צריך את עזרתכם, יש לי פלאפון ישן שאין לו מטען, אפשר לקמבן משהו? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרתכם, יש לי פלאפון ישן שאין לו מטען, אפשר לקמבן משהו?

ndv

Recommended Posts

למכשיר הזה יש מעגל בקרת טעינה פנימי (אם אני זוכר נכון כי הוא כבר כמעט ולא מגיע לתיקון ), לכן אם תחבר מתח מתאים למגעי הטעינה שלו תקבל טעינה טובה ומבוקרת.

מחר אני ימדוד לך איזה מתח הוא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח של הבטריה לא אומר כלום בנוגע למתח שהמכשיר צריך לקבל (חוץ מזה שסביר שהמתח בכניסה צריך להיות גבוה מ3.6 וולט)

הבעיה עם הדברים האלה היא שבד"כ התקעים שלהם הם מאוד לא סטנדרטיים ולכן קשה להתחבר אליהם ללא מטען (או פירוק המכשיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, שאלתי את הוותיקים אצלינו ואפילו הם לא זוכרים את המתח. אבל אם תיתן 4 וולט צריך להיטען לך טוב.

בתחתית המכשיר יש 2 מגעים מוזהבים גדולים זה ההדקים של הטעינה, תיקח רב מודד ותמדוד את המתח שם

כדי לדעת איפה הפלוס ואיפה המינוס. ולשם תחבר מתח של 4 וולט. הנורית ביקורת של המכשיר צריכה להיות אדומה ובגמר הטעינה ירוקה.

לגבי חיבור ישיר של מאוד לא ממולץ, ללא מעגל בקרה על הטעינה הסוללה לא תחזיק לך הרבה טעינות.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית זה נראה לי קצת בעייתי לחבר את זה ל משום שזרם הטעינה גדול בהתחלה ואז קטן לכן לא ניתן לחשב ערך של נגד.

אבל אני לא בטוח ושמישהו יתקן אותי אם אני טועה.

וגם הזרם המקסימלי של יציאת היא כ 500 מיליאמפר. והמכשר צורך כ 1 אמפר כאשר הסוללה ריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...