טמפרטורת מחשב בשמיים! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורת מחשב בשמיים!

Voxzee

Recommended Posts

שלום חברה..

יש לי מחשב 2000+ עם לוח של 7VA 333 256MB GEIL כרטיס מסך אלבטרון 480MX ויש לי בעיה טמפ מעבד - 53 מעלות טמפ' לוח 33 יש לי 7 מאווררים במארז

אחד מיקדימה מכניס אוויר שנים בצד מכניסים אחד מאחור מוציא על המעבד אחד כמובן שמרחתי מישחה טרמית בצורה טובה כמו במדריך.. מאוורר קטן של הלוח ומאוורר על הכרטיס מסך..

אז למה לעזעזל התוצאות הם כאלו???????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה

ההיט סינק הענקי והטיפשי הזה

הצלעות שלו בצורת גלים זה פשוט הבניה הכי גרועה שיש

והמאורר 60 ממ שעושה יותר רעש מרוח לא ממש עוזר

אם אתה רוצה לשפר טמפרטוה תקנה משהו נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני עובד על זה.. אני עכשיו מנסה לבנות מערכת מים.. השגתי רדיאטור נוזלים למערכת ראיה טרמיט של טנקים..

הוא אמור לקרר בטרוף אבל אין לי בלוק מים אני מנסה להשיג ולא מצליח..

וחבל לי להשקיע על איזה THERMAL TAKR 7 PLUS שעולה - 120 שקל.. ואז אני יעבור לקירור מים..

מעצבן שהאוברקלוקינג לא מפותח מספיק בארץ אין אפשרות להשיג בלוק מים.. למעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצר את חיי המעבד? בגלל 53 מעלות? ממש לא ניראה לי.

נ.ב

איך בכלל יודעים שזה מקצר את חייו, אמא שלי גולשת בפנטיום 2 שהמעבד על 55 מעלות, המחשב פתוח 24/7 כבר שנתיים, והכל עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין/קולט למה אתה נבהל.

53 מעלות למעבד כזה זה נורמלי לחלוטין.

Welcom to the Club

תאמין לי שזה הרבה, מי שקונה את המחשב ב-K.S.P {כמוני} מקבל EverCool CUD725 + EverCool 80Mm Fan,

המעבד כרגע ב-27 מעלות, ההיטסינק הזה עשוי מנחושת, הוא דומה במבנה לסדרת ה-SLK של , המאורר מסתובב

ב-4200Rpm והוא שקט מאוד, לא מרוחה שום משחה טרמית, זה רק הקירור, המעבד אצלי הוא 0.13Micron אבל עדיין זה בזכות

הקירור, הוא עולה 100ש"ח כולל המאורר ב-K.S.P, מי שקונה שם מחשב מקבל אותו חינם.

ועוזב אותך קירור מים, אם לא מתוכנן אתה סתם יכול להסתבך עם המים שאולי בטעות ינזלו ובלה בלה בלה... תקנה את

קירור כמו שלי ב-100ש"ח חבל"ז. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה מקצר את חיי המעבד אולי לא משמעותי בהרבה אבל יש הבדל בין 30 ל53

ב. מ53 זה קופץ בקלות ל60 ו65 ואת זה אני אומר מיניסיון אם זה קבוע על 53 בקלות רבה אפשר לעבור ת65

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי שהמעבד חם המחשב עובד לאט יותר, יש תקיעות וכל מיני תופעות מוזרות, אז לא צריך להתחשב רק בחיי המעבד,

כי בטוח שהוא יחליף את המעבד כמה שנים לפני שהמעבד ימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי שהמעבד חם המחשב עובד לאט יותר,

אני אאמין לך בקשר לזה למרות שלא כל כך נראה לישב53 הוא יעבוד לאט יותר למרות שאתה צודק אם הוא יעבור ת65 אז יתחילו הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שזה הרבה, מי שקונה את המחשב ב-K.S.P {כמוני} מקבל EverCool CUD725 + EverCool 80Mm Fan,

המעבד כרגע ב-27 מעלות, ההיטסינק הזה עשוי מנחושת, הוא דומה במבנה לסדרת ה-SLK של , המאורר מסתובב

ב-4200Rpm והוא שקט מאוד, לא מרוחה שום משחה טרמית, זה רק הקירור, המעבד אצלי הוא 0.13Micron אבל עדיין זה בזכות

ועוזב אותך קירור מים, אם לא מתוכנן אתה סתם יכול להסתבך עם המים שאולי בטעות ינזלו ובלה בלה בלה... תקנה את

שקט ? זה נחשב שקט ? אני משתגע עם המאוורר הזה הוא רועש, ואני מתכוון ממש רועש !

ולמאוורר הזה לידיעתך מצורפת גם משחה טרמית, אני לא יודע כמה היא טובה, או אם בכלל, אבל דבר אחד נכון המאוורר עושה את העבודה (ואפשר לשמוע את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרוחה משחה טרמית? אני מאוד בספק, הCPU היה נשרף לך מיד.

ה EverCool אולי דומה במבנה לסידרת ה SLK של אבל הרבה פחות יעיל.

בהשוואה הזאת http://www.overclockers.com/articles373/ ה EverCool מדורג בין ההיטסינקים בעלי הביצועים הבנוניים לעומת ה SLK שנותנים את התוצאות הטובות ביותר.

לגבי המים אני בהחלט מסכים - זה רק מסבך ומיקר את המערכת ובדרך כלל לא נותן ביצועים יותר טובים מקירור אויר טוב וגם הסיכוי לתקלות גדול הרבה יותר (יותר חלקים,משאבות חיבורים שעלולים להתקלקל/לדלוף).

בדור המעבדים הנוכחי של 0.13 מיקרון אין צורך בקירור רציני כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...