איך אני יכול להתקין windows בלי להשתמש בכונן התקליטונים (הרוס) ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול להתקין windows בלי להשתמש בכונן התקליטונים (הרוס) ?

Sting

Recommended Posts

אל שלי דפק לי את הכונן A ולמרבה הנאכס הווינדוס שלי כבר עושה מלא בעיות והגיע הזמן לפרמוט ולהתקנה חדשה

ובגלל שנהרס לי הכונן A והתיקון שלו יתעקב מחוסר תקציב וסיבוך ההרס (מפורט בפורום "אמצעי איכסון")

כך שהשיטה הישנה והטובה שלי להתקין את הווינדוס לא יכולה לצאת לפועל בגלל החוסר בכונן A פעיל

אז השאלה שלי היא בקיצור איך אני יכול לעשות פורמט ולהתקין את ווינדוס 98 או בלי להשתמש בתקליטון אתחול ???

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפורמט אפשר לעשות דרך דיסק וינדוס 98 לפני ההתקנה אתה בוחר שהסידי יהיה ראשון בבוט

ומתי שמופיעות לך 4 אפשרויות ההתקנה תיבחר בשלישית ותיראה מה אות הסידי שלך

נגיד x אז:x:win98\ena\format c: /s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפורמט אפשר לעשות דרך דיסק וינדוס 98 לפני ההתקנה אתה בוחר שהסידי יהיה ראשון בבוט

ומתי שמופיעות לך 4 אפשרויות ההתקנה תיבחר בשלישית ותיראה מה אות הסידי שלך

נגיד x אז:x:win98\ena\format c: /s

ואם אני ירצה להתקין את אחרי זה אז לא תהיה בעיה ? אפשר להתקין גם בלי התקליטון אתחול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך דיסק Bootable של אקס פי, אתה לא צריך כונן דיסקטים. אני כבר שכחתי מה זה.

פשוט מכניסים את הדיסק, מוודאים ב- שיש בוט מדיסק, ודרך ההתקנה של אקס פי אפשר לפרמט, וגם להתקין אח"כ את הווינדוס. בלי שום צורך בדיסקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך דיסק Bootable של אקס פי, אתה לא צריך כונן דיסקטים. אני כבר שכחתי מה זה.

פשוט מכניסים את הדיסק, מוודאים ב- שיש בוט מדיסק, ודרך ההתקנה של אקס פי אפשר לפרמט, וגם להתקין אח"כ את הווינדוס. בלי שום צורך בדיסקט.

מישהו יכול להסיבר לי בבקשה יותר את סדר המהלכים שאני צריך לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ריסטארט למחשב. נכנס ל-, מוודא שבסדר הבוט, מוגדר סידירום כראשון, פלופי כשני, והארד דיסק שלישי.

ב. מכניס דיסק Bootable של התקנה של לסידירום.

ג. מאתחל שוב את המחשב וההתקנה של ה- תעלה לך.

ד. בתוך ההתקנה של ה-, אתה בוחר באיזה מחיצה להתקין את הווינדוס, ו/או יוצר מחיצות חדשות על ההארד דיסק. לפי בחירתך.

ה. אחרי שבחרת מחיצה שעליה יותקן הווינדוס, בשלב הבא בהתקנה של ה- הוא ישאל אותך אם אתה רוצה לפרמט את המחיצה, או להתקין עליה את הווינדוס בלי לפרמט. אז אתה בוחר לפרמט.

זהו, אחרי שאתה בוחר לפרמט, ההתקנה של XP תפרמט לך את המחיצה ותתקין עליה את ה-XP מיד לאחר מכן.

As simple as that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...