לפני קניית PSP - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני קניית PSP

mazinya

Recommended Posts

אני מבקש מחבר שיקנה לי Psp בארה"ב ויביא איתו. יש משהו שאני צריך לקחת בחשבון לגבי תאימות לארץ לפני שאני קונה?

הבנתי שמבחינת אינטרנט אין סיכוי לראות אתרים בעברית. אבל מיילים נגיד אפשר יהיה לבדוק בנוחות? הגלישה באינטרנט נוחה או מסורבלת?

זה משנה איזה מכשיר אני קונה מבחינת גירסה? או שזה לא משנה ותמיד אפשר יהיה לשנות את הגירסה?

איזה עוד דברים לקנות עם המכשיר? של 4 גיגה יספיק? אני לא הולך לשים שם. רק טיפה ומשחקים. איזה מגן מסך לקנות?

בקשר ל Gps: ידוע מתי זה ישווק רשמית בארה"ב?

תודה על התשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,לא יהיה לך אחריות.

אינטרנט אתה צריך אתר שמותאם ל-PSP אחרת זה יכתוב שנגמר הזיכרון והוא יפסיק להעלות את האתר.

אבל יש אתרים שלוחקים קצת זיכרון ואז הם אולי יהיו יותר מדי גדולים,בשביל זה יש לך באפשרויות VIEW את הגודל,הכי טוב זה Smart fit

זה עושה את האתר לפי הגודל של המסך.

זיכרון 4GB יספיק בהחלט (מנסיון).

מבחינת גירסא זה לא משנה תמיד ניתן לשנות וגם לעשות DOWNGRADE אם אתה רוצה.

מגן מסך זה לא משנה פשוט סיליקוני 5 חתיכות עולות ב- דולר וחצי בערך,תנסה גם להשיג שם.

הגלישה נוחה באתרים שמותאים ל-PSP.

תקנה CASE ואם אתה רוצה גם אוזניות ומיקרופון שתוכל להשתמש ב-SKYPE שיוצא החודש.

CASE עדיף לך של PLAY GEAR ,יש בסידרה שניים אחד street והשני לא זוכר אותו,את השני לא הסטריט יש לי הוא מעולה,ההבדל בניהם הוא הגודל בסטריט יש לך מקום למשחקים ואביזרים.

תקנה כבל אבל את זה אפשר גם בארץ.

אה ועוד משהו,עדיף לך PSP SLIM,לכן שהוא קונה תוודא עם המוכר זה PSP SLIM או לחליפין שם שני psp 2000 ולא הישן שהוא PSP FAT או PSP 1000K

(כך החבילה הישנה נקראת).

תתחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נדהם מכמות המושגים שהמצאת....

PSP FAT?

וואו S: מקורי.

בכל מקרה, PSP יכול להעלות כל אתר כמו שצריך, תלמד איך להגדיר Cache גדול יותר והבעיה שלך תיפתר....

לגבי נרתיק, ה Playgear Pocket למעשה הרבה יותר מוצלח מהסטריט, מדובר בנרתיק פוליקרבונאט קשיח, לעומת הסטריט שהוא נרתיק בד. אני אישית מוצא שמסורבל להיסחב עם דבר כזה.

בקשר ל , ה של ה PSP לא עובד ולא יעבוד בישראל (ובמידה שכן, תשכח מעברית, מה שכבר מוריד את הפרקטיות של העניין)

אישית, אני סולד מהגרסה החדשה של ה PSP. אז הוסיפו חיבור לטלויזיה שזה נחמד (האיכות לא מפוצצת, אבל זה חביב)

ומצד שני, קיצצו את זמן הסוללה הגם-ככה קצר (מסוללה של 1800 מיליאמפר בגרסה הראשונה החליפו לאחת של 1200. כל הכבוד סוני)

מה שמוריד את פקטור הניידות של הקונסולה.

אם אתה רוצה PSP, קנה נוספת. (אני מדבר בתור בעלים של PSP שרכש סוללת 3600 מיליאמפר כי זה פשוט חובה)

יש 3600 מיליאמפר שלא בולטות מגב המכשיר, אבל הן מתאימות רק לגרסת ה 1000K של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נדהם מכמות המושגים שהמצאת....

PSP FAT?

וואו S: מקורי.

בכל מקרה, PSP יכול להעלות כל אתר כמו שצריך, תלמד איך להגדיר Cache גדול יותר והבעיה שלך תיפתר....

לגבי נרתיק, ה Playgear Pocket למעשה הרבה יותר מוצלח מהסטריט, מדובר בנרתיק פוליקרבונאט קשיח, לעומת הסטריט שהוא נרתיק בד. אני אישית מוצא שמסורבל להיסחב עם דבר כזה.

בקשר ל , ה של ה PSP לא עובד ולא יעבוד בישראל (ובמידה שכן, תשכח מעברית, מה שכבר מוריד את הפרקטיות של העניין)

אישית, אני סולד מהגרסה החדשה של ה PSP. אז הוסיפו חיבור לטלויזיה שזה נחמד (האיכות לא מפוצצת, אבל זה חביב)

ומצד שני, קיצצו את זמן הסוללה הגם-ככה קצר (מסוללה של 1800 מיליאמפר בגרסה הראשונה החליפו לאחת של 1200. כל הכבוד סוני)

מה שמוריד את פקטור הניידות של הקונסולה.

אם אתה רוצה PSP, קנה סוללה נוספת. (אני מדבר בתור בעלים של PSP שרכש סוללת 3600 מיליאמפר כי זה פשוט חובה)

יש סוללות 3600 מיליאמפר שלא בולטות מגב המכשיר, אבל הן מתאימות רק לגרסת ה 1000K של המכשיר.

תראה,אני מבין שאתה לא כל כך מתמצא ב-PSP נכון? אז אל תלמד אותי.

תגלוש בכל הפורומים של ה-PSP כגון GAMER PSPFANBOY וכו',מכנים את ה-PSP 1000 - PSP FAT.

וכנראה שיש לך את הישן, ובגלל זה אתה סתם משמיץ את החדש.

אז תעיין קצת באתר של סוני או באחד הפורומים הטובים שמתמחים ב-PSP ותבין מה ההבדל,אז תראה.

בחדש יש לך גם חיבור לטלויזיה,הוא דק יותר,מהיר יותר(תוספת זיכרון מה שמשפר ביצועים כי כמה וכמה, הכפילו את הזיכרון מהמכשיר הקודם,מ-32 ל64)

סוני תומכת יותר בחדש,עכשיו עוד מעט יוצא ו-Go!Messenger והם יתמכו רק ב-SLIM החדש ולא בישן,מכיוון שאין מספיק בישן.

כמו כן גם ככה באינטרנט,אפשר לגלוש טוב יותר מכיוון שיש לך יותר זיכרון(וירטואלי למתחכמים שלא יודעים מה ההבדל בין זה לכרטיס זיכרון)

ואם זה עוזר לך עיצוב מבריק יותר .

חוץ מזה שבשביל 300 שקל הבדל עדיף לך לקחת את החדש ולא ישן, מילא אם היה הבדל של 1000 אז זה כבר לא הגיוני.

אבל בשביל 300 שקל לקחת ישן עם פחות ותמיכה? לא נראה לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...