בלוק קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוק קירור מים

Voxzee

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מנסה כבר כחודש להשיג בלוק מים לקירור המעבד... אך כל חנות מחשבים שאני פונה אליה לא יכולה ליבא אחד כזה

אני צריך עזרה בנושא יש לי את כל הצינורות אך חסרים לי החיבורים לבלוק וגם את הבלוק עצמו אך יש לי מערכת רדיאטור של קירור טרמי לנוזלים של טנקים.. משהו פצצה שמסוגל להוריד טמפרטורת נוזלים ל40- מעלות ... אני מתכונן להרכיב מערכת מאוד מקצועית אך חסר לי הבלוק אם מישהו יודע איפה ניתן להשיג בלוק קירור מים בארץ ומה מחירו אז שיחזיר לי הודעה... או שהוא מוכן להיפטר מאחד כזה תמורת סכום נורמלי..

תודה רבה.. כמו כן אני מאוד חדש בנושא ואובר קלוק אם מישהו פנוי בחופש פסח או גר קרוב לחדרה ומעוניין לתת לי יד בפרוייקט אני אשמח מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין מחנות מחו"ל שעושה משלוחים לארץ ,

או לחילופין להזמין מחנות בארה"ב ולייבא את זה בעזרת חברת שליחויות ספציפית לזה ,

כדוגמת Mustop.co.il .

זה די יקר , אבל זה בא כאופצייה אחרונה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את בייטר וקריז שמוכרים..

גבר אם תוריד יותר מידי את הטמפרטורה יווצרו לך מים במחשב אז לא כדאי להגיע לטמפרטורה כלכך נמוכה..

חום+קור=מים

חום+קור= כלום

בטח התכוונת אוויר+קור=מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חום+קור= כלום

בטח התכוונת אוויר+קור=מים

בדיוק

אוויר חם במארז וצינורות קפואים יצרו לו מים..

אם הוא רוצה להגיע לטמפרטורה זאת נמוכה הטא צריך סירקולצית אוויר חזקה מאד שתעבוד כל הזמן ותקרר את המארז גם אחרי שמכבים את המחשב והמערכת מפסיקה לעובד (האוויר מתחמם והצינורות עדיין קרים)..

בגלל זה לא הייתי מציע לך לקרר כל קח שים נוזל רגיל או את הטנק הזה במינון נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צירקולציה חזקה לא תמנע היווצרות של מים על הבלוק והצינורות, המים יווצרו בכל זאת כי טמפ' האוויר שבא במגע עם המערכת

יותר גבוהה מטמפ' המערכת ולכן יש תהליך עיבוי (לא זוכר בדיוק הוא נקרא)

הדרך היחידה למנוע היווצרות היא למנוע מהאוויר לבוא במגע אם המערכת על ידי ספוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני לא מתכוון להוריד את הטמפ' עד כדי כך.. אבל זאת לא השאלה שלי אני צריך בלוק מים למחשב בלי זה אני לא יוכל לקרר כלום וכל החלקים שאספתי ואירגנתי לא יהיו שווים כלום.. חשבתי על הפיתרון של ליקנות בלוק מחו"ל וליבא אותו אבל זה חתיחת סיפור...

אז אולי יש איזו שהיא חנות בארץ שמישהו מכיר שאפשר ליבא ממנה??? או שמישהו מכיר מישהו אחר שמוכר משומש או חדש...

הרי האוברקלוקינג בארץ לא עד כדי כך חלש??? בטוח צריך להיות פתרון ... כלשהו כדי להשיג בלוק כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחר ששאלתי את כולם איך אפשר לבנות בלוק מים וכלם אמרו לי איפה אפשר לקנות אותו,

הסתכלתי במידע הקיים של מערכות מים קנויות ובניתי לבד את בלוק המים

אם אתה רוצה עזרה צור קשר איתי באי סי קיו 166688046

או בפאלפון 055347348 :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...