רק חמישה ימי לימודים בת"א מהשנה הבאה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק חמישה ימי לימודים בת"א מהשנה הבאה.

eli.g

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

:jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1:

:dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1:

:funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn:

איזה כיף, אבל רק שתדעו למשל אח שלי שלמד בתיכון חדש, גם הוא לא למד ימי שישי מכיתה יא'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

:jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1:

:dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1: :dazzler1:

:funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn::funn:

איזה כיף, אבל רק שתדעו למשל אח שלי שלמד בתיכון חדש, גם הוא לא למד ימי שישי מכיתה יא'.

<---- ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:\

בדיוק כשסיימתי ללמוד

נו טוב, מה אני אגיד, זה לא בהכרח שינוי לטובה. אומנם זה אכן נותן יותר זמן לנוח, עניין חיובי לכל הדעות, אך סביר להניח שילמדו הרבה יותר בשאר הימים. פרט לכך, ממה שאני יכול להעיד על הבית ספר שלי, זה מצב לא טוב. אצלנו בכיתה י"ב כל כיתה מקבלת יום חופשי אך לאו דווקא את יום שישי, ונוצר מצב שבו השבוע מחולק לשני חלקים עם יום מנוחה באמצע , וזאת מערכת שעות נוחה יותר לטעמי. עכשיו אם התוכנית תצא לפועל קשה לי לראות את הבית ספר נותן את היום החופשי הזה נוסף למה שהעירייה נותנת ואז פשוט יהיה וויקאנד מורחב, קקי משהו :-\ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו צר לי להעיר את כולם אבל תחשבו על זה משואה פשוטה (אחרי שיורידו את שעות הלימוד גם אותה לא יוכלו לפתור!!!!)

פחות שעות=רמת לימוד נמוכה=אנשים מקצועיים ברמה נמוכה יותר=הפסדים למדינה שהמחצב היחידי שלנו הוא מחצבי אנוש.

אני מעדיף ללמוד את היום הזה אם זה אומר שאני יוכל להוציא בגרות טובה יותר אני אומר שצריך להפוך את יום ראשון ליום שבתון ולהוסיף שעות ללימודים השותפים ומפעלים\בתי עסקוכו... יעבדו שעה שעה וחצי יותר ביום (אבל זה כבר וויכוח לת'רד אחר ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לך תדע מה יהיה עד השנה הבא?!?!

אי אפשר לדעת כלום במדינה הזאת.

2. אם נילמד רק 5ימים נלמד עד 3-4 כעמט כל יום כמו בחול...

בן-דוד שלי בצרפת לומד רק 5 ימים וכל יום עד 3:45 והם שמחים שמחררים אותם ב2:35 שאצלנו זה עצוב (בשבילי זה השעה האחרונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד ככה:

יום א- 7:30 - 2:45

יום ב'-7:30 - 3:30

יום ג'- 7:30 - 2:45

יום ד'- 10:10 - 2:45

יום ה- 8:15 - 2:45

יום ו' 7:30 - 12:55

זו כיתה י', שנה הבאה בכיתה יא' אם אני אגביר 2 מקוצועות (חוץ ממת' ואנגלית) אני אלמד קרוב ל-8/9 שעות כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...