בעייה בBSplayer pro ובעייה אחרת עם winamp - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בBSplayer pro ובעייה אחרת עם winamp

IG

Recommended Posts

אהלן.

הבעייה של הBS זה שלוקח לו הרבה יותר מידי זמן לעלות ולהתחיל לנגן את הסרט- יש מצב שזה בעייה עם קודקים, אבל לא הייתה לי את הבעייה עם הגירסה החינמית הקודמת של הBS (גירסה 1. משהו...), ולא החלפתי קודקים.

הצעות יעול?

הבעייה של הוינאמפ היא שמשום מה, בלי סיבה, הוא החליט שהוא נשאר מעל כל החלונות, גם אם אני מפעיל חלון אחר (יענו מצב של allweys on top...)

ניסיתי לחפש את האוצפצייה של allweys on top ולא מצאתי :P

איך אני גורם לו לעבור לרקע???

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי וינאמפ,

Options>Always on top

פשוט תעשה לזה uncheck.

תודה.

משום מה לא בדקתי שם :-X

הייתי בטוח שזה אי שם בפרפרנסז :s07:

הצעת ייעול לגבי הBS..תזרוק אותו ותעבור לVLC MEDIA PLAYER - מנגן הכל אודיו\וידאו ללא התקנת קודקים או שטויות אחרות ותומך גם בכתוביות.

ניסיתי.

הוא לא ברמה של הBSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשק לא נוח... השליטה בBS בזמן צפייה זה היתרון הכי חשוב מבחינתי, וגם השליטה על תזמון הכתוביות ושאר אופציות הכיוונון של התוכנה...

בקיצור, היתרונות\ חסרונות זה לא הנושא... ניסיתי איזה 5 תוכנות שונות ובסוף חזרתי לBS.

אני רוצה לדעת אם יש משהו שאני יכול לעשות כדי לתקן את עניין הטעינה (שתוקע לי גם את החלון שבו נמצא הקובץ של הסרט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בתהליך שלוקח לא יותר מחמש דקות.. :nixweiss:

אני צריך לקום עוד 4 שעות :-X

IG באיזו גרסה של BS אתה משתמש?

אני משתמש ב-2.26 והיא עובדת מצויין

בעיקרון גם אני, אבל כשבדקתי עכשו ראיתי שהקבצים נפתחים לי בגרסה 1.02 :bash:

סופ"ש הבא אני מוריד את הכול ומתקין שוב... כנראה שלא הסרתי טוב את הגרסה הישנה לפני שהתקנתי את ה2.26...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הודרתי את כל הגרסאות של הBS, התקנתי מחדש את ה2.24 (זה הגרסה שיש לי...)

הבעייה נשארה (זמן טעינה ארוך מאוד...)

אבל, שמתי לב שהזמן ארוך מידי רק כשאני מפעיל סרט שנמצא על הHD השני ולא זה שעליו מותקנת התוכנה (יש לי 2 HD במחשב)... יש משהו שאני יכול לעשות חוץ מלהתקין מחדש את הBS על הHD שעליו נמצאים רוב הסרטים שלי (דיסק האימיול :smile1:)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה רק "סרט"... מדובר בכמות מסחרית של 3~4 (וסרטונים) בשבוע, ולפעמים אני פותח אותם כמה פעמים... קצת סיפור להעביר הכול מדיסק הסרטים אל דיסק המוסיקה\משחקים\ תוכנות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...