סקר: האם אתם מוכנים לעבוד בחינם ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: האם אתם מוכנים לעבוד בחינם ?

Milford Cubicle

האם אתם מוכנים לעבוד בחינם ?  

220 הצבעות

1. 1. האם אתם מוכנים לעבוד בחינם ?

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כתבתי כן!

אני עובד בחינם!

אני משקיע המון משעות היום שלי באתר (לדוגמא), אני עובד גם על דברים שלא רואים פה, והכל בחינם!

אני משתמש ועובד ותורם בלינוקס, והכל בחינם!

אני מתקן מחשבים להמון אנשים, בונה מחשבים וכו' והכל בחינם!

אני הכנתי עבודה (ואני מדגיש - הכנתי את כל העבודה לא הדפסתי) לאיזו משהי לאוניברסיטה (כן אני פרייר) והכל בחינם!

עבדתי בזמן הצבא, ואני לא מדבר על המשכורת שזה "בחינם" כי אם עבודה מחוץ לזמני הצבא - בשביל הצבא - תוך הוצאה מכספי שלי (אותם פרוטות שמקבלים מהצבא) ומזמני שלי והכל בחינם!

סו וואט - אם אני עושה את העולם טוב יותר ואת הצבא טוב יותר ואת הקהיליה בארץ טובה יותר (ולא רק במחשבים אבל בהחלט אני רואה את זה כגם) ואת הידע הכללי בהיסטוריה טוב יותר (ויש פה אנשים שלמדו ממני היסטוריה ובחינם והוציאו ציונים הכי טובים בשכבה ;)ובחינם) אז אני מרוצה (שונא את עצמי אבל מרוצה).

כן אני פרייר!!!

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי כן!

אני עובד בחינם!

אני משקיע המון משעות היום שלי באתר (לדוגמא), אני עובד גם על דברים שלא רואים פה, והכל בחינם!

אני הכנתי עבודה (ואני מדגיש - הכנתי את כל העבודה לא הדפסתי) לאיזו משהי לאוניברסיטה (כן אני פרייר) והכל בחינם!

עבדתי בזמן הצבא, ואני לא מדבר על המשכורת שזה "בחינם" כי אם עבודה מחוץ לזמני הצבא - בשביל הצבא - תוך הוצאה מכספי שלי (אותם פרוטות שמקבלים מהצבא) ומזמני שלי והכל בחינם!

סו וואט - אם אני עושה את העולם טוב יותר ואת הצבא טוב יותר ואת הקהיליה בארץ טובה יותר (ולא רק במחשבים אבל בהחלט אני רואה את זה כגם) ואת הידע הכללי בהיסטוריה טוב יותר (ויש פה אנשים שלמדו ממני היסטוריה ובחינם והוציאו ציונים הכי טובים בשכבה ;)ובחינם) אז אני מרוצה (שונא את עצמי אבל מרוצה).

כן אני פרייר!!!

ישר כח ! וטוב לדעת שיש עוד כמה אנשים שלא רודפים רק אחרי ה-$$$$$$ כל יום, כל היום (גם בזמן שהם ישנים בלילה, אם בכלל).

ול-ENCODER אני אומר-מספיק ליילל. אם לא היית נהנה ממה שאתה עושה פה באתר לא היית ממשיך עם זה !

לפני 10 שנים הפעלתי תחנת רדיו (כן כן, פיראטית), שרק עלתה לי (או יותר נכון להורים שלי ) כסף וזה לא מנע ממני להמשיך עם זה ככל שיכלתי (עד הצבא כמובן, אחרי זה נגמר הזמן) כי נהנתי מזה (וגם אחרים נהנו). גם זאת היתה "עבודה" בחינם, SO ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד בחינם ...

הוא לא רואה כסף מהאתר הזה ...

בטח שאני רואה כסף.. את הכסף שיוצא לי מהכיס.. ;)

הנה פה. אתה מדבר על עצמך, אפילו אם זה מלווה בקריצה

ודפוק תקרא לאבא שלך או לחברים שלך, לא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

אני כתבתי כן!

אני עובד בחינם!

כן אני פרייר!!!

רוצה לעבוד בגינון בחינם ? :lol: :lol: :lol:

ועומרי אני חושב שאנשים דווקה כן מעריכים תמנהלים פה

ואני יכול להעריך כמה עבודה יש באתר הזה

אבל לעבוד בחינם? החיים שלי לא מספיק מסריחים כבר עכשיו :'( :'( :'(

בקיצור אני לא -בשום פנים ואופן לו

טוב אולי אם ריס וויטרספון או אחת דומה תעבוד באותו מקום ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...