חוצפת רשות המיסים.היום היה כתוב בממון - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפת רשות המיסים.היום היה כתוב בממון

avidan28

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואו נבכה ונבכה ונבכה ונבכה אנחנו מבינים יותר טוב מכל מי שבנה את המדינה

צריך לעשות ככה וככה בשלטון

ספורטאים מיליונרים צריכים גם פטור ממס

העיקר יש על מה לבכות!

YOU MAKE ME SICK

כשתרוויח 20,000 שקל בחודש וינקו לך 35 אחוז מהשכר נראה מה תחשוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתרוויח 20,000 שקל בחודש וינקו לך 35 אחוז מהשכר נראה מה תחשוב .

מאיפה לדעתך מגיע הכסף להחזיק ששומר על התחת שלך 24/7 לכל החיים או לסבסד את לימודך במוסד להשכלה גבוהה או למממן טיפול רפואי יקר להחריד?

אתה הישראלי הקלאסי. אדם צר אופקים, שלא רואה את התמונה הגדולה, לא מבין כלום, לא מתעניין בשום דבר ומתלונן מהבוקר עד הערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לדעתך מגיע הכסף להחזיק ששומר על התחת שלך 24/7 לכל החיים או לסבסד את לימודך במוסד להשכלה גבוהה או למממן טיפול רפואי יקר להחריד?

אתה הישראלי הקלאסי. אדם צר אופקים, שלא רואה את התמונה הגדולה, לא מבין כלום, לא מתעניין בשום דבר ומתלונן מהבוקר עד הערב.

מתלונן מהבוקר עד הערב ? אתה לא מכיר אותי בכלל , אני עוד לא התחלתי להתלונן כי עוד לא התחלתי בחיים , אני דווקא אוהב את המדינה .

צר אופקים ? לא מבין כלום ? לא מתעניין ? שיהיה לך את הרמה ידע שלי ומה שעברתי בחיים תדבר איתי .

אתה לא לרמה שיחה שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן 18, וכבר חטפת שלילה לחצי שנה. זה ה"ניסיון" הרב שיש לך?

אם זה מעניין אותך השלילה שקיבלתי היא בגלל שינוי חוק רטקרואקטיביים , היה לי רישיון לאופנוע , מה שבזמנו לא חייב מלווה ומגגבלת נוסעים , יום אחרי שנכנסתי החוק (ולא ידעתי שהוא נכנס) עצרו אותי לבדיקה ושללו לי , לא היה לי כסף לעוך דין טוב שיוציא אותי מזה אז העדפתי לקבל שלילה , ובסוף הורידו לי ל80 יום( השופט הבין שיש כאן טעות אז הוא נתן לי שלילה כדי שיראו שקיבלתי שלילה , אבל הוא הבין שהייתה כאן תקלה והוא התנהג גמו בן אדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתלונן מהבוקר עד הערב ? אתה לא מכיר אותי בכלל , אני עוד לא התחלתי להתלונן כי עוד לא התחלתי בחיים , אני דווקא אוהב את המדינה .

צר אופקים ? לא מבין כלום ? לא מתעניין ? שיהיה לך את הרמה ידע שלי ומה שעברתי בחיים תדבר איתי .

אתה לא לרמה שיחה שלי .

אם היה ברשותך ידע התגובה הקודמת לא הייתה מופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אנשים דבילים יודעים לזיין את השכל על "מה שהם עברו בחיים". ::)

מה אתה חושב, שכל השאר כל היום בונים מגדלים בלגו? :bash:

אני אמרתי דבר כזה ? לא אוהב שמזלזלים בי .

הוא מדבר כאילו הוא מישהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...