה ומעודכנת בפוסט המקורי.

כאמור, כפי שאמרתי First come, First served. ציוד הפעם לא היה שום שיקול, שכן יהיה לנו יותר ממספיק ציוד בכל מקרה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חזרתי עכשיו, היה אחלה של בעולם.

בראש ובראשונה, תודה לאנטולי שכמו תמיד מצליח לארגן מפגשים מעולים! :xyxthumbs:

אני חושב שהמפגש של היום היה השיא, היו ממש הרבה אנשים והיה מאוד מוצלח, היה הרבה מאוד ציוד, גם בתחום הציוד הנייד שהתעמקתי בעיקר בו היום.

רשמים מהמפגש:

אין לי הרבה מה להגיד, התעמקתי בעיקר בתחום הניידים ואני יכול להכריז על מנצח מבחינתי...ה Koss Portapro

לא בחירה מפתיעה במיוחד, האוזנייה הניידת הכי טובה שהייתה שם לדעתי, הרבה יותר ברור מהAKG K26P (והדגם הזהה להם עם השם האחר), באסים נחמדים מאוד, אולי הם לא נחשבות לאוזניות אטומות אבל לא בדיוק שמעתי רעשים חצוניים.

בכל מקרה יש לאוזניות האלו 2 חסרונות מבחינתי, הן פחות נוחות מהAKG, והם מרגישות שבירות מאוד - מה שכן הקשת דומה לקשת של הAKG שלפי דעתי זאת קשת ממש נוחה (גם אם אין ריפוד).

אוזניות שוות מבחינת מחיר, אני והPortapro זה סיפור אהבה! :jump1:

הריבוי של נגני הCowon D2 היה נחמד, היו 3 (כולל אחד שלי), ולמדתי שאני צריך לעדכן תוכנה :kopfpatsch:

JBL Reference 220 אחלה של IEM, אבל אני מכיר אותם כבר מלפני המפגש אז זה לא חדש לי, אבל מי שלא יצא לו לשמוע הפסיד, באס מפתיע מאוד יחסית לאוזניות כאלו קטנות.

יצא לי סופסוף לשמוע את הK1000 שהיו השיא של המפגש, אבל לא יצא לי לשמוע בהם הרבה.

אם הSetup שהריץ אותם היום יצא לי לשמוע רק את Stairway וכנראה שזאת לא הייתה בחירה טובה כי לא ממש התלהבתי, אולי בהזדמנות אני אשמע משהו אחר גם ויהיה לי באמת מה להגיד עליהם, אבל מה שאהבתי זה האפשרות לקבל במה רחבה יותר ומנגד לקבל באס וסאונד יותר ברור, זה נחמד שיש את הבחירה.

גם את הK340 בשילוב עם הDoge יצא לי לשמוע, לא בדיוק התלהבתי.

אחר כך שי הסביר לי שהסיבה היא שהמגבר לא מספיק חזק בשבילם, פעם הבאה נביא טורבינה של חברת החשמל! :smile1:

חבורה של שמנים עד שהגעתי מהחדר למטבח כבר חטפתם את כל הסנדוויצ'ים! :'(

אז תודה מיוחדת לסטאס (!) שהפנה אותי לשמיעה של הKoss, וגם האכיל אותי כשהייתי רעב ע"י תרומת הסנדוויץ' שלו. :yelclap:

ותודה לשי, על הצילומים ועל ההסעה There and back again.

ותודה נוספת לאנטולי על התיק! תודה. P=

אציין גם לטובה את גיל על הבנייה המעולה!

וגם את רז על הסדר במזוודה!

ולבסוף את שמשון, שהביא את הרמקולים של , נשמעים מעולה וגם נראים מדהים - מה שגורם לי לחשוב על קנייה שלהם.

נ.ב. נוסע מחר לגדנ"ע ואני אחזור רק ביום רביעי בערב, אז יש לכם זמן לכתוב רשמים! גררר!!

נ.ב.2. אני ראשון!! :elkgrin:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מניח שאני שני :yelclap:

הייה אחלה באחלה!

ח"ח לאנטולי ולחבר'ה האחרים על האירגון והציוד. לא ראיתי את הקפה המובטח ::) (לא שהייה לי זמן לבדוק עם כל האוזניות שהיו שם :D)

אני התמקדתי באוזניות, ולא משנה הייה לי עם איזה מגבר (לאט לאט... קודם שאני אלמד להבדיל בין האוזניות, אחרי זה נדבר על מגברים :P)

הגעתי למסקנה שסנהייזר או דורשות מגבר ספציפי מאוד או פשוט קקה ביחס לאחרים (שלא לדבר על זה שהן ההכי פחות נוחות לפי דעתי)

אהבתי את הK340 והK701 בגלל הפירוט, הבמה, הצליל החם וכו'... פשוט האוזניות שהכי אהבתי.

לקח לי איזה 20 דקות עד שחזרה לי האובייקטיביות אחרי השמיעה של הK1000 ( :o :o :o)

הבנתי שהאיקוויז'ן נשמעות משמעותית טוב יותר עם מגבר- ביחס לנגן (אפילו העדפתי את הK518 שלי על פניהם כשניסיתי אותן עם נגן....)

הייה נחמד לשמוע את האודיו טכניקה A900, שמשום מה נשמעו לי כמו הK518 שלי, רק טובות יותר פירוט, בדיוק ובאיזון (מעין שידרוג כללי לרמה אחרת, אבל צליל דומה... יכול להיות בגלל ששמעתי אותן עם אותו המגבר...)

אהבתי גם את הפירוט והדיוק המטורפים של האולטראסון... אנשים אמרו שהם קצת יותר מידי מפורטים ונייטראליים- נבדוק אולי שוב בפעם הבאה ;)

שלוש מסקנות חשובות מהארוע:

1. לא דפקתי את האוזניות שלי עם המוד!!!1!!!1 (שי אישר ;D)

2. אני מציע להשתתף עם אנטולי בחשבון החשמל... נראה לי שהמגברים המטורפים שנדרשו כדי להזיז את הK340 ושאר המפלצות תפסו גנרטור שלם ב"אורות רבין"...

3. לא לנסוע במוצ"ש מהצפון לכיוון חדרה דרך ואדי ערה... הייה פקק בערך מפרדס חנה עד עפולה :silly:

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוו~

חזרתי לא מזמן הביתה.

הספתי לחבר הכל למקום(כבלים וכל מיני).

מפגש ראשון שנוכחתי בו.

המון ציוד.

אם לאמר את האמת, מבחינת מקורות או מגברים, לא שמתי לב יותר מדי (חוץ מה- K340 עם הוינסנט או ה- DV) כי למען האמת האזניות שהקשבתי להן נשמעו טוב עם כל מה ששמעתי (בעיקר בסלון, הקורדה אריה, וינסנט, ז'אלו והמגבר המסתורי השחור)

מכל האזניות שהקשבתי להן, אלו שהכי הרשימו אותי (חוץ מ- K340/1000) הן ה- K701 וה- DT880.

די קשה לי לתאר צליל אבל אותן הכי אהבתי בפער מסוים מהשאר.

עוד דבר אחד שיש לי למר לטובת הביירים הוא הנוחות שלהם, זה אולי לא נוחות עוטפת או משהו כזה אבל... שמים על הראש ושוכחים שהם שם(חוץ מה-931) O:

a900 נשמעו לא רע בכלל אבל לא במיוחד אהבתי.

DT290 נשמעו נחמד מאד, הן היו מאד... צלולות? אבל רמת הנוחות שלהם, על-אף שהן יותר נוחות ממה שיש לי עכשיו על הראש עדיין לא מתקרבות לדגמים האחרים של בייר.

המממ, ה- DT990 היו די באסיות וקצת צרמו לי בטרבל עם הדוג'

DT770 הרשתי שמאד טובות ולמען האמת אני מעדיף אותן על פני ה- RP-21 שלי (שמצאתי למאד בומיות אחרי הקשבה למספר אזניות אחרות).

לא אהבתי את הצליל והנוחות של הגראדו, מה שמציל אותן מבחינתי זה ה- MS2 שנשמעות לא רע בכלל יחסית לשאר הציוד שהיה היום וה- MS1 עם הרפידות שמכסות את כל הדרייבר.. מה שכן, לא יודע עד כמה זה באמת לא נוח כי הן לא ישבו לי על הראש יותר מכמה דקות.

לגבי האלטרסון... לא אהבתי :(

הזנהייזר! למען האמת, ציפיתי לקצת יותר.

משהו שקצת הפתיע אותי בהן הוא כמה הן באמת נצילות, כלומר מהסנסה שלי הן היו האזניות הכי טובות ששמעתי מנגן אבל מהמגבים שהיו שם בסלון, הן אמנם נשמו טוב אבל העדפתי ציוד אחר שישב שם. חייב לציין לזכותן שהן נוחות. O:

הקשבתי גם ל-K81 DJ ו.. איך אנשים מקשיבים לה לאור זמן? :S

כלומר כן, החתימה שלה והחסימה של צלילים מהסביבה לא רעה אבל זה לא נוח כשזה יושב על האזניים.

עכשיו... ה- K1000.

הפירוט של הדבר הזה מטורף.

צריך להשיג לי זוג בהזדמנות :x

כנ"ל עם ה- K340 שנשמעו טוב במיוחד עם ה- DV (למרות שאהבתי אותן מאד גם עם הוינסנט)

and last but not least!

תודה רבה לאנטולי על האירוח והארגון! (ולכל מי שעזר לו!)

בנימה קצת שונה, בדרך כבר הביתה וגם עכשיו, נזכרתי שראיתי מתישהו ב-hometheatre שמישהו מוכר k701 במחיר מאד אטרקטיבי יחסית למחירים בארץ.. קניה שפתאום מאד קורצת לי לעין..

המלצות למגבר לא יותר מדי יקר מישהו? :silly:

עריכה: בסוף לא צרבתי שום אנימה :(

ושכחתי כבל אתרנט 3 מטר אפור.

ופלאג 1/8 ל- 1/4 זהוב (לא מתברג). O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כל הכבוד לאנטולי על היוזמה והארגון. רואים שעמלת קשה בהרמת המפגש :yelclap:

עכשיו לתוכן המפגש..

חבל שלא היה ציוד חדש כי כל הדברים הטובים כבר חוזרים על עצמם..

מה שאני יכול לרשום שלא רשמתי כבר בעבר זה שה K1000+beta22 באמת ששילוב חלומי והקטעי מוסיקה של ויואלדי גרמו לי לצמרמורות מהנאה.

נ.ב כרגע הK340 נדחפות לא רע על ידי האקווה.. אבל נראה לי שאני צריך דארקוויס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק אחד המפגשים הכייפים ,היה מלא אנשים ,חלק חדשים (ברוכים הבאים :smile1:)

בהתחלה שמעתי את הרמקולים החדשים של שמשון ,ממש טובים ונראים פשוט מצוין -

dscf4978vk5.th.jpg

כמובן שהיו את האוזניות הקבועות ה701 340 990 .

dscf5014szm4.th.jpg

dscf5000sjt9.th.jpg

היו כמה חדשות שלא שמעתי בעבר ,כמו הms2 ,הם היו מעט בהירות לי ,אך ללא ספק היו שיפור של המקבילה של מגריי -דו.

dscf4991sjv9.th.jpg

dscf5041swf8.th.jpg

אלכס סופסוף החליף את הפדים המרופטים שלו לפאדים מג'ל שקוף ,היו שחשבו שזה לא נוח "כמו יד של מת" אני דוקא חשבתי שזה לא רע.

dscf5006sas5.th.jpg

היה מאוד מעניין בתחום ה- diy דור הביא את ה-בטה 22 ואופוס dac סט-אפ באלנסד ,שמעתי אותו עם ה701 וה1000

והצליל היה לא פחות ממדהים -גם איכות הבניה והגימור שלהם היו נהדרים-כל הכבוד דור.

dscf4988swo1.th.jpg

עוד בתחום הdiy רז הביא המילט מקס אליאן dac וm^3 ,שמענו אותם בעבר ,עדיין חושב שהם טובים מאוד ,במיוחד המילט.

dscf4993scw5.th.jpg

dscf5065sln5.th.jpg

גם לי לא נשארו סנדוצים ,אני מניח בגלל שהם היו טובים מדי ,דור ואנטולי השקיעו ושרפו על פלטה את הפיתות והבאגטים,

מממ

dscf5012srn6.th.jpg

לא קריטי כי היו מלא חטיפים,חוצמזה באזשהו שלב יצאנו לארוחת הבשר המסורתית ,הפעם לגיוון נסענו למסעדה מזרחית שנמצאת מחוץ למחנה 80 .

dscf5055son6.th.jpg

חזרנו הביתה ודי התקפלנו.

עוד כמה :

dscf4985dcs0.th.jpg

dscf5062sqr6.th.jpg

dscf5022sri3.th.jpg

וכמובן תודות לאנטולי שארגן הכול, קנה כיבוד, נקה את הבית,תאם הכול -עבודת קודש.

dscf5060sew5.th.jpg

אהה וכן לא אזל לי הצבע במצלמה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות לא עולות.. ??? ??? ואני רוצה לציין במיוחד את ה-KOSS של סטאס,הן נשמעו נהדר עם כל המגברים שניסיתי עליהן,אבל

ה-DARKVOICE בכלל הוציא מהן את המייטב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרפי אמר, כבל מיני-RCA, ומישהו הרים לי גם כבל אופטי שאני אודה מקרב לב אם יחזירו לי, ושקית ניילון עם בערך 2-3 מטר של ציפוי לכבל שאיכשהו נעלמה ??. אני אודה מאוד לכולם אם תוכלו לוודא שזה לא נמצא בין הדברים שלכם בטעות.

גם לי לא יצא לאכול שום דבר ממה שהכנתי, וגם לא יצא לי לשמוע יותר מדיי ציוד. כן שמעתי את ה-B22 עם ה-K1000. למרות שזה נשמע טוב בהחלט (ואני מתכוון לזה, לא היה שום דבר שאפילו גירד את הסאונד הזה במפגש - לא ממה שאני שמעתי), ה-K1000 כנראה נתנו למגבר הזה חיים קשים כי שמעתי אותן עם מגברים אחרים בעבר, ואחדים מהם (למרות שיקרים יותר) עשו איתן דברים שאפילו אני הופתעתי לטובה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...