איפה אפשר להשיג מעבדי XP1700 בסטפינג JIUHB:0302 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג מעבדי XP1700 בסטפינג JIUHB:0302

NI4NI

Recommended Posts

עד לפני כמה ימים היו למכירה באתר של הדובים מעבדי XP1700 בסטפינג JIUHB:0302, והתכוונתי לקנות אלא שביום שלישי הם פתאום נעלמו ובמקום זה מופיע באתר "סתם" מעבד XP1700 ללא ציון הסטפינג. כשהתקשרתי לשאול אמרו לי שכנראה שאין ליבואנים בארץ יותר את הסטפינג הזה.

רציתי לשאול אם מישהו יודע על חנות אחרת בארץ שמחזיקה אותם (ושמתחייבת שהמעבדים שאני אזמין יהיו בדיוק מהסטפינג הזה) ? או שאולי נשאר לי רק לקנות בחו"ל (וגם שם המצב לא מי יודע מה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר מזה סטפינג? והדגם JIUHB 0302, חוץ מזה שהוא 0.13micron האם יש בו עוד משהו שונה ויותר טוב?

שאלתי בפנדה בטלפון האם המעבד 1700 שמופיע באתר שניראה רגיל הוא 0.13, היא אמרה שכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונה ממה? מאיזה דגם של סטפינג?

בעיקרון ה JIUHB בכללי הוא יותר טוב מ הJIUCB שהיה הראשון שהגיעה לארץ בזה שהוא צורץ פחות מתח בשביל להיות יציב בOC וכך אתה יכול להגיע איתו יותר רחוק.

הJIUHB החדשים מה שכולם מקווים שיגיעו לארץ יותר טובים בזה שהמתח ברחרת המחדל שלהם הוא נמוך 1.5V ולא כמו הרגילים 1.6V כך שהוא אמור להיות עוד יותר יציב ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...