יש לי בעיה ען אחד הכוננים שלי, זה התחיל אחרי שפרמטתי את המחשב..מישהו יכול לעזור? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה ען אחד הכוננים שלי, זה התחיל אחרי שפרמטתי את המחשב..מישהו יכול לעזור?

Some Thing...

Recommended Posts

כמו שכבר אמרתי יש לי בעיה עם אחד הכוננים שלי.... יש לי על המחשב שני כוננים אחד מהם 20 GB שהו מחולק לשניים והשני 40GB

והוא לא מחולק.

והנה הבעיה, חבר שלי רצה להעתיק ממני את כל השירים שיש לי על המחשב ולא יכולנו לצרוב את הכל אז פירקתי את הכוננן והבאתי לו אותו.

באותו היום הייתה לי בעיה במחשב והWIN- התחיל לפשל, התקשרתי לחבר שהוא טכנאי באיזה חברה והוא אמר לי שהמחשב שלי לא מספיק חזק בשביל והמליץ לי לפרמט ולהתקין 98 וכך עשיתי ואכן כן הכל עובד יותר טוב, אבל............ חבר שלי החזיר לי את הכונן שלקח (40BG) ועכשיו אני לא יכול לראות אותו בWINDOWS, אני חושב שזה בגלל שהוא היה בXP ואני לא יודע מה לעשות? יש לי שם המון אבל המון מידע חשוב שאני צריך.... מישהו יכול לעזור לי???

תודה מראש

Some Thing....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה פשוט כי הוא היה מפורמט במערכת הקבצים NTFS, שלא נתמכת ב-9X...

אתה יכול או לגבות אצלו את כל החומר שלך ולפרמט את הכונן מחדש ב-FAT32 או להשתמש בתוכנה כמו Partition Magic כדי להפוך את המחיצה ל-FAT32. קח בחשבון שתוכנה כזאת יכולה גם לגרום נזק, אבל זה לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכם על העזרה, אבל עוד שאלה אחת...

עם אני עובד עם Partion Magic ואני עושה rescue disk המידע אינו נשמר בטוח נכון?

יש אפשרות שכל המידע שנמצא לי על הכונן ימחק. (?)

תודה

Some Thing...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת Partition Magic אפשר להמיר בין FAT32 <-> NTFS. התוכנה ידידותית וקלה להפעלה והפרוצדורה צריכה לקחת בין דקה לחצי שעה (תלוי בגודל הכונן/ מקום פנוי/ מהירות הכונן וכו')...

עם זאת, אתה צריך לדעת שיש סיכון הכרוך בשימוש בתוכנה. לא גדול, אבל קיים. אני השתמשתי בתוכנה מאות פעמים על עשרות סוגי דיסקים שונים ועשרות פעולות שונות ונתקלתי בבעיות במספר קטן מאוד של פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...