מחפש תוכנה שעושה ריפ לוידיאו באתרים בסטרימינג.... או מוצאת דרך לשמור אותם ישר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שעושה ריפ לוידיאו באתרים בסטרימינג.... או מוצאת דרך לשמור אותם ישר

Highlandwer

Recommended Posts

שלום,

יש אתר דרכו אני רואה הרצאות אקדמאיות שמשודרות בסטרימינג ולא מצאתי דרך לשמור ישר את הקובץ.

אשמח אם תמליצו על תוכנה שתדע ישר לשמור את הוידיאו בתור קובץ או שתעשה לזה ריפ.... מהיא התוכנה הכי טובה לזה ואשמח אם תפנו לקישור להורדה מיידיית כי אני דיי צריך את זה היום.

כמו כן , יש לי בעייה עם כמה קבצי מפ3 שאני מנגן אותם בלי בעייה במחשב אבל בנגן סנסה של סאן דיסק E200 שלי לא רצים ולא מופיעים אפילו ברשימה, אני חושב שזה בגלל שהקובץ לא יציב - הכוונה, כשאני מנגן אותו במחשב רואים שהביטרייט שלו האיכות של KB/SEC קופצת כל הזמן... זאת אומרת הריפ כנראה לא נעשה טוב.... אז איך אני מתקן " את הקבצי האלו שכן ירוצו טוב על הנגן שלי ? אודה לכם על המלצה על תוכנה פשוטה וטובה

בתודה מראש

HIGHLANDER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסטרימינג גם אני מחפש תוכנה טובה שלא תעשה פאשלות, אז נחכה ביחד לתשובה (:

בנתיים אני מציע שתתן לינק לאתר או שתתן פירוט מדוייק איזה סוג סטרימינג זה, האם זה וידאו פלאש פשוט (FLV) או סטרימינג מבוסס WMV.

אתה יכול גם להעזר בחיפוש, יש הרבה המלצות לתוכנות (שלי אישית לא עזרו, אבל אולי במקרה שלך ובאתר שאתה גולש בו זה כן יעבוד), לדוגמא רק עכשיו נפתח דיון דומה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=314794.0

בקשר ל- זה לא ריפינג לא תקין זה פשוט VBR (ביטרייט משתנה בשביל לשמור על יחס של איכות:נפח קובץ נורמלי),

נגנים שלא מסתדרים עם קבצים כאלה בדר"כ אפשר לסדר עם עדכון קושחה אחרון מאתר היצרן.

במקרה הכי גרוע אתה יכול לעשות לו טרנסקודינג (קידוד מחדש), לא הכי מומלץ אבל אם אין קושחה (פירמוור) שמתקן את זה באתר של , אז כנראה שזאת תיהיה הברירה היחידה שלך (4U Converter תעשה את העבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...