בבקשה תעזרו יש לי בעיה בוינדוס ICONS) XP) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה תעזרו יש לי בעיה בוינדוס ICONS) XP)

-JobNick-

Recommended Posts

אני אשפר בקרה (זה ממש מעצבן)

האיקונים של וינדוס התחילו לשעמעם אותי וראיתי איזה בחור אחד התקינם לעצמו יקונים של MACOS (שעשו לוינדוס) והם היו ממש יפים

אז הורדתי איזו תוכנה שיודעת לשלב יקונים חדשים בוינדוס שיחקתי איתה קצת ולא אהבתי את האיקונים שהיא עשתה

אז עשיתי שהיא תחזיר חזרה את האיקונים של וינדוס אז היא עשתה את זה אבל חלק מהאיקונים לא חזרו "לעצמם" נגיד קבצי TXT אין להם יקון קבצי תומונת נשארו בלי איקון (כאילו יש איקון אבל אירון כזה של קובץ שלא מזוהה ע"י וינדוס)

אז השאלה שלי איך (אולי בעזרת איזו תוכנה) אני מחזיר את האיקונים המקוריים כי אני משתגע כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשפר בקרה (זה ממש מעצבן)

האיקונים של וינדוס התחילו לשעמעם אותי וראיתי איזה בחור אחד התקינם לעצמו יקונים של MACOS (שעשו לוינדוס) והם היו ממש יפים

אז הורדתי איזו תוכנה שיודעת לשלב יקונים חדשים בוינדוס שיחקתי איתה קצת ולא אהבתי את האיקונים שהיא עשתה

אז עשיתי שהיא תחזיר חזרה את האיקונים של וינדוס אז היא עשתה את זה אבל חלק מהאיקונים לא חזרו "לעצמם" נגיד קבצי TXT אין להם יקון קבצי תומונת נשארו בלי איקון (כאילו יש איקון אבל אירון כזה של קובץ שלא מזוהה ע"י וינדוס)

אז השאלה שלי איך (אולי בעזרת איזו תוכנה) אני מחזיר את האיקונים המקוריים כי אני משתגע כבר!

תגיד לי, אתה לא מסתכל על ההודעה בזמן שאתה כותב אותה ? אתה ראית איך זה נראה ? בן כמה אתה ? תעשה טובה. לפני שאתה שולח הודעה בפעם הבאה - תעיף שוב מבט - תראה מה כתבת, ואיך כתבת את זה. זה יקל על הקריאה ועל ההבנה של ההודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם TweakUI ל XP אתה יכול לבנות אותם מחדש - חפש את התוכנה באתר MS, ושם חפש אופציה שנקראת Rebuild Icons.

:hat:

ץודה על העזרה

תוכנה TWEAKING לא רעה

אבל הוינדוס המפגר "זוכר" עדיין את האיקונים שהתוכנה ההיא (שהרסה לי הכל) קבעה לו כברירת מחדל

אבל זה בסדר סדרתי את זה פחות או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...