רציתי לקנות מסך LCD לעבודה כללית עד 1200 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי לקנות מסך LCD לעבודה כללית עד 1200

bd

Recommended Posts

רציתי לקנות מסך LCD עד +-1200 שח .. לעבודה כללית אני בצבא ולכן לא משחק הרבה..רואה לפעמים למרות שהמחשב מחובר ל TV

אבל מסך טוב ולא בלאי ושלא יהיה הרבה מריחות

עריכה | על הדרך הייתה עוזר לי חח מזמן לא הייתי בפורמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 1200 ש"ח כל המסכים מבוססים על אותה טכנולוגית פאנל TN שלא מצטיינת באיכות תצוגה עבור סרטים וקריאת טקסט ממושכת. כדי לדעת למה קרא את החלק השני של המדריך למסכי LCD ואת הביקורות ההשוואתיות למסכי 19" פשוטים ואיכותיים בנעוץ. עבור גיימרים מושבעים הנחיתות של הפאנל הזה לא כל כך משנה.

כך שאם אתה מעוניין ב"מסך טוב" תצטרך להעלות את התקציב ל-1400 ש"ח ל-200W6CS של פיליפס 20" רחב בעל פאנל P-MVA איכותי, אם באמת תמצא אחד כזה תקין בחנויות שבזאפ. אם לא תמצא, יש מסכי 19" איכותיים ב-1640-1700 ש"ח - אלה שעלו לגמר בביקורת ההשוואתית ל-19" איכותיים.

אם אין לך מספיק תקציב מסכים פשוטים כגון samsung 932B/932BF או L1960TR , שנבחנו בהשוואה ל-19" פשוטים נחשבים לסבירים עם הפאנל הנחות TN, אם כי עדיין יש בהם את הסימפטום של בהירות שונה בחלק העליון לעומת התחתון של התצוגה בשל זווית צפייה אנכית מאוד צרה - כמו בכל שאר המסכים שמבוססים על TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שמסך טוב אפשר למצוא רק כאשר אני ישלם מחיר טוב..

אפשר המלצה למסך 19\20 שיספק את כל הדרישות ולא יהיה TN כמו שאני לא רוצה כי יש מלא מסכים וואלה התבלבלתי כבר והמחיר כבר לא משנה אבל שלא יעבור ת 1700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L196WTQ הנו 19" רחב נמוך מאוד - אפילו יותר נמוך מ-17". יש בו פאנל TN אני לא ממליץ בכלל לרכשו. יותר כדאי לרכוש 19" לא רחב היות וכל גלילת מסך מגלה יותר שורות טקסט ביישומי טקסט. חוץ מזה יש בו פאנל TN ואין כלל 19" רחב איכותי בשוק.

למשחקי FPS מהירים עדיף לקחת viewsonic VP930. אם הם לא מעניינים אותך, אתה תיהנה יותר מה- 971P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המליצו לי על הפיליפס

ל-200W6CS של פיליפס 20" בכמה אפשר להשיג אותו בערך בכל חנות כי עשיתי חיפוש בחניות אצלנו ולא מוכרים אותו.....והבנתי שקשה למצוא תמסך הזה כרגע כי היה מלאי מוגבל ...?1

אם יש עוד איזה המלצה עד 1500 שח אני ישמח לדעת כי אני מחפש תמסך של הפילפס בחנויות אצלנו ואין אותו יש רק

LG סאמסונג PROVIEW BENQ ... וכל השמות של החברות הנפוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כולם כבר עוברים למסך רחב..

וכבר לא משתלם ליקנות מסך רגיל..

עם אתה יכול להוסיף עוד 98ש''ח זה יהיה פשוט מעולה..

אין מסך יותר טוב במחיר הזה..

Samsung 206BW

מחיר: 1298ש''ח + משלוח

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1285&category_id=9618eba332cd3187523f7822702b8b56&

מסך איכותי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כולם כבר עוברים למסך רחב..

וכבר לא משתלם ליקנות מסך רגיל..

למה סתם להגיד שטויות?

אם כבר אפשר לומר שכולם עוברים למסכים גדולים (20"+), ובאמת בגדלים האלה רוב המסכים הם רחבים (וב-22" יש רק רחבים).

אבל אין שום דבר "לא משתלם" במסך רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...