פעם ראשונה :) היום נכנסתי לקטע.(עדכון 7.2.08) תמונות אחרי חיתוך ראשוני. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם ראשונה :) היום נכנסתי לקטע.(עדכון 7.2.08) תמונות אחרי חיתוך ראשוני.

Fir3DragoN

Recommended Posts

חח קודם כל תודה על ההגנות :xyxthumbs:

לא יודע לא חשבתי על עיצוב מטורף בשביל פעם אחרונה כי כפי שכבר D0ri אמר לא קל לחתוך ואני בטוח שזה לא קל במיוחד בשבילי פעם ראשונה.

אז חשבתי על משהו פשוט.

בנוגע עז זה שהוא ירד עלי... בקטנה , אני לא כזה רגיש אבל תודה באמת על ההגנה :xyxthumbs:

אתם ה-גברים

אני מניח שTheReaper התכוון שssR התכוון לחלק השני של ההודעה שלך

בכל מקרה MuTaTiOn זה ממש לא דרך להתבטא

זה קטילה רצינית ... אם זה היה המוד הראשון שלי ההיתי הולך לבכות בצד ולא להתקרב למארז בחיים שלי חוץ מללחוץ על הכפתור שעליו

דווקא אהבתי את זה

dsc00056mode1copymf1.jpg

רק שאני לא מבין איך אתה מחבר את המאוורר ואיך זה יראה מבחוץ

למה שהמאורר לא יחזיק את זה כשהוא מוברג לפרספקס ?

אוקי הסבר פשוט, כל החלק הכחול-תכלת זה בעצם יהיה החלון, הקוים השחורים אלו איפה שאני אחתוך, מה שאין עליו כלום ישאר.

לא יודע חחח לא חשבתי שהוא עד כדי כך חזק. במיוחד אם לוקחים פרספקס של 3MM..

ותודה. לעצב זה החלק הקל , לבצע תחיתוך זה החלק הקשה.

כנראה שהחישוב המתמטי לא כזה פשוט בסופו של דבר. לפי החישוב שלי בחתיכה של מטר על מטר יש 4 חתיכות של חצי על חצי ::). בכל מקרה אני בזמנו קניתי חתיכה של מטר על מטר בעובי 4מ"מ ב 150ש"ח אבל זה היה פרספקס צבעוני. אני מאמין ששקוף רגיל יעלה פחות, תלוי גם בסוג החומר.

אח שלו אני מציע שתרגע, לפי התגובות שלך אפשר להבין שהיה לך יום לא מי יודע מה טוב או שסתם אין לך מצב רוח אבל אם אין לך שום דבר מועיל להגיד עדיף שתפרוק את העצבים שלך במקום אחר.

וכן אתה צודק דיי הייתי דפוק בנוגע לחישובים כי זה מטר מרובע.

בטח מטר על מטר שקוף צריך לעלות 130 ככה.

אני חושב חצי מטר על חצי מטר יהיה מספיק בשבילי.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

הבנתי שרוב המודרים מעדיפים לעשות הכל בעצמם גם אם זה יעלה מלא. אהבתי את זה מאוד, גם הנאה גם ייחודיות גם קצת להשוויץ שאתה עשית את זה בעצמך וגם במקרים של מאוורר להתעלות על החסרונות של המארז ולתקן אותם ליתרונות.

לא חשבתם שבמחיר שאתם קונים את הציוד לעשות יכולתם לקנות מארז מוכן וחדש " לא מקורי "

כך שאין כאן ממש רווח כספי.אלא אם כן יש לכם מפעל להכנת בבית.

אני בכל זאת אוהב את הרעיון הזה. חח שמעתי מחבר שיש מאחורי החנות של איבורי כמויות של ישנים.

אז חשבתי למה לא להתאמן בחיתוך עליהם? ואפילו למה לא לחתוך צורות ולשפצר את זה למארז שלי.

קיצר בהצלחה לכל המודרס!(רבים) MODERS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי ביצוע :xyxthumbs:

דמיין לך חתיכת ברזל שיושבת ככה על פרספקס ובתוכה מאורר מסתובב

(תמונה מצורפת)

לדעתי עם סנפירים קצת גדולים יותר זה יהי יפה יותר וממש קטלני

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי ביצוע :xyxthumbs:

דמיין לך חתיכת ברזל שיושבת ככה על פרספקס ובתוכה מאורר מסתובב

(תמונה מצורפת)

לדעתי עם סנפירים קצת גדולים יותר זה יהי יפה יותר וממש קטלני

צודק, וקודם כל אהבתי שחתכת את זה :P

כן גם אני חשבתי לעשות סנפירים גדולים יותר אבל זה בעייתי בדלת המארז שלי מכיוון ויש חורים למעלה ולמטה ראה תמונה.

יש דרך לעשות רצועות בצדדים אך החורים מגבילים גם את זה.. זה העיצוב הכי נורמלי שעלה לי לראש שלא יהיה קשה מידי.

זה אומר שהוא צריך לעשות גריל משל עצמו לא?

אפשר להוסיף משושים

לא מכיוון והחור יהיה עגול כמו כל חור למאוורר אחר רק שתהייה לו מסגרת ממתכת בצורה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד העיצוב השני. הנקי. בלי סנפירים מוזרים (אלא אם אתה עושה גריל כמו שמישהו הציע פה, ואז זה יפה) ושטויות אחרות.

ד"א, תתאמן קצת בלחתוך עם הדרמל לפני שאתה מנסה את החלון... זה יכול ממש לבאס אם הדיסק בורח לך מהקו :silly:

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אתה עושה צחוק אחי, התכוונתי מה אתה חושב על העיצובים...

ולגבי הפרספקס מחיר ממוצע - או באיזה מחיר אתה קנית. שאני אבין בערך למה לצפות.

בסדר הבנתי שחצי מטר על חצי מטר עולה בסביבות 20-30 ש"ח.

מטר על מטר 40-60 ש"ח (חישוב מתמטי פשוט) ;)

סתם הערה. השטח של חצי מטר על חצי מטר קטן פי ארבעה מהשטח של מטר על מטר, כלומר המחיר צריך להיות (אם זה לפי שטח) 80-120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...