2 פיגועי ירי התרחשו באיזור ירושלים - מצבם של הפצועים-אנוש וקשה! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 פיגועי ירי התרחשו באיזור ירושלים - מצבם של הפצועים-אנוש וקשה!

Bvlgari

Recommended Posts

לראות את העמדה שבה נהרג השוטר בירושלים כואבת לי מאד, במיוחד בגלל שיצא לי לשמור בדיוק שם מספר פעמים.

בכל אופן במצב היום פעולה צבאית בעזה היא רק עניין של זמן, אני לא מבין למה בדיוק אנחנו מחכים, זו לא הפעם הראשונה שמפילים עלינו רקטות מעל הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, די כבר.

א. ההגנה, האצ"ל והלח"י היו, לפי כל הגדרה מקובלת, ארגוני גרילה ולא אירגוני טרור. לפי אותה הגדרה, לפלשתינים אין אירגוני גרילה אלא רק אירגוני טרור.

ב. שום לא ניצח אירגון גרילה? באמת? תספר את זה לאינדיאנים שנלחמו נגד ארה"ב. אבל נגיד שאתה צודק - בוא נקים ארגוני טרור נגדיים וניתן להם להילחם בפלשתינים! לשיטתך, במקום לעצור את המחתרות היהודיות שקמות כל עשר או עשרים שנים, המדינה צריכה לעודד אותם.

ג. אתה חושב שהבעיה שלנו היא עם החמאס? חלק נכבד מהקסאמים שנורו מרצועת עזה מאז שהחמאס כבש אותה נורה ע"י אש"ף. כן כן, הארגון המתון ברשותו של באיש איתו אנחנו מנהלים מו"מ לשלום ומנסים לחזק אותו יורה עלינו. ולא רק קסאמים מעזה, גם פיגועים מיו"ש הם מוציאים.

ד. אולמרט לא שיחרר את הטרוריסטים מכפר עציון. הם שוחררו בגלל שהם גמרו לרצות את העונש שקיבלו בבית המשפט. לשם שינוי אולמרט לא אשם.

אתה יודע מה ההבדל בין לוחמת גרילה לארגון טרור?, לוחמת גרילה זה טקטיקה מקובלת מאוד במיוחד כאשר נלחמים מול סדיר, גדול\חזק יותר ממך.

ארגון טרור לא נלחם מול סדיר, ההגנה, האצל לחי וכו' לא בדיוק נלחמו מול צבא סדיר.

בפעם האחרונה שבדקתי פיצוץ בתי מלון או חטיפה של חיילים בחופשה ותליה שלהם בחורשה ליד נתניה זה לא לחומת גרילה אלא פעולות טרור לכל דבר.

אני לא מצדיק את הארוגנים הללו בדיוק כמו שאני לא מצדיק את החמאס או הג'אהד האיסלאמי, אני גם לא בטוח שאם הבריטים לא היו מתחפפים מפה שאותם ארוגנים לא היו מקשיחים את הפעולות שלהם. בזמנו הם האמינו שהם עושים מה שצריך, גם החמאס מאמין שהוא עושה מה שצריך הרי לנו זה עבד. ההבדל היחידי שהחמאס נגדי באשר הארוגונים "הציוניים" לפני קום המדינה היו איתי ככה שכמובן שאני לא מתייחס אליהם בצורה שווה.

אני צבוע אבל לפחות מודה בזה, מי שבא להרוגך השכם להרגו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, לבריטים לא היה סדיר בארץ? אז מאיפה באו הסרג'נטים שעל תלייתם אתה מדבר?

בפעם האחרונה שאני בדקתי, פגיעה בחיילים - כולל חיילים בחופשה - בניגוד לפגיעה באזרחים היא בדיוק מה שמבדיל בין גרילה לטרור ופיצוץ מפקדות צבאיות - גם כשהן שוכנות בבתי מלון - היא פעולת גרילה לכל דבר. ומה שלא אוהבים לספר זה שאת פיצוץ האגף הדרומי של מלון המלך דוד תיכננה ההגנה. כן כן, באותה תקופה שלושת המחתרות שיתפו פעולה. ההגנה תיכננה את הפעולה והביצוע היה של האצ"ל והלח"י. אז אתה בעצם טוען שגם ההגנה היתה ארגון טרור. :P ומה שעוד אוהבים לשכוח זה שנמסרו שתי אזהרות מראש על הפיצוץ, האחת לעובדי המטבח בו הוטמנו הפצצות ע"י האנשים שהטמינו אותן והשניה בטלפון למפקדה הבריטית במלון. אפילו ודעת הבדיקה הבריטית שהוקמה בעקבות ההתקפה אישרה את זה, אם כי טענה שההתראה נמסרה מאוחר מידי. מה שאתה בטח לא יודע (או אולי מעדיף להדחיק) זה שהסרג'נטים נתלו כתגובה על תליית אנשי האצ"ל ע"י הבריטים ואחרי שנמסר בפומבי שאם אנשי האצ"ל יתלו, התגובה תהיה תליית החיילים הבריטים.

אתה צבוע, לפי הודאתך, אבל אתה גם לא יודע על מה אתה מדבר. שילוב לא סימפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בין לוחמת גרילה לארגון טרור?, לוחמת גרילה זה טקטיקה מקובלת מאוד במיוחד כאשר נלחמים מול צבא סדיר, גדול\חזק יותר ממך.

ארגון טרור לא נלחם מול צבא סדיר, ההגנה, האצל לחי וכו' לא בדיוק נלחמו מול צבא סדיר.

בפעם האחרונה שבדקתי פיצוץ בתי מלון או חטיפה של חיילים בחופשה ותליה שלהם בחורשה ליד נתניה זה לא לחומת גרילה אלא פעולות טרור לכל דבר.

אני לא מצדיק את הארוגנים הללו בדיוק כמו שאני לא מצדיק את החמאס או הג'אהד האיסלאמי, אני גם לא בטוח שאם הבריטים לא היו מתחפפים מפה שאותם ארוגנים לא היו מקשיחים את הפעולות שלהם. בזמנו הם האמינו שהם עושים מה שצריך, גם החמאס מאמין שהוא עושה מה שצריך הרי לנו זה עבד. ההבדל היחידי שהחמאס נגדי באשר הארוגונים "הציוניים" לפני קום המדינה היו איתי ככה שכמובן שאני לא מתייחס אליהם בצורה שווה.

אני צבוע אבל לפחות מודה בזה, מי שבא להרוגך השכם להרגו...

אין שום הבדל בין לוחמת גרילה לארגון טרור זה הכל עניין של נקודת מבט, כמו שנאמר בהרבה מקומות , לוחמי חירות של עם אחד הם טרוריסטים של עם אחר.

בלי קשר לבריטים אין שום קשר היסטורי / רגשי / מעשי למדינת להבדיל מאיתנו (מבלי לציין קשר דתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו שטות מוחלטת. אפשר להיות טרוריסט ולוחם חירות בעת ובעונה אחת. אין סתירה בין השניים, בדיוק כפי שניתן להיות רופא שיניים וצייר בעת ובעונה אחת. אם אתה נלחם למען החירות ומשתמש בטרור לצורך זה, הרי שאתה טרוריסט ולוחם חירות.

ראה הגדרות אובייקטיביות כמה הודעות למעלה. שוב, ההבדל בין גרילה לטרור הוא שבגרילה, המטרה היא פגיעה בכוחות הצבאיים של האויב בעוד שבטרור, המטרה היא פגיעה באזרחים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטוש בזיון מה שהולך לנו במדינה..

חוטפים לנו חייל, יורים על שדרות בלי הפסקה, ואנחנו פשוט שותקים!!

עוד כשחטפו את גלעד שליט ממשלת הייתה צריכה מיידית לסגור את המים והחשמל לרצועה,

ואז תוך לא יותר ימים ספורים והוא היה חוזר על מרצדס.

גם אם החמאס היה מתנגד, דעת הקהל העזה לאחר כמה ימים הייתה שוברת אותם.

וגם כרגע, כל עוד תושבי שדרות לא יוכלו לחיות בשקט, גם בעזה לא יחיו בשקט- בלי חשמל ובלי מים.

זה פשוט אבסורד שאנחנו מספקים להם את זה , הם יורקים לנו בפרצוף, ואחנחנו ממשיכים לספק להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...