בעייה בBSplayer pro ובעייה אחרת עם winamp - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בBSplayer pro ובעייה אחרת עם winamp

IG

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסרטים על דיסק חדש (נקנה בערך 4 שנים אחרי הישן), אבל בעיקרון שניהם מאותו הדגם (כתוב במפרט...)

ועד כמה שאני הבנתי, זה לא בדיוק מהירות גישה, אלא מהירות סינכרון בין תוכנה על דיסק אחד וקובץ על דיסק שני.... כתיבה\ קריאה רגילים מהדיסק הזה נעשת בצורה תקינה :nixweiss:

ולמה זה לא יעזור אם אני אתקין עליו את התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על VLC בתור נגן קבוע כי הוא מגעיל ולא נוח.

יש נגן אחר שכדאי מאוד לנסות : media players classic

http://www.afterdawn.com/software/video_software/video_players/media_player_classic.cfm

חובה לנסות לפני שאתה מגיב :-*

מהיר מאוד,נוח,ובלי כל מיני שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי גם אותו... פשוט מידי... בלי שליטה ל כתוביות ובלי שליטה על הממשק מתוך full scren...

אז תנסה להתקין אותה על הדיסק עם הסרטים

זו האפשרות הכי קלה שיש לך בהנחה שזה יעבוד

התקנתי עכשו מחדש, ואני אנסה את זה מאוחר יותר...

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי גם אותו... פשוט מידי... בלי שליטה ל כתוביות ובלי שליטה על הממשק מתוך full scren...

מוזר,רק עכשיו בדקתי ויש גם שליטה על הכתוביות וגם שליטה מלאה במסך מלא..

אתה בטח מדבר על media player הרגיל ,או על גרסה ישנה יותר של הקלאסיק.

תנסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי אותו, וכנראה באמת ניסיתי גירסה ישנה יותר... הוא נחמד ואני אנסה אותו לכמה זמן, אבל בינתיים אני מרגיש שחסרות לי כמה אופציות של הBS, ובמיוחד זה שלחיצה אחת על העכבר, במסך מלא, מקפיצה את הפאנל שליטה ולא עושה פאוז (בכלל אני לא אוהב את העניין של הפאוז בלחיצת עכבר... יש דרך לבטל את זה? כי לא מצאתי בהגדרות...)

שמתי גם לב שאפשר להוסיף לו כל מיני תוספים... יש משהו מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

הבעייה של הBS זה שלוקח לו הרבה יותר מידי זמן לעלות ולהתחיל לנגן את הסרט- יש מצב שזה בעייה עם קודקים, אבל לא הייתה לי את הבעייה עם הגירסה החינמית הקודמת של הBS (גירסה 1. משהו...), ולא החלפתי קודקים.

הצעות יעול?

נתקלתי בבעיה דומה שהסתדרה בביטול ה TRAYICONS של כל המקודדים (סאונד, אודיו וכו'), המקודדים כמובן המשיכו לפעול אבל לא הציגו והסתירו אוטומטית את האיקון שלהם בפתיחת\סגירת סרט.

אגב, אני ממליץ לך להסיר את כל המקודדים ולהתקין CCCP, אני מצאתי אותו הרבה פחות בעייתי מה-KLITE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא... שכחתי... אני רואה המון בDIVX האינטרנטי (שכחתי איך קוראים לזה... זה שעובד בstage 6...)

גם אותו אני צריך להוריד?

ולא מצאתי בBS את הופציות של הסתרת האייקונים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...