העיצוב החדש של פיירפוקס 3 יצא! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העיצוב החדש של פיירפוקס 3 יצא!

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בגלל הרישיון, עד שזה לא סופי זה לא מקושר לפייר פוקס ולכן זה לא יכול להשתמש באיקונים שלו ולכן זה גם נקרא Minefield אז תפסיקו להגיד דברים על זה.

העיצוב מדהים!!! שנים אני מחפש סקינים ל FF והגעתי למסקנה שהדיפולטי הוא הכי טוב, יעיל ותופס פחות מקום. החדש הוא פשוט מ=ד=ה=י=ם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע של העיצוב המינימליסטי בדפדפנים.

מסכים גדולים מאוד נפוצים עכשיו, ולאנשים יש הרבה מקום במסך בשביל כמה שורות של סרגלי כלים.

זה היה נחמד אם בהתקנה פיירפוקס היה שואל אותך אם אתה מעוניין בעיצוב בסיסי, מלא או לפי בחירה אישית, ושאחרי ההתקנה גם תהיה אפשרות לבחור. כנ"ל גם לגבי תוספים שיגיעו Build-in. תוכל להריד התקנה בסיסית של פיירפוקס, או התקנה מלאה עם הרבה תוספים נפוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה בגלל הרישיון, עד שזה לא סופי זה לא מקושר לפייר פוקס ולכן זה לא יכול להשתמש באיקונים שלו ולכן זה גם נקרא Minefield אז תפסיקו להגיד דברים על זה.

.....

מה יפה בזה? איך שהמסגרת הכחולה כל כך בולטת ? או שזה כל כך שחור שלא רואים את מה שרשום על הלחצנים?

..

אני אוהב את זה ככה, למשל באופרה אני משתגע, יש כל כך הרבה שטויות שם שזה פשוט מיותר.

עיצוב מלא? מה זה אמור להיות?

בחירה אישית, בקלות - לחצן ימני על הסרגל (למשל בשורה של FILE) וcustomize

תוספים נפוצים? אי אפשר לעשות כזה דבר, כל אחד משתמש במשהו אחר וממש אני לא רוצה דברים אחרים שאני לא משתמש בהם. אם כי, מה הבעיה להכנס שניה לאתר של FF ולהוריד מה שבא לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספים נפוצים? אי אפשר לעשות כזה דבר, כל אחד משתמש במשהו אחר וממש אני לא רוצה דברים אחרים שאני לא משתמש בהם. אם כי, מה הבעיה להכנס שניה לאתר של FF ולהוריד מה שבא לך?

מה הבעיה? הבעיה היא שיש מאה אלף ואחת תוספים!

מה הבעיה לעשות קובץ setup בסיסי בלי תוספים, וקובץ setup מלא עם מגוון של תוספים נפוצים ושימושיים, ובהתקנה עצמה אתה בוחר איזה תוספים להתקין ואיזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^מה יפה בזה? איך שהמסגרת הכחולה כל כך בולטת ? או שזה כל כך שחור שלא רואים את מה שרשום על הלחצנים?

אולי המסך אצלך חשוב מדי, אצלי אני רואה הכל, ובכלל לא שם לב על הפסים הכחולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהתוספים מתעדכנים, חלקם אפילו יכולים להתעדכן כל יום, אני לא רואה כל היגיון בלקמפל את קובץ ההתקנה מחדש כל יום ביומו. מעבר לזה, אני גם לא רואה היגיון להוריד עוד כ20 מגה (או יותר?) כשאשתמש בעשירית ממה שמוצע לי שם

מה הבעיה להכנס ל https://addons.mozilla.org/ (ויש לינק לזה ישר עם ההפעלה הראשונית של הדפדפן) ולבחור מה שבא לך? זה הרבה יותר נוח כי אתה גם מקבל הסבר על כל תוסף, גם יכול לראות תמונות וגם יכול לקרוא תגובות של אנשים

^^ לא פסים כחולים, הפס הזה של איפה שהX וכל אלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהתוספים מתעדכנים, חלקם אפילו יכולים להתעדכן כל יום, אני לא רואה כל היגיון בלקמפל את קובץ ההתקנה מחדש כל יום ביומו. מעבר לזה, אני גם לא רואה היגיון להוריד עוד כ20 מגה (או יותר?) כשאשתמש בעשירית ממה שמוצע לי שם

מה הבעיה להכנס ל https://addons.mozilla.org/ (ויש לינק לזה ישר עם ההפעלה הראשונית של הדפדפן) ולבחור מה שבא לך? זה הרבה יותר נוח כי אתה גם מקבל הסבר על כל תוסף, גם יכול לראות וגם יכול לקרוא תגובות של אנשים

אתה מקמפל את הקובץ התקנה רק כשאתה רוצה להוסיף להתקנה תוסף חדש. אם לתוסף מסויים יש עדכון, אז אחרי ההתקנה אתה תקבל רשימה של עדכונים ותוכל לבחור מה לעדכן, כך שהעדכון יתבצע באופן אוטומאטי בלי שתטרך לגשת לאתר ולהוריד קובץ התקנה חדש.

זה מאוד הגיוני להציע שתי גרסאות התקנה - בסיסית ומלאה, וקובץ התקנה בגודל של 20MB זה בכלל לא הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשכח שכל יום אני מניח שנוספים עוד כ3 לפחות תוספים חדשים.

בכל מקרה, לא פרקטי ול שווה יותר מדי, אם אתה רוצה, אתה מוזמן להוריד את התוספים ולעשות כזה דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...