רון פול: להפסיק את הסיוע לישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רון פול: להפסיק את הסיוע לישראל

00000

Recommended Posts

רון פול: חשבת שאולי זה בגלל שג'וליאני לא באמת התמודד במדינות האלו? נכון, שמו מופיע שם אבל הוא החליט לרכז את המאמצים שלו במדינות שיכולות באמת להכריע את גורל ההצבעה... זה כמו לומר "פרץ מנצח את נתניהו ברהט!".

mutation - ציניות, פאקינג ציניות.

איך לעזאזל יכולים להיות ראיונות עם חוטפי מטוס? כמו כן כולנו ראינו את צילומי המטוסים הנכנסים בתאומים.

השואה נלקחה כדוגמא קיצונית לאיך מקונספירציה אחת אתה עובר לשנייה, וברגע שהחלטת שאנחנו שולטים בארה"ב הגעת לכך שהיטלר היה בחור חביב ואנחנו ביימנו את השואה -_-... ברור הרי שלא היה תחקיר של cnn על השואה, כי לא היה CNN! ברור שישראל לא שלחה צבא לעצור את הטבח, כי לא הייתה .

ניסיתי להדגיש את האבסורד והתעלמות מעובדות שמלוות כל תיאוריית קונספירציה, כמו עניין המגן דוויד לכאורה(חייב להודות, זה היה יצירתי!) בפירמידה שבה הופמן בחר להתעלם(או לא ידע) שהסמל קיים כבר שנים רבות, שנים רבות לפני שהמגן דויד קושר בכלל לציונות וליהדות.

לא יודע מה איתכם, אבל אותי יותר מדאיג הכיתוב "אין אלוהים מלבד אללה" בדגל של ערב הסעודית, אבל זה גלוי מדי, אז בוא נעזוב את זה בצד :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיי מה כולכם פה קפצתם עליי.. חח..

1. לא אמרתי שלא הייתה שואה, אמרתי יש סיכוי קטן שכיום מושכת בחוטים של ארה"ב וזאת הסיבה שרון פאול רוצה להתנתק..

2. כן כולנו גם ראינו איך שירפת דלק סילון גורמת להמסת פלדה ולהתמוטטות בניין אל תוך עצמו מבלי לגרום נזק לאיזור מסביב, חוץ מענניי

אבק מאסייביים שרואים בכל Controlled Demolition

3. לגבי הפירמידה, אוקיי אז היא הייתה קיימת כבר שנים רבות מלפני המגן דוד,

א. מכאן ניתן להסיק שהסמל הלאומי שלנו מורכב מ-2 פירמידות לכאורה אזי אנחנו מרכז השלטון :screwy:

ב. אם אינני טועה המגן דוד קושר אל הציונות עוד "מתקופת התנך" לפי כך היה משהו שקדם לו ועל כן מבטל את כל קונספט הדת האלוהים וכו'

ו-gryffin אולי נסחפתי קצת, אבל תחשוב על זה, למה אין ליגליזציה, הם לא רוצים שתחשוב מחוץ לקופסא!!

they don't want you to expand your mind and see the truth

למען הסר ספק, אני מגדיר את עצמי כאני נטו,

מבחינתי כל דת שהיא.. ממש לא משנה איזו, היא בלוף הנועד לאגד אותנו בעדר ולהוליך אותנו שולל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופמן צודק.

איך אין ראיונות עם חוטפי המטוס לכאורה הא? איך אין צילומי וידיאו של המטוסים פוגעים בתאומים? כל מה שיש לנו זה צילום(שכנראה נערך מאוד!) של מטוס שנכנס לתוך המגדלים... לא רואים אותו באמת נכנס... זה מאוד חשוד כל העסק.

והשואה? איך לא עלו על זה כ"כ הרבה זמן? איך לא היה תחקיר בנושא של CNN? איך לא שלחה להילחם שם? כי זה לא קרה, הכל קונספירציה.

כואב לי כלכך ...נורא נורא עצוב לי עליך...חור בהשכלה כל כך עצוב שהחור באוזון לומד ממנו ...אני ממש מקווה שאמרת את זה בצחוק וגם אז זה מאוד עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא אמרתי שלא הייתה שואה, אמרתי יש סיכוי קטן שכיום ישראל מושכת בחוטים של ארה"ב וזאת הסיבה שרון פאול רוצה להתנתק..

לפי הכתבה ב-Ynet הוא טוען כי אנחנו מבקשים רשות לכל דבר קטן,ואנחנו תלויים בהם (מה שנכון ;D),

ושהוא הוא רוצה ''לעזוב'' אותנו בכדי שנקבל עצמאות.

בגלל זה אני שונא אותו!,

אנחנו כמעט כלום בלי ארה''ב!,

היא מעצמה חזקה ויש לה קשרים רבים שיעזרו לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב לי כלכך ...נורא נורא עצוב לי עליך...חור בהשכלה כל כך עצוב שהחור באוזון לומד ממנו ...אני ממש מקווה שאמרת את זה בצחוק וגם אז זה מאוד עצוב

הוא אמר את זה בציניות, מה כל כך קשה להבין?

דיי מה כולכם פה קפצתם עליי.. חח..

1. לא אמרתי שלא הייתה שואה, אמרתי יש סיכוי קטן שכיום מושכת בחוטים של ארה"ב וזאת הסיבה שרון פאול רוצה להתנתק..

2. כן כולנו גם ראינו איך שירפת דלק סילון גורמת להמסת פלדה ולהתמוטטות בניין אל תוך עצמו מבלי לגרום נזק לאיזור מסביב, חוץ מענניי

אבק מאסייביים שרואים בכל Controlled Demolition

א. מכאן ניתן להסיק שהסמל הלאומי שלנו מורכב מ-2 פירמידות לכאורה אזי אנחנו מרכז השלטון :screwy:

ב. אם אינני טועה המגן דוד קושר אל הציונות עוד "מתקופת התנך" לפי כך היה משהו שקדם לו ועל כן מבטל את כל קונספט הדת האלוהים וכו'

ו-gryffin אולי נסחפתי קצת, אבל תחשוב על זה, למה אין ליגליזציה, הם לא רוצים שתחשוב מחוץ לקופסא!!

מבחינתי כל דת שהיא.. ממש לא משנה איזו, היא בלוף הנועד לאגד אותנו בעדר ולהוליך אותנו שולל

הגעתי למסקנה מדהימה עוד יותר מכל מה שאתה הגעת אליה, רק שלמסקנה שלי יש גם הוכחות!:

אתה הוזה.

תן לי לנחש, גם הנחיתה על הירח לא התרחשה, אטלנטיס זה בעצם בסיס סודי של לאחרי שנפעיל את מכונת יום הדין להשמיד את שאר העולם, הירח בעצם עשוי מגבינה, השמש למעשה סובבת סביב כדור הארץ, etc etc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, להיות הזוי ותמהוני ולרחף בעולמות פנטזיה - זה לא מה שימנע מאנשים להוליך אותך שולל. בד"כ להיפך, זה יעזור להם.

רק שים לב, כל מה שאתה כותב כאן בפורום, מנוטר ע"י ארגון סודי מטעם הממשלה שמעסיק נינג'ות יהודיים לוחמי Jew Jitsu, ואם תתקרב יותר מדי לאמת הסודית הם יאלצו "להעלים" אותך.

לא מאמין? הנה הוכחה!

jewjitsuqq7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... אז זהו שהנחיתה על הירח מבויימת.. ויש גם עובדות שאם לא הייתי :hat: הייתי גם מוצא אותן,

אחת אני זוכר כרגע זה שדגל ארה"ב התנופף כמו מאנייאק ב-0 כוח משיכה, מה יש בריזה קלילה על הירח?

בקיצור אני חוזר ואומר, לדעתי כיום העולם מורב מקונספירצייות אחת על גבי שנייה

and i choose to trust no one except myself נקודה.

זאת דעתי וזכותי לחשוב ככה whether u like it or not

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך הופמן, אבל אני לא מרגיש כאילו אני מושך בחוטים של העולם.

למען האמת הממשלה שלי אפילו לא מצליחה לעצור ירי של צינורות לעבר עיירה.

ולRON PAUL שצריך להודות שהוא טעה: בינתיים המתמודד שלך מקבל תוצאות שדומות מאד לסקרים הארציים ורחוקות שנות אור מהתוצאות בסטרו פולס שטענת שהם יותר מדויקים. האם נשמע ממך איזה 'כנראה טעיתי' קטן או שנחכה עד שהערווה שלך תהיה חשופה פי עשרות מונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון פול: חשבת שאולי זה בגלל שג'וליאני לא באמת התמודד במדינות האלו? נכון, שמו מופיע שם אבל הוא החליט לרכז את המאמצים שלו במדינות שיכולות באמת להכריע את גורל ההצבעה... זה כמו לומר "פרץ מנצח את נתניהו ברהט!".

mutation - ציניות, פאקינג ציניות.

איך לעזאזל יכולים להיות ראיונות עם חוטפי מטוס? כמו כן כולנו ראינו את צילומי המטוסים הנכנסים בתאומים.

השואה נלקחה כדוגמא קיצונית לאיך מקונספירציה אחת אתה עובר לשנייה, וברגע שהחלטת שאנחנו שולטים בארה"ב הגעת לכך שהיטלר היה בחור חביב ואנחנו ביימנו את השואה -_-... ברור הרי שלא היה תחקיר של cnn על השואה, כי לא היה CNN! ברור שישראל לא שלחה צבא לעצור את הטבח, כי לא הייתה .

ניסיתי להדגיש את האבסורד והתעלמות מעובדות שמלוות כל תיאוריית קונספירציה, כמו עניין המגן דוויד לכאורה(חייב להודות, זה היה יצירתי!) בפירמידה שבה הופמן בחר להתעלם(או לא ידע) שהסמל קיים כבר שנים רבות, שנים רבות לפני שהמגן דויד קושר בכלל לציונות וליהדות.

לא יודע מה איתכם, אבל אותי יותר מדאיג הכיתוב "אין אלוהים מלבד אללה" בדגל של ערב הסעודית, אבל זה גלוי מדי, אז בוא נעזוב את זה בצד :screwy:

לא קיימת חיה כזו.הוא התמודד בבחירות שם.אם תבדוק הוא גם ערך מספר הופעות פחות או יותר שווה באותן מדינות ככה שהמאמץ שלו פחות או יותר זהה לזה של RP.

אני לא יודע מה איתך הופמן, אבל אני לא מרגיש כאילו אני מושך בחוטים של העולם.

למען האמת הממשלה שלי אפילו לא מצליחה לעצור ירי של צינורות לעבר עיירה.

ולRON PAUL שצריך להודות שהוא טעה: בינתיים המתמודד שלך מקבל תוצאות שדומות מאד לסקרים הארציים ורחוקות שנות אור מהתוצאות בסטרו פולס שטענת שהם יותר מדויקים. האם נשמע ממך איזה 'כנראה טעיתי' קטן או שנחכה עד שהערווה שלך תהיה חשופה פי עשרות מונים?

על מה אתה מדבר? הבחירות עדיין לא הסתיימו הן בקושי התחילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא באמת לא התמודד במדינות האלה ג'וליאני עושה משהו שיכול לעבוד לטובתו בסופו של דבר הר ייש להם מימון מוגבל הוא שומר את הכסף שלו למדינות הגדולות למשל לניו יורק קליפורניה טקסס וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...