מבקש המלצה לקניית סלולרי מחו"ל (לא מבין בזה הרבה אז רק מי שיש לו סבלנות שיכנס) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לקניית סלולרי מחו"ל (לא מבין בזה הרבה אז רק מי שיש לו סבלנות שיכנס)

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי אפשרות לבקש ממישהו שיביא לי מכשיר סלולרי מבנגקוק עוד כמה ימים, ואשמח להעזר בניסיון שלכם כי אני לא ממש מכיר מכשירים.

עד עכשיו הייתי כלוא בפלאפון, אבל עכשיו אני יכול לעבור אז אני רוצה מכשיר שיתאים לאורנג'/סלקום ויהיו בו התכונות הבאות:

(אם אין מכשיר עם כל התכונות, או שהוא יהיה יקר מידי, אז אתפשר על חלק מהתכונות)

• אפשרות לשני מספרים על מכשיר אחד, כדי שאוכל לקבל שיחות עבודה ואישיות באותו מכשיר (נראה לי שקוראים לזה דואל-סים או משהו כזה ??)
  • BlueTooth
  • WiFi
  • GPS
  • קבלת, שליחת וסינכרון אימיילים
  • אפשרות צפיה במסמכי וורד ו-pdf
  • מזכירה אלקטרונית במכשיר (לא אוהב תא קולי)
  • אפשרות לקבלת פקסים
  • אפשרות להקלטת שיחות

כמו שוודאי הבנתם, זה למטרות עבודה בעיקר כך שפחות חשוב לי מולטימדיה וכדומה.

אשמח לקבל המלצות או טיפים כלשהם בנושא כי אני רק מתחיל לגשש בכיוון ולא יודע מה בדיוק כדאי...

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בודדים המכשירים שיש בהם דואל סים מובנה, וגם אז לא ניתן להיות זמין בשני המספרים בו זמנית אלא רק באחד, יעני להחליף בניהם...

מקלדת qwerty חשוב?

אם לא אז יש נוקיות עם סימביאן סידרה 60 שיכולים להתאים, ממליץ על N95 בגלל המסך הגדול...

אם חשוב מקלדת אז יש לך מגוון של סמארטפונים מבוססים mobile בעלי מקלדת שיענו על הדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

אז ירדתי מעניין ה-dual sim, ברור שאני צריך להיות זמין בשניהם בו זמנית (יש איזה פתרון אחר לבעיה הזאת ?)

מקלדת qwerty יכולה להיות תוספת נוחה אבל אני לא מתכוון להשתמש במכשיר כמחשב ולכן זה לא חיוני.

לגבי ה-N95, שמעתי שמועות על בעיות של איטיות ואפילו תקיעות במכשירים מבוססי סימביאן, זה נכון או רק שמועות. אם זה נכון זה בעייתי בשבילי כי אין לי סבלנות למוצרים שהגיעו למדף כשאינם גמורים...

ושאלה נוספת, מה אלו הסמארטפונים ? מה היתרונות והחסרונות שלהם ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדואל סים אני לא חושב שיש פתרון אחר, חכה לעוד תגובות בעניין...

לגבי N95 בשבוע האחרון הייתי איתו לנסיון וזה מכשיר מאוד טוב לדעתי, לא חוויתי איטיות והמכשיר לא נתקע, אבל אני כן ממליץ קודם לנסות ולראות אם הוא מתאים לך, הרבה אנשים פשוט לא מסתדרים עם הסימביאן סדרה 60... למשל הרבה לא יודעים שיש לסגור כל תוכנית שמפעילים אחרת היא נשארת בזיכרון עד שהוא יתמלא לגמרי ויאט את המכשיר. כמו כן המכשיר לא קטן, אני דווקא היסתדרתי עם הגודל ובתכלס אתה מרוויח מסך גדול ואיכותי...

סמארטפונים הם מכשירים מתקדמים בדרך כלל מבוססי windows mobile ורובם עם מקלדת QWERTY מלאה...

יש מכשירים בסטייל של motorola Q9 שמאוד נוחים... או טיפה יותר גדולים כמו TYTN

חפש דגמי באינטרנט בטוח תמצא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...